Since 2004
Sangreal Boxer Kennel
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Useful

ATIBOX WORLD SHOW
Senec (SK) 27. – 28. 5. 2017



BOB:
SAT`ELIT VAN HELSING
BOS:
ISOTTA DEL ROLANUS
BOJ:
BEATING HEART VANBOX
ATIBOX JUNIOR WINNER:
AMBUSH
ERACLE DEI CENTURIONI
BEATING HEART VANBOX
GIADA DEI CENTURIONI
ATIBOX JUNIOR VICE WINNER:
SLOBI'S JAK JORDAN
FILO DEI MALAVOGLIA
BEATE DEL IUS NATURA
ECLIPSE DEL CUORE GRANDE
ATIBOX WINNER:
SAT`ELIT VAN HELSING
NAADAME FENDER EDDA
JIR-PIA IRINA
ISOTTA DEL ROLANUS
ATIBOX VICE WINNER:
KENLEND BOX TCERTERO
ACTION VOM KATTERFORST
ZHEN'LEE SOLA
ZIVA GLOGOSIA
BEST MINOR PUPPY:
SAT'ELIT BOX KARATE
BEST PUPPY:
ANUGA VON DEN BUSCH
BEST VETERAN:
URAM SIGNUM LAUDIS



ATIBOX WORLD SHOW
Senec (SK) 27. – 28. 5. 2017
BOB:
SAT`ELIT VAN HELSING
BOS:
ISOTTA DEL ROLANUS
BOJ:
BEATING HEART VANBOX ATIBOX JUNIOR WINNER:
AMBUSH ERACLE DEI CENTURIONI BEATING HEART VANBOX
GIADA DEI CENTURIONI ATIBOX JUNIOR VICE WINNER:
SLOBI'S JAK JORDAN
FILO DEI MALAVOGLIA BEATE DEL IUS NATURA
ECLIPSE DEL CUORE GRANDE ATIBOX WINNER: SAT`ELIT VAN HELSING
NAADAME FENDER EDDA JIR-PIA IRINA
ISOTTA DEL ROLANUS ATIBOX VICE WINNER: KENLEND BOX TCERTERO
ACTION VOM KATTERFORST ZHEN'LEE SOLA
ZIVA GLOGOSIA
BEST MINOR PUPPY: SAT'ELIT BOX KARATE BEST PUPPY: ANUGA VON DEN BUSCH BEST VETERAN: URAM SIGNUM LAUDIS
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS / BABY KLASSE
ATIBOX MINOR PUPPY CLASS WINNER
1. BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017
VN 1 O: GAMBRINUS CANIS LUDENS M: FAKI Z FRANKOVKY
CH: SVATKOVÁ- KINDLMANNOVÁ IVANA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA
2. HERMES PERŁA ROZTOCZA, PKR., 14.02.2017
-- O: CAMUS VON NIRVALIS M: ARIELLE PERŁA ROZTOCZA
CH: MISIARZ MARLENA MAJ: MISIARZ MARLENA
3. KAIXO DE KAPPABOX, LOE, 28.11.2016
VN O: CH DENVER DE KUKUARRI M: QUEEN DE MIRALL DEL BOX
CH: ALONSO MARTINEZ & JOSE ANTONIO MAJ: ALONSO MARTINEZ JOSE ANTONIO
4. PROKOFIEV NOSTRUM, PKR II-104053, 10.02.2017
VN 3 O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: CAPPUCCINO NOSTRUM
CH: BOGUCKA ANNA MAJ: BOGUCKA ANNA + BOGUCKA ANNA
5. QUOTE FAN OPTICA-STATE, NHSB 3068417, 05.01.2017
VN 2 O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: IRIS FAN OPTICA STATE
CH: VAN DER VEEN ONNO PETER MAJ: VAN DER VEEN ONNO PETER
6. RYAN DELL'ESPINOSOLO, ROI 17/31121, 03.12.2016
VN 4 O: EL MORO M: ALMERA'S BAGHERIA
CH: DE NICOLA GIUSEPPE MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
7. SAT'ELIT BOX HARRY POTTER, BCU 144-001838, 04.01.2017
VN O: PERSIVAL GRAN KAVALIERE M: SAT'ELIT STYLE
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: FABISZEWSKI DARIUSZ
8. SAX SUUM CUIQUE VOM ZLATOLIČNA TEAM, JR 700439 Nb, 26.01.2017
VN O: SIDDHARTA SUUM CUIQUE M: KLEOPATRA ADOBOX
CH: TERZIC VESNA MAJ: VESNA TERZIČ
9. TECHNICOLORBOXERS FRIGO, 990000001125793, 19.01.2017
-- O: TECHNICOLORBOXERS RONI M: ELASTIC IKEA
CH: KONYA CSABA MAJ: KONYA CSABA + WAGNER GABRIELLA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS / / JÜNGSTENKLASSE
10. ALSHTADT BOKSERBERG LUCH SVETA, RKF225/216, 15.11.2016
VN O: TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG ENGEL
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
11. BARBAROSSA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15998/16, 16.09.2016
N O: SAT´ELIT GLADIATOR M: OLIVERA MORAVIA BOX
CH: ŽÁRSKÁ ALENA MAJ: ČERMÁKOVÁ ŠÁRKA
12. BELMONDO CANINA ROSA, CMKU/BOX/16011/16, 03.10.2016
-- O: XANDER OPTIMA GRATA M: DANETTE ADUR BOX
CH: HUSÁKOVÁ IVA MAJ: HÁJKOVÁ DANA
ATIBOX PUPPY CLASS WINNER
13. FIRE FIGHTER DI CASA VERNICE, ROI 538812, 18.09.2016
VN 1 O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: HELENA DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: SOTTOMAYOR ANA
14. FIRE FLASH DI CASA VERNICE, PKR.II-127743, 18.09.2016
VN 4 O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: HELENA DI CASA VERNICE
CH: DI CASA VERNICE ALLEVAMENTO MAJ: MODZELEWSKA MAŁGORZATA
15. HUDER DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, ROI 16/191017, 21.11.2016
VN O: ASK DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR M: KRISTAL J. DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
16. JESS VON TRISKELL, VDH DBZB 244303, 01.10.2016
N O: HOMERUN CON TILIA M: GALETTE VON TRISKELL
CH: BIENENGRÄBER MONIKA MAJ: SLEZAK JAN
17. LEONARDO DEI CAMPISI, LOI 17/4942, 20.10.2016
N O: TESEO DEI CENTURIONI [06/86519] M: IBLEA DEI CAMPISI [15/27861]
CH: LUCA CAMPISI PINTO SIMONA MAJ: SPINOSO ALESSANDRO
18. LUDWICK DEL QUARZO NERO, ROI 16/186974, 18.09.2016
VN O: SKILOS DEL QUARZO NERO M: CASSIOPEA DEL QUARZO NERO
CH: LA GALIA BASILIO MAJ: LA GALIA BASILIO
19. MICHELE DEL ROLANUS, LOE 2334533, 30.08.2016
VN O: IBAN DEL ROLANUS M: ILKA DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: SCHOFIELD CAROL
20. MORGAN OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/16037/16, 15.11.2016
-- O: BONO INDIGO OPTIMA GRATA M: LEÉH-BOX KISSY
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOUCKÁ KUČEROVÁ VLADIMÍRA
21. NASSO OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/16042/16, 17.11.2016
-- O: BONO INDIGO OPTIMA GRATA M: QIENTINE OPTIMA GRATA
CH: NOVOTNY VACLAV MAJ: BJOERNLI SISSEL
22. ROYAL ANGELS CROBOX BACCHUS JR., NO31474/17, 26.10.2016
N O: KRONION'S BACCHUS M: BISOU OPTIMUS DI ZARA
CH: VUJIC TITOMIR MAJ: WINGER KERSTI
23. UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016
VN 2 O: DUQUE DE LOERMO M: URTICA KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
24. UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016
VN 3 O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: CELINE DEL CUORE GRANDE
CH: REICHBAUER JAN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN
25. WATSON KRONEBOX, CMKU/BOX/16065/16, 25.11.2016
N O: CHICO KRONEBOX M: LIMEE INDIANSKYBRLOH
CH: NOVAKOVA BLANKA MAJ: KHANDECKA KATERINA
26. WICK KRONEBOX, SPKP 5369, 25.11.2016
N O: CHICO KRONEBOX M: LIMEE INDIÁNSKY BRLOH
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: ADÁMEK MARCEL
27. ZECHIEL FENDER EDDA, SPKP 5306, 22.10.2016
N O: NAADAME FENDER EDDA M: PANCIA FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JANA A JOZEF MAJ: KUSÝ PETER
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS / JUGENDKLASSE
28. ALDO DI CASA BARTOLINI, ROI 16/114111, 12.06.2016
V 4 O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: HEATHER DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: CAROLI PAOLA
29. ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016
VD O: JESUS BOXRELAY M: DEUTSCH MIR -FIŠ
CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: MIKULOVÁ DENISA
30. ANDERSON DEL IUS NATURA, LOE2325973, 28.05.2016
V O: UWE DEL IUS NATURA M: LLUE DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
31. ARGO DEL CASTELLO D'ALPICELLA, ROI 16/154254, 10.07.2016
V O: QUOZ DI GIRSAL M: UVA DEL CASTELLO D'ALPICELLA
CH: DEL CASTELLO D'ALPICELLA ARGO MAJ: ZORGNO CLAUDIO
32. ARONNE DEL CASTELLO DEI CONTI, 16/155478, 18.07.2016
-- O: MARCO POLO VON ZOGOBOX M: ROME ZOGOHOF
CH: PARISI SALVATORE MAJ: PARISI SALVATORE
33. BLACK HAWK DOWN DI GEHARA, ROI 16/130575, 17.06.2016
V 2 O: ACTION VOM KATTERFORST M: GOGO YUBARI DELLA SELLA DEL DIAVOLO
CH: PUTZU CLAUDIA MAJ: PUTZU CLAUDIA
34. CAMERON IL DESTINO DEL PRINCIPE, BEK-149580, 25.06.2016
V O: LAURI'S BOXER ALIM M: ESTELLE KUNINGAS VON KISHKO
CH: XYNADAS DIMITRIOS MAJ: XYNADAS DIMITRIOS
35. CERBERUS IL DESTINO DEL PRINCIPE, DK02238/2017, 25.06.2016
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ESTELLE KUNINGAS VON KISHKO
CH: ZIOGOU VASILIA MAJ: OLESEN-N
36. CORLEONE IL DESTINO DEL PRINCIPE, BEK-149581, 25.06.2016
VD O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ESTELLE KUNINGAS VON KISHKO
CH: ZIOGOU VASSILIA MAJ: TSAKIRIS ATHANASIOS
37. DOMIZIANO DEL GRAN MOGOL, ROI/LOI 16/150278, 03.07.2016
V O: MARCO ANTONIO DEL GRAN MOGOL M: QUASI DEL GRAN MOGOL
CH: GIANCARLO PERROTTA GIANCARLO PERROTTA MAJ: PERROTTA GIANCARLO
38. I-STELLONE DELLA CADORMARE, ROI 16/174839, 23.08.2016
V O: OZZY DELL'ORCAGNA M: ANAIS DELLA CADORMARE
CH: DE AGOSTINI ERNESTO MAJ: DE AGOSTINI ERNESTO + HENRIQUE MARIE CRISTINE
39. LERYS Z DYBOHŮRKY, CMKU/BOX/15916/16, 20.07.2016
V O: SVERIO SIX-ER M: CIMBERLAY Z DYBOHŮRKY
CH: VOZABULE KARBANOVÁ MARKÉTA MAJ: KARBANOVÁ MARKÉTA
40. PRINCE PICOLLO VAN KRATO'S HOF, LOSH 1180864, 21.07.2016
VD O: COSTANZO DEL COLLE DELL'INFINTO M: NINJA VAN DE HAZENBERG
CH: KIEKENS- GEES KURT & EMIEL& KATELINE MAJ: KIEKENS KURT
41. PRINCE PRIMO VAN KRATO'S HOF, LOSH 1180865, 21.07.2016
VD O: COSTANZO DEL COLLE DELL_FINTO M: NINJA VAN DE HAZENBERG
CH: KIEKENS- GEES KURT & EMIEL& KATELINE MAJ: KIEKENS KURT
42. PUMBAA VAN SAPHO'S HOEVE, LOSH 1179361, 06.06.2016
V O: JAKE DE LA FINCA SAPHO M: MALAFIDE VAN SAPHO'S HOEVE
CH: INGMAR SIOEN & POPPE MARIETTE MAJ: ALAIN LE BERRE
43. SLOBI'S JOJ-JO MA, JR 700431 Nb, 11.07.2016
V 3 O: GELSO DEL COLLE DELL INFINITO M: JIR-PIA HIMALAYA
CH: JONČIĆ SLOBODAN MAJ: VRAGOCANSKI VLADIMIR
44. UHLAN V.H. TWENTSE ROS, NHSB 3054480, 18.07.2016
V O: JIVARO VAN HET TWENTSE ROS M: KACHAREL VAN HET TWENTSE ROS
CH: BEHRENS STEPHAN & JANET MAJ: BEHRENS JANET
45. UNNO KRONEBOX, CMKU/BOX/15835/16, 25.06.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: EIMY OPTI PES
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: FRÁŇA RADIM
ATIBOX JUNIOR CLASS WINNER
46. X MEN VOM HAUSE BRESICKE, VDH DBZB 243751, 07.06.2016
V 1 O: LAOS VON FAUSTO M: TABU VOM HAUSE BRESICKE
CH: BRESICKE JÖRG MAJ: BRESICKE JÖRG + SCHILLER SANDRA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS / JUNGHUNDKLASSE
47. AMBER BRILLIANCE CEDRIC MAGNIFICENT, RKF 4356532, 01.03.2016
V O: FLAGMAN DE BELLATERRA M: RUS ELODSER YOU AND ONLY YOU
CH: TOVBAZ DMITRIY MAJ: ROGACHEVA IULIIA + TOVBAZ DMITRIY
48. AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 05.01.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: ZOEY MIR-FIŠ
CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA
49. APOLLO AITHOR, ROI 16/53511, 21.02.2016
V O: KAOS DEI CENTURIONI M: QUA
CH: GALLINA ELISA MAJ: GALLINA ELISA
50. ATOU DI SKRINI, BEK-147580, 17.03.2016
V O: BRABUS DEI CENTURIONI M: TOSCANA DELLA CADORMARE
CH: SEZENIAS VASILEIOS & SKRINI MARIA MAJ: TSAKIRIS ATHANASIOS
51. BACH DEL COLLE DELL’INFINITO, ROI 16/28592, 28.11.2015
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL’INFINITO M: EDY DEL COLLE DELL’INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: CROSA ROBERTO + CROSA EDOARDO
52. BEOWULF URSA LIBERA, CMKU/BOX/15644/16, 29.02.2016
V O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: ENOLA GARBEIN
CH: KOUT LUCIE MAJ: KOUT ONDŘEJ
53. BIANCONERO VOM KAISERFELSEN, LOE 2332187, 28.02.2016
V O: BECKS DEL CABEZO LA JARA M: LARA VON KAISERFELSEN
CH: STOBORAN FLORIN MAJ: JOAQUIN MARTIN JIMENEZ
54. BLAUAZZURO VOM KAISERFELSEN, COR A 3939-16/144, 28.02.2016
V 4 O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: LARA VOM KAISERFELSEN
CH: FLORIN STOBORAN MAJ: BANCEA NICOLETA
55. BRYDE LADY Z HÁJE, CMKU/BOX/15618/16, 14.02.2016
V O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: EVITA Z METABOXU
CH: PUTOVÁ TAŤÁNA MAJ: KACHLÍKOVÁ LENKA
56. ENZO CANE SILESIA, CMKU/BOX/15754/16, 28.04.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: ARCARA CANE SILESIA
CH: KIEDROŇ VÍTĚZSLAV MAJ: ŠANDOROVÁ LENKA
ATIBOX JUNIOR WINNER
ATIBOX YOUTH CLASS WINNER
57. ERACLE DEI CENTURIONI, ROI 16/69316, 13.02.2016
V 1 O: TESEO DEI CENTURIONI M: ROMA DE IUS NATURA
CAJC CH: CORRADO GERARDI MAJ: CATELLA GIORGIA + JURI DI GIACOMO
ATIBOX JUNIOR VICE WINNER
58. FILO DEI MALAVOGLIA, ROI 16/37152, 22.02.2016
V 2 O: ZENO DEI MALAVOGLIA M: BURBERRY DELLA CADORMARE
CH: FABIO PORTELLA MAJ: DI GIORGIO ANDREA
59. HORATIO GARBEIN, CMKU/BOX/15705/16, 13.03.2016
-- O: CAMUS V NIRVALIS M: STARBOARD ELIA
CH: VÁCHOVÁ ALENA MAJ: VESNA TERZIČ
60. CHE LINSE TAZIO, ROI 16/86718, 04.04.2016
V 3 O: MOJITO DEI QUATTRO CALZINI M: CHE LINSE MARTA
CH: CALRDERONE GABRIELLA MAJ: MUCCI SARA + PEDEMONTE GABRIELLA
61. IBSEN D'ANTEIKAN, LOP529596, 06.04.2016
V O: G'M DE BELLEMANIE M: FUTURE D'ANTEIKAN
CH: FERNANDES PAULO MAJ: MENDONÇA MARTA
62. IM A STAR D´ANTEIKAN, LOP 529594, 06.04.2016
V O: G´M DE BELLEMANIE M: FUTURE D´ANTEIKAN
CH: FERNANDES PAULO MAJ: FERNANDES PAULO
63. JAMAL DEL MASCHIO ANGIOINO, 1692785, 01.04.2016
V O: ESAU' DEL MASCHIO ANGIOINO M: AFRODITE
CH: COPPOLA GIUSEPPE MAJ: VIOLA STEFANIA
64. KYOTO DI STELACOSTEA, ROI 16/85516, 25.04.2016
V O: SAT'ELIT VAN HELSING M: ORIANA DELLA RISERVA REALE
CH: FIRRIGNO GIOVANNI MAJ: FIRRIGNO GIOVANNI
65. MARANELLO DEL PARADISO MARINO, LOF 2 BOX 149875/0, 23.02.2016
V O: NEPTUNE DE NAVISSOS M: GIORGIA D4'AMORE DEL PARADISO MARINO
CH: DELHAYE SYLVIE MAJ: DAVID BEUSERIE
66. MERLINO DEL ROLANUS, roi 16/113938, 29.04.2016
-- O: LEONARDO VON DER MUNZENBURG M: ESTHER DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: MUCCI ARMANDO
67. MIRÓ DES JARDINS DE PASSIFLORE, ÖHZB DB 19613, 05.03.2016
V O: NIKOL DEI CIELI APERTI M: J´ADORE DES JARDINS DE PASSIFLORE
CH: FORET SYLVIE MAJ: HARBICH GABRIELE + HERBERSTEIN DOROTHEA
68. OFF LIMITS DELLA SELLA DEL DIAVOLO, ROI 16/33421, 12.12.2015
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: GRACE
CH: PIERPAOLO PUTZU PIERPAOLO PUTZU MAJ: DAMIA FRANCESCA
69. OLIVIERO DEL COLLE DELL'INFINITO, Roi 16/124208, 25.05.2016
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL’INFINITO M: COSTANZA DELL’ESPINOSOLO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: ILIĆ IVANA + LUČIĆ MILOŠ
70. PACO DE BOXER'S DE VILLA CECILIA'S, LOE 2299555, 26.02.2016
-- O: JAIN DE KBROJO M: OLINDA DE BOXER'S DE VILLA CECILIA'S
CH: CACERES FRANCISCO MAJ: BOXER DE VILLA ASTUR
71. RUS LA FLER BOB MARLEY, Met.Bo.11/H/17, 20.04.2016
V O: FARAON DEL CUORE GRANDE M: RUS LA FLER ZARINA
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: SCHÖPHEN SANDOR
72. SANGREAL BOX ROYAL FLUSH, MET.Bo.69/16, 03.05.2016
VD O: SANGREAL BOX NOLAN M: SANGREAL BOX LOU-LOU
CH: CSIA GABRIELLA KATALIN MAJ: CSIA GABRIELLA + SZENTMIHALYI ADAM
73. SAT`ELIT BOX ZORRO, BKS-1211/16, 02.12.2015
V O: IKARO DEL ROLANUS M: ALISHA NAGHTSTAR
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: SMAGARE LAUMA
74. THOR GOD'S WARRIOR DI CASA VERNICE, ROI 16/95766, 15.05.2016
V O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: THE HEAVEN CAN WAIT DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
75. TIMUR INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5130, 17.03.2016
V O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH M: XOAR INDIÁNSKY BRLOH
CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KUŽMA LADISLAV
76. ZAC EFRON DI VILLA GIULIA, ROI 16/42977, 22.01.2016
V O: SOCRATE DELL'ORCAGNA M: NABILIA DI VILLA GIULIA
CH: FANTECHI VENUTI RENATO CESIRA MAJ: FANTECHI RENATO
77. ZIDYO-RITMO GLOGOSIA, CMKU/BOX/16009/16, 30.03.2016
V O: RADYO DEI ROERI M: ZIVA GLOGOSIA
CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: ŠTEFKOVÁ LUCIE
78. ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: TEODORA MORAVIA BOX
CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: LENGYELOVÁ JANA
79. ZUZZURELLONE DELLA CADORMARE, ROI 16/118380, 06.05.2016
V O: CRONO M: RUTH DELLA CADORMARE
CH: DE AGOSTINI ERNESTO MAJ: DE AGOSTINI ERNESTO + SANDRI CLAUDIA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS / MITTELKLASSE
ATIBOX INTERMEDIA CLASS WINNER
80. ALSHTADT BOKSERBERG ITORRO, RKF 4354554, 15.11.2015
V 1, O: TURUKANO DOBLESTNY IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG ESKORT LEDY
CAC CH: YAKIMOVA NATALIA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
81. ARKO DE RINCOMAR, COR A 3909-16/144, 25.07.2015
V 2 O: KIMI DE RINCOMAR M: JUMA DE RINCOMAR
R.CAC CH: ZURITA JOSE ANTONIO MADRID MAJ: FLORIN STOBORAN
82. ASH VON ISLE-BOX, SLRNB-003176, 21.10.2015
VD O: ASCAN VON LILIENCRON M: FIONA SIEGER BOHEMIA
CH: CRNIC TAMARA MAJ: CRNIC TAMARA
83. CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015
V 3 O: BANDOLERO Z METABOXU M: AURORA Z METABOXU
CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: KLÍMOVÁ LENKA
84. COOPER IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15305/15, 06.06.2015
VD O: BANDOLERO Z METABOXU M: AURORA Z METABOXU
CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: HRONKOVA LUCIE
85. CROM P-"CASSO", MET.Bo.161/15, 26.07.2015
V O: ATINEZ-BOX JOLLY JOKER M: RÁBAMENTI CECA-BOX CIARA
CH: GALAVICS MIKLÓS MAJ: MIKLÓS GALAVICS
86. D`OLXA OLAF, LOE 2312176, 22.02.2016
V O: MIRCO DE RINCOMAR M: JOLIE DE RINCOMAR
CH: RECIO RIBA , GAVILAN FERRER & JAVIER, OLGA MAJ: TSARENKO OLEKSANDR
87. EGO-TESORO VON DER SCHERENBURG, VDH DBZB 242233, 13.06.2015
VD O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: AVA VOM SCHLOSS BURGAU
CH: SCHWIND ISABEL MAJ: SCHWIND ISABEL
88. FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015
V O: JIR-PIA PHOENIX M: DUFFY FROM LAKE CONROE
CH: GRANDEGGER DANIELA MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA
89. FAUSTO DI CASA VERNICE, BCU 144-001773, 25.08.2015
V O: ULM DELL COLLE DEL'INFINITO M: UN SOGNO DI CASA VERNICE
CH: KENNEL DI CASA VERNICE DENISOVA ELENA MAJ: DENISOVA ELENA
90. FHIGO PORTA TRSATICA, HR 13119 NB, 29.09.2015
V O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: AMADEA PORTA TRSATICA
CH: JAIC-KAUZLARIC KSENIJA MAJ: TROJAK MANUELA MARIJA
91. GALTERO VON AGADEM, VDH DBZB 242530, 16.08.2015
VD O: ANWAR VON AGADEM M: DAWN VON AGADEM
CH: BRANDENBURG KATRIN MAJ: BRESICKE JÖRG + BRANDENBURG KATRIN
92. LAKIFAN RAFAEL O´MACHO, EST-04238/15, 18.10.2015
V O: BRAVEHEART DI CASA VERNICE M: LAKIFAN MAGGY MAI
CH: LATÕSEV VLADISLAV. MAJ: ILVES MARGE
93. LAZZARO DEL PARADISO MARINO, LOF 2.BOX.148451/0, 08.07.2015
D O: CARLINO DIAZ DU MONT DOUX M: ELIANA DEL PARADISO MARINO
CH: DELHAYE BERNARD MAJ: DELHAYE SYLVIE
94. LUFFY DU PITON D'ESTEROS, LOF 2 BOX.148239/0, 29.08.2015
VD O: ITCH DU DOMAINE DES COTEAUX M: IANKA DU QUATRIEME CIRQUE
CH: PAYET JULIEN MAJ: ULRICH RAMPIERE
95. MILO DI CASA BARTOLINI, ROI 16/9035, 12.11.2015
V O: MARDOK DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE
96. MOSE´ DI CASA BARTOLINI, ROI 16/9032, 12.11.2015
-- O: MARDOK DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE + POLI LUCA
97. NIRVANA DEI TRIESTE & VICTORIA, ROI 15/160547, 05.08.2015
V O: KANZO DEI TRIESTE & VICTORIA M: CALLIOPE DEI TRIESTE & VICTORIA
CH: BREGA DESIREE MAJ: BREGA DESIREE
98. QHU DEL COLLE DELL_FINITO, LOE 2321830, 09.07.2015
V 4 O: ULM DEL COLLE DELL_FINITO M: ALMERA_PRIVATE VENDETTA
CH: TANONI DEL COLLE DELL'INFINITO ALESSANDRO MAJ: VILLAVERDE KUKUARRI JON
99. TRITON-BOX UNKAS, Met.Bo. 133/15, 30.05.2015
V O: LAUREN'S BOXER ALIM M: LEÉH-BOX PANKA
CH: CSOMBÓK PÁL MAJ: CSOMBÓK PÁL + HORVÁTH KATALIN
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS / OFFENE KLASSE
100. ACHOS RE DEI TITANI, LO1440328, 22.12.2013
V O: CRONO M: TITANIUM URANIA
CH: CAGNAZZO ANDREA MAJ: CAGNAZZO ANDREA
101. ARAGON SILVER SPIRIT, SLRNB 003260, 27.12.2014
V O: SAT ELIT BMW M: BOA
CH: DENISOVA E.N. MAJ: PODSTENSEK DARJA
102. BONO INDIGO OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15103/15, 15.03.2015
V O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: RWBLA DELS SEGADORS
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: SKOUPILOVÁ EVA
103. CAR PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-110081, 03.03.2012
V O: ZAR DE GUEZMAN M: ITALIA MAUMBUA
CH: MARLENA MISIARZ MAJ: MISIARZ MARLENA
104. EMPORIO Z METABOXU, CMKU/BOX/14524/13, 24.11.2013
-- O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU
CH: BRATKO PETR MAJ: BRATKO PETR
105. FALCO Z DYBOHŮRKY, CMKU/BOX/14485/13, 15.10.2013
V O: LUKAS Z DYBOHŮRKY M: URRIEN Z DYBOHŮRKY
CH: VOZABULE KARBANOVÁ MARKÉTA MAJ: MATHAUSEROVÁ IVA
106. HACKER DEGLI ETRUSCHI, ROI 14/148010, 02.08.2014
V O: SESAR DEI CENTURIONI M: SAVANA DEGLI ETRUSCHI
CH: SERAFINI GIUSEPPINA EDES MAJ: MINERVINI ELENA
107. HECTOR KARMAPA, 244061, 11.02.2015
V O: SIGNUM LAUDIS M: YANKA KARMAPA
CH: TOMASCIK VLADIMIR MAJ: BECKERT TONY
108. CHEEKY Z DYBOHŮRKY, CMKU/BOX/15181/15, 27.04.2015
V O: SAVERIO SIX-ER M: CIMBERLEY Z DYBOHŮRKY
CH: VOZABULE KARBANOVÁ MARKÉTA MAJ: VOZABULE KARBANOVÁ MARKÉTA
109. JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014
V O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: STRAKA PATRIK
110. JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013
V 4 O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY
CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK
111. JOHN DEL DUCATO DI BERGAMO, ROI 14/98761, 01.06.2014
V O: CLINT DEL DUCATO DI BERGAMO M: CATERINA DEI BOIONI
CH: BIZZONI VINICIO MAJ: HLADÍK DUŠAN + PAGANI MARIA
112. KIS-BICS OZZY OSBOURNE, MET.Bo.8874/11, 20.06.2011
-- O: KIS-BICS HUGO M: KIS-BICS JENNY
CH: CSONTOS ÁRPÁD MAJ: KOVÁCS GABRIELLA
113. KORD TAJKI, CMKU/BOX/1595/15, 22.04.2015
V O: BAKÍR PÁLAVA BOX M: ADACTA BORECKÝ RYBNÍK
CH: MAKOVSKÝ TOMÁŠ MAJ: MAKOVSKÝ TOMÁŠ
114. LEÉH-BOX ZEN, MET Bo.15/15, 04.10.2014
V 3 O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LOUVRE VON HAUS SONNENSTRAHL
CH: KUNA PÉTER MAJ: TŐZSÉR FERI
115. MADRAS SZCZYTY SZCZYTÓW, PKR.II-120193, 27.01.2014
V O: SAT'ELIT GLADIATOR M: GULIETTA VON SCHRECK
CH: NIESTRÓJ JUSTYNA MAJ: SMOLAREK BOGUSŁAWA
116. NAPMARY`S HEARTBREAKER, LV36512/15, 22.05.2015
V O: KARLO KEEP THE SECRET BELLOLIV M: NAPMARY'S BARCELONA
CH: STAHANOVA MARIA MAJ: RAUTAKORPI-VISAKOIVU TUIJA + VISAKOIVU VILLE-VESA
117. OMAR DEI ROERI, ROI 15/11381, 31.10.2014
V O: UMBERTO DEI ROERI M: VENUS DEI ROERI
CH: MAURO BARBERO MAJ: LEQUIO DANIELA + MAURO BARBERO
118. OTIS VON DER MÜNZENBURG, VDH/DBZB 241855, 17.03.2015
V 2 O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: KWEN VON DER MÜNZENBURG
R.CAC CH: HERGET THOMAS MAJ: CROSA EDUARDO
119. SANGREAL BOX NOLAN, Met.Bo.50/15, 09.01.2015
V O: XENO DI CASA VERNICE M: SANGREAL BOX GWENLIAN
CH: CSIA GABRIELLA KATALIN MAJ: CSIA GABRIELLA
120. TEAMPLAY'S MIAMI, NO 54972/14, 04.11.2014
VD O: BOZZZ VON ELLINGHAUS M: HEARTS OF HOPE'S GLORY OF GIDEON
CH: MOSS ØRJAN GUNN MAJ: RAVN TONE
121. TIBERIO DELLA BARBARIGA, ROI 12/52858, 22.02.2012
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL INFINITO M: NOEMI DELLA BARBARIGA
CH: LANDO SERGIO MAJ: GRIGGIO ROSSELLA + LANDO SERGIO
ATIBOX OPEN CLASS WINNER
122. TRITON-BOX TULLIÓ, Met.Bo.152/14, 16.06.2014
V 1 O: GELSO DEL COLLE DELL' INFINITO M: LEÉH-BOX PANKA
CAC CH: CSOMBÓK PÁL MAJ: CSOMBÓK PÁL
123. UNIX DI BOXERITA, BCU 144-001659, 01.11.2014
V O: SAT'ELIT BMW M: OKEY DI BOXERITA
CH: PRINI RITA MAJ: BABAK INESSA
124. WANBOOI PAPA SUUM CUIQUE, CMKU/BOX/15286/15, 29.11.2014
V O: CHE SC ATHENA'S DREAM M: DAICHI SUUM CUIQUE
CH: TERZIC VESNA MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA + PECHÁČKOVÁ KATEŘINA
125. YTRIUM VOM KAISERFELSEN, COR A 3732-14/144, 27.05.2014
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO M: LARA VOM KAISERFELSEN
CH: STOBORAN FLORIN & SALAJEAN VASILE MAJ: DIANA SALAJEAN
138. LEADER CASA DEI COLLI, ROI 15/98367, 29.04.2015
V O: ULM DEL COLLE DELL'INFINITO M: YLENIA CASA DEI COLLI
CH: MARZOLO FRANCO MAJ: MARZOLO FRANCO
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS / GEBRAUCHSHUNDKLASSE
126. AIDAN DE VILLALCOR, LOE 2264032, 25.04.2015
V O: KENZO DE KUKUARRI M: AMAYA DEL LUCERO DE EUROPA
CH: RUIZ SÁNCHEZ JOSÉ LUIS MAJ: JOSE LUIS RUIZ SANCHEZ
127. AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013
V O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ
CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA
128. ARES BIAGIO DELLA TORRE ARTUS, ROI 14/25952, 10.12.2013
V O: DIEGO M: ROMEA JESSY JUNIOR
CH: CARANNANTE BARBARA MAJ: BONCIMINO MARGHERITA + CARANNANTE BARBARA
129. BRAD Z VE-KLED, CMKU/BOX/15379/15, 01.07.2015
V O: IDOL ZLATÁ HEMA M: BRIA PÁLAVA BOX
CH: NOVOTNÝ DAVID MAJ: NOVOTNÝ DAVID
130. CASPER VON DER BURG SINGIDUNUM, CMKU/BOX/13941/12, 15.10.2011
VD O: LAURINS'S BOXER ALIM M: PANDORA VON ZOGOBOX
CH: CURCIC ZORAN MAJ: BRÁZDOVÁ ANNA
131. COSMO DI CASA BARTOLINI, ROI 15/7302, 23.11.2014
V 2 O: MARDOK DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
R.CAC CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE + BARTOLINI STEFANO
132. COSTANZO DEL COLLE DELL'INFINITO, ROI 14/83096, 18.03.2014
V O: IPPOLITTO DEL COLLE DELL'INFINITO M: DURLINDANA DELL'ESPINOSOLO
CH: TANONI ALEXANDRO MAJ: KIEKENS KURT
133. DEFENDER VON AGADEM, VDH DBZB 235805, 15.06.2011
V O: JAZZMAN VOM VENUSBERG M: AMY VOM ADVOKAT
CH: BRANDENBURG KATRIN MAJ: BRESICKE JÖRG
134. FORTE DELLA CASA DELL'ACQUARIO, NHSB 2979795, 22.09.2014
V O: KAOS DE TIERA DE BOXER M: BELLA DELLA CASA DELL'ACQUARIO
CH: LINDSEN RIA EN FRED LINDSEN MAJ: LINDSEN FRED
135. GAMBRINUS CANIS LUDENS, CMKU/BOX/14598/14, 04.02.2014
V O: ORLANDO V. OMERTA M: DELISSA GARBEIN
CH: SUDOVÁ MARKÉTA MAJ: SUDOVÁ MARKÉTA
136. IBAN DEL ROLANUS, LOE 2219169, 06.08.2014
V 4 O: PAKO BOXER CALDARELLI M: EASY DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: SCHOFIELD CAROL
137. INFINITAS KUNINGAS VON KISHKO, JR 79845 Nb, 17.05.2015
V O: CULMINE DELLE SCALERE M: DAYTONA KUNINGAS VON KISHKO
CH: SIMIC ANELA MAJ: SIMIC ANELA
139. LEONARDO VON DER MÜNZENBURG, ROI 14/32781, 05.06.2013
V O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM M: ULEA VON BOXERKAMP
CH: HERGET THOMAS MAJ: CROSA ROBERTO + CROSA EDOARDO
140. LEVATOR FAN OPTICA-STATE, NHSB 2838667, 05.05.2011
V O: ESAU FAN OPTICA-STATE M: LUCE DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: VAN DER VEEN ONNO PETER MAJ: VAN DER VEEN ONNO PETER
141. LOPEZ DEL SENTIERO DEGLI DEI, ROI 15/54046, 04.12.2014
-- O: RUS LA FLER ORO OLIMPICO M: AIKA
CH: AVITABILE ARMANDO MAJ: AVITABILE ARMANDO
142. MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013
V O: MITO DO VALE DO LETHES M: KINTA DELS SEGADORS
CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO MAJ: SKOWROŃSKA MARIA
143. MESSI KRONEBOX, CMKU/BOX/15234/15, 15.05.2015
V O: CASTELLO LIVE JAZZ M: FITNESS KRONEBOX
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: CACEK JAN
144. MOLOTOF BALDERBUSSE, NHSB 2966703, 18.05.2014
V 3 O: DON JUAN V. RUSTICANA M: KILLALA BALDERBUSSE
CH: SCHILTKAMP HANS MAJ: SCHILTKAMP A.
ATIBOX WINNER
ATIBOX WORKING CLASS WINNER
145. NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014
V 1 O: CASARO DE LA FORZADANZA M: BERNADETA FENDER EDDA
CAC CH: ŠUSTER JOZEF MAJ: KUSÝ PETER
146. SIDDHARTA SUUM CUIQUE, SLRNB003094, 08.12.2014
V O: CHE S.C. ATHENA'S DREAM M: SIEN SUUM CUIQUE
CH: KENNEL SUUM CUIQUE KENNEL SUUM CUIQUE MAJ: VESNA TERZIČ
147. XANDER OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14738/14, 20.05.2014
V O: KIS-BICS HUGO M: GALLIA GRATA DE YU BOX
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: RYŠAVÁ HANA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS / CHAMPIONKLASSE
148. A-ZORAN DE IUS NATURA, LOE 2283304, 26.08.2015
V O: MARCO DE KOPADER M: LLUE DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
149. AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013
V O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ
CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA
ATIBOX VICE WINNER
ATIBOX CHAMPION CLASS WINNER
150. ACTION VOM KATTERFORST, jr79624ng, 22.07.2013
V 1 O: APOLO DE VILLA ASTUR M: FIOLA VON DEN CHATOS
CAC CH: WOLFGANG SPELTER MAJ: LUIGI DE BIASE
151. ALI DE VILLA ASTUR, LOE 2191820, 24.04.2014
V O: LAUDRUP DE LOS INFANZONES M: LINA DE VILLA ASTUR
CH: BOXER DE VILLA ASTUR MAJ: BOXER DE VILLA ASTUR
152. ARAGLAS VON HELMS KLAMM, VDH DBZB 241148, 20.10.2014
V O: QUATTRO DEL COLLE DELL_FINITO M: ALEXIS VON USSEIRA
CH: BRESICKE SARAH MAJ: BRESICKE SARAH
153. BINGO KAMENIČKI, JR 84975 Nb, 19.07.2013
V O: ULM DEL COLLE DELL INFINITO M: XENIA KAMENIČKA
CH: VRAGOČANSKI VLADIMIR MAJ: VRAGOCANSKI VLADIMIR
154. BON DZHORNO UMBRIEL, RKF 3597918, 10.01.2013
V O: BON DZHORNO DU TOIT M: BON DZHORNO POLEMIKA
CH: KOLBASINA OLGA MAJ: KOLBASINA OLGA
155. BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015
V O: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES M: ALASKA BOX GANG
CH: HENEL BOŻENA MAJ: SZEGLOWSKI ADAM
156. BRABUS DEI CENTURIONI, BEK 144523, 14.03.2014
V O: NAVAJO M: DOLCE VITA SIGNUM LAUDIS
CH: GERARDI CORRADO MAJ: SKRINI MARIA + VASILEIOS SEZENIAS
157. CAMUS VON NIRVALIS, ROI 14/62177, 23.11.2012
V O: UROSCH V.D. BURG SINGIDUNUM M: ELODI DEI CENTURIONI
CH: DR. GRIESHABER-ULLRICH GABI MAJ: TARLAO R.
158. CASARO DE LA FORZANDANZA, 14109642, 17.12.2011
V O: MITO DO VALE DO LETHES M: ALEXANDRA DE LA FORZANDANZA
CH: GUIMOYE FRIAS RICARDO MAJ: PAOLO SIGNORI
159. DONVITO DE BEARHUNTER, ROI 14/168215, 29.07.2014
-- O: MAXIMO DE BELLATERRA M: CLEOPATRA DE BEARHUNTER
CH: NIETO MOCHALES MARIA TERESA MAJ: VIOLA STEFANIA
160. EASY RIDER NOSTRUM, PKR.II-109618, 24.08.2011
V O: SIMMO VON DER BURG SINGIDUNUM M: SUGARBUSH NOSTRUM
CH: ANNA BOGUCKA JOANNA TEISSEYRE MAJ: ROGOWSKA KINGA
161. HANNES V. NUMADO, NHSB 2890688, 14.07.2012
V O: NAPOLEON THE FIFTH ELEMENT M: ISABELLA V. NUMADO
CH: RADEMAKERS J.L.G. MAJ: VAN ROOIJEN T.A.
162. HARLEY DAVIDSON NO AKAC, LV-25145/11, 12.09.2010
V O: JUST AS YOU WISH OLIVEROTTI M: ECOUTE SEULEMENT MOI NO AKACIŠA
CH: PABLAKA INESE MAJ: RAUTAKORPI-VISAKOIVU TUIJA + VISAKOIVU VILLE-VESA
163. IMPULSO DEL COLLE DELL´INFINITO, RKF 3570270, ROI 13/25695, 15.12.2012
V 2 O: ULM DEL COLLE DELL´INFINITO M: ZORA DEL COLLE DELL´INFINITO
R.CAC CH: TANONI ALESSANDRO SYSOEVA TATIANA MAJ: SYSOEVA TATIANA
164. JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013
V O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY
CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR
165. KARLO KEEP THE SECRET BELLOLIV, LV-22309/09, 28.07.2009
V O: OLIVER JONES VON BISPUS M: TANY'S BELLEZZA
CH: ULPE UNDIJA MAJ: ULPE UNDIJA + NAIDENKO NATALIJA
166. KARPATI-BOX CASSIOPEIA, MET.BO.9233/13, 09.08.2012
V O: HANNIBAL-OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI
CH: KÁRPÁTI ZSOLT MAJ: FODOR KRISZTINA
167. KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014
V O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY
CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK
168. LAURIN´S BOXER ALIM, ÖHZB DB 19018, 11.07.2010
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL INFINITO M: KEIKO VON LUSTIG
CH: ERAT OLIVER & STIFT HARALD MAJ: ERAT OLIVER
169. MODERN SANVITA, UKU.0229052, 24.01.2015
V 3 O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: USTINA DI CASA VERNICE
CH: POGODINA VOKTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA + NOOR ANGELA
170. NICK DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, ROI 14/102263, 11.07.2014
V O: CRONO M: EASY DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
171. OLIVER DO VALE DO LETHES, LOP471612, 04.05.2012
-- O: APOLLO I DE VILA ASTUR M: KATIA DO VALE DO LETHES
CH: CRUZ CARLOS FILIPE MAJ: ANTUNES FREDERICO
172. PETRUTDIPETRUT, ROI 15/58704, 03.02.2015
V 4 O: NICOS V.D. BURG SINGIDUNUM M: VIA AVELING DRAGONDA
CH: VOROBYEVA YULIA MAJ: VOROBYEVA YULIA
173. SAT'ELIT GLADIATOR, RKF 3216756, 12.03.2012
V O: DELLA MONTE KLIO ZHADAR M: SAT'ELIT SENSACIA
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: VYNIARSKA TATIANA
174. SKY DE CRISTOBALITO, JR 85008 Nb, 07.12.2013
-- O: GELSO DEL COLLE DEL INFITINITO M: MANUELA DI CASA VERNICE
CH: LUČIĆ ALEKSANDAR MAJ: ILIĆ IVANA
175. TONY DINOZZO TOKKYO GŁOGOSIA, PKR.II-114953, 07.05.2013
VD O: JUDAS MAXIMUS DEUS M: PIOTRUSIA GŁOGOSIA
CH: PAWLAK MAŁGORZATA MAJ: LEWANDOWSKA ANNA
176. TURUKANO DOBLESTNY IZ MIRA ANZHELIKI, RKF 3716874, 12.09.2013
V O: FIRE ENERGY UNO M: CHERNAYA KOROLEVA IZ MIRA ANZHELIKI
CH: AKENTEVA ANZELIKI MAJ: RAUTAKORPI-VISAKOIVU TUIJA + VISAKOIVU-NOPOLA ANU-MARIA
177. URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011
V O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER
178. VAN GOGH VAN DONNERSCHWEE, öHZB DB 19472, 22.10.2014
V O: KASINO-ROYAL VON DONNERSCHWEE M: MOONLIGHT EXPRESS VON DONNERSCHWEE
CH: LECHNER SIGRID MAJ: JONCIC SLOBODAN
179. YES TRIUMPH, COR A 3837-15/144, 04.06.2015
VD O: INESTA VOM KAISERFELSEN M: VENOM POSSIDENTES
CH: MOROGAN LUCIA-ADINA MAJ: MOROGAN LUCIA ADINA + MOROGAN MIRCEA-LEONARD
180. ZHEN'LEE OSTIANO, RKF 4066983, 14.12.2014
V O: FLAGMAN DE BELLATERRA M: ZHEN'LEE BAYONNA
CH: KIRILLOVA ELENA MAJ: SLEPOVA ANNA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS / EHREKLASSE
181. BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011
V O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS
CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR
182. GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013
V O: ZOFF PORTA TRSATICA M: GRATIA GRACE KELLY
CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS / VETERANENKLASSE
183. CASTELO LIVE JAZZ, CMKU/BOX/11459/07, 15.08.2007
V 2 O: DAKOTA M: JULIA KIERSKIE USTRONIE
CH: GEMBARA IGA MAJ: NOVÁKOVÁ BLANKA
184. DON DIAS EXKALIBUR, PKR.II-103265, 04.05.2009
V 4 O: GUESS DI CASA VERNICE M: UTOPIA EXKALIBUR
CH: IDZIKOWSKA SŁAWOMIRA MAJ: IDZIKOWSKA SŁAWOMIRA
185. DON JUAN DU CINQUIEME DOME, LOF 2.box.132161, 22.01.2008
-- O: SEVEN DU CINQUIEME DOME M: CARRY DELS SEGADORS
CH: ODA CEDRIC MAJ: NICOLAU ALAIN
186. EL MORO, ROI 09/58089, 15.08.2008
V 3 O: ROBIN DEL COLLE DELL'INFINITO M: DAGMAR DEI CONTI DI PUGLIA
CH: DE NICOLA GIUSEPPE MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
187. FEDRO DELLA GENS CLODIA, LOI 09/124642, 08.12.2008
V O: NICK DI NOI VINCERE M: CHEYENNE DE JOANXICHCAN
CH: CIAPPETTA CLAUDIA MAJ: LIGUORI GIORGIA
188. HERROS RATNOVSKÁ ZÁTOKA, SPKP 3534, 12.01.2009
V O: CARLINO FENDER EDDA M: DEBORA RATNOVSKÁ ZÁTOKA
CH: JANKOVSKÝ JAKUB MAJ: JANKOVSKÝ JAKUB
BEST VETERAN
ATIBOX VETERAN CLASS WINNER
189. URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008
V 1 O: AXEL MOSE M: SICILIA SIGNUM LAUDIS
CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS / BABY KLASSE
190. ALSHTADT BOKSERBERG MERILIN MONRO, 26/2017KKCC, 14.02.2017
N O: TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG DAKOTA
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
191. AMBRA Z TERRONSKÉ, CMKU/BOX/16079/16, 11.12.2016
VN O: XANDER OPTIMA GRATA M: RITA HENY BOX
CH: ERNYGEROVÁ IRENA MAJ: DRGOŇ MATÚŠ + MICHÁLKOVÁ MARIE
192. CAYENNE DI MARE IONIAN, BEK-153440, 13.01.2017
-- O: ACTION VOM KATTERFORST M: FILOMENA DELLA CADORMARE
CH: TSOLAKOS - KATOPODI DIMITRIS - KONSTADINA MAJ: TSOLAKOS DIMITRIS + KATOPODI KONSTADINA
193. CINDY DELLA CASTOBELLO, JR 700405 NB, 03.02.2017
N O: XENO DI CASA VERNICE M: KLARA DELLA ANDASI
CH: PETRONIJEVIC NIKOLA MAJ: PETRONIJEVIC NIKOLA
194. CUBA DI MARE IONIAN, BEK-153439, 13.01.2017
VN O: ACTION VOM KATTERFORST M: FILOMENA DELLA CADORMARE
CH: TSOLAKOS - KATOPODI DIMITRIS - KONSTADINA MAJ: TSOLAKOS DIMITRIS + KATOPODI KONSTADINA , PANAGIOTOPOULOS KONSTADINOS
195. DEA DEL TEMPIO DI ZEUS, ROI 17/40209, 05.01.2017
VN O: ACTION VOM KATTERFORST M: VENERE DEI CENTURIONI
CH: CATELLA GIORGIA MAJ: CATELLA GIORGIA
196. DEMETRA DEL TEMPIO DI ZEUS, ROI 17/40210, 05.01.2017
VN 4 O: ACTION VOM KATTERFORST M: VENERE DEI CENTURIONI
CH: CATELLA GIORGIA MAJ: CATELLA GIORGIA
197. HI GISELE VON USSEIRA, In Vergabe, 20.02.2017
VN O: DEFENDER VON AGADEM M: GRACE-JONES VON USSEIRA
CH: WIRTH NADJA MAJ: WIRTH NADJA + WIRTH STEPHAN
198. CHLOE DE BOXER DE SANTA BARBORA, 2343557, 01.12.2016
VN O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: QUEISA DE VILLA ASTUR
CH: Miñarro Garcia, MAJ: Miñarro Garcia Cayetano
199. CHRISTINE CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/16100/16, 18.12.2016
VN O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: ESPRIT CONGO NIGRANS
CH: HIREŠOVÁ LENKA MAJ: RENDLOVÁ MARTINA
200. KAPPA DE KAPPABOX, LOE, 28.11.2016
VN O: CH DENVER DE KUKUARRI M: QUEEN DE MIRALL DEL BOX
CH: ALONSO MARTINEZ & JOSE ANTONIO MAJ: ALONSO MARTINEZ JOSE ANTONIO + FURIOL DAVID
201. KEVE SZÉPE FROZEN OF FLOWER, MET.Bo.35/17, 16.12.2016
VN O: LEÉH-BOX-ZEN M: VENDETTA DI VILLAHUNNICUM
CH: BEDŐ SÁNDOR MAJ: TŐZSÉR FERI
202. LAKSHMI OT GOLDIBOKS, RKF, 25.02.2017
N O: ERGO BOX HAPPY M: YARKAYA ZVEZDA OT GOLDIBOKS
CH: MOVCHAN OLGA MAJ: ANTONOVA MARGARITA
203. MASCOTTE DE BELLEMANIE, LOF 2 BOX.150762/0, 23.12.2016
N O: G'M DE BELLEMANIE M: ARDANTES ZHEMCHUZHINA SIBIRI
CH: TRIFILIEFF PASAL MAJ: TRIFILIEFF PASCAL
ATIBOX MINOR PUPPY CLASS WINNER
204. METHAMPHETAMINE VON JESS BOX, PKR, 28.11.2016
VN 1 O: RADIO DEI ROERI M: AMPHETAMINE VON JESS BOX
CH: BRZEZINSKI MALGORZATA MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA + LENAERTS EDWIN
205. MISS PERLA NEGRA VON JESS BOX, 9/2017/XI, 28.11.2016
VN O: RADYO DEI ROERI M: AMPHETAMINE VON JESS BOX
CH: BRZEZINSKI MALGORZATA MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA + LENAERTS EDWIN
206. MORGANA DI CASA BARTOLINI, ROI 17/21834, 08.12.2016
-- O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: DOLLY DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: FOGLI LUCA
207. NELINKA DES CAPRICES DE ROXANNE, 151058, 07.02.2017
N O: BONO INDIGO OPTIMA GRATA M: GUCCI DE BELLEMANIE
CH: CAHOREAU GIMENEZ KARINE MAJ: CAHOREAU GIMENEZ KARINE + NOVOTNY VACLAV
208. OCEANIA DI CASA VERNICE, ROI 17/30868, 05.01.2017
VN 2 O: ROLEX DI CASA VERNICE M: BIJOUX DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
209. PATRISHA SUUM CUIQUE, SLRNB 3286, 15.01.2017
N O: SIDDHARTA SUUM CUIQUE M: EVA HANKA SUUM CUIQUE
CH: HERRMANN MARTINA MAJ: VESNA TERZIČ
210. PIRKKO SUUM CUIQUE, SLRNB - 3287, 15.01.2017
-- O: SIDDHARTA SUUM CUIQUE M: EVA HANKA SUUM CUIQUE
CH: TERZIĆ VESNA MAJ: ZAPLOTNIK ŠPELA
211. QUEEN FAN OPTICA-STATE, NHSB 3068417, 05.01.2017
N O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: IRIS FAN OPTICA STATE
CH: VAN DER VEEN ONNO PETER MAJ: VAN DER VEEN ONNO PETER
212. RAISSA DELL'ESPINOSOLO, ROI 17/31125, 03.12.2016
N O: EL MORO M: ALMERA'S BAGHERIA
CH: DE NICOLA GIUSEPPE MAJ: CONWAY CAROLINE
213. RAYA DELL'ESPINOSOLO, ROI 17/31123, 03.12.2016
N O: EL MORO M: ALMERA'S BAGHERIA
CH: DE NICOLA GIUSEPPE MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
214. SANDRA BOXER CALDARELLI, ROI: LOI 17/28390, 06.01.2017
VN O: TONINO BOXER CALDARELLI [14121289] M: DESI [1243301]
CH: CALDARELLI MICHELANTONIO CALDARELLI MICHELANTONIO MAJ: DI GIORGIO ANDREA
215. SANGREAL BOX TENDER TOUCH, REQUESTED, 16.02.2017
VN O: SANGREAL BOX NOLAN M: SANGREAL BOX CHARIS
CH: CSIA GABRIELLA MAJ: CSIA GABRIELLA
216. UPI DE VILLA ASTUR, LOE 2338953, 01.01.2017
VN 3 O: CH.LEONARDO VOM MUNHUERBGUR M: EMILI DE VILLA ASTUR
CH: BOXER DE VILLA ASTUR BOXER DE VILLA ASTUR MAJ: BOXER DE VILLA ASTUR
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS / JÜNGSTENKLASSE
217. AMBER BRILLIANCE SHERRY TASTE OF VICTORY, RKF, 22.09.2016
N O: RUS ELODSER YUKKI M: AMBER BRILLIANCE SANDYSMILE OF HAPPINESS
CH: TOVBAZ DMITRIY MAJ: ROGACHEVA IULIIA + TOVBAZ DMITRIY
218. AMERICA OF HEART BY SIENNABOX, Angefragt, 23.11.2016
VN O: RODRIGO DIAZ DE VIVAR DEL ALMINAR DE DIAMALOS M: SIENNA DEL ALMINAR DE DIAMALOS
CH: CASTANO ROLDAN AROA MAJ: VAN DUREN ROLF + VAN DUREN ASTRID
ATIBOX PUPPY CLASS WINNER
219. ANUGA VON DEN BUSCH, VDH DBZB 244293, 18.09.2016
VN 1 O: G´M DE BELLEMANIE M: INFERNA VOM GERMAN DREAM
CH: VON DEN BUSCH ASTRID MAJ: SPELTER WOLFGANG
220. BATH KOL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5352, 11.11.2016
VN O: G'M DE BELLEMANIE M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF & JANA MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE
221. COSTANZA HERKIMER, VDH DBZB 244613, 13.09.2016
VN O: EASY RIDER NOSTRUM M: TALLULA NORDOM
CH: GIERON DOROTA MAJ: MICHELS NADINE + BAUMANN TINO
222. GIGI VON MANITOY, VDH/DBZB 244239, 05.09.2016
VN 2 O: ARES VON MANITOY M: ETNA DE DIOSA DE LA AURORA
CH: TOMASZ MAREK MAJ: MAREK TOMASZ
223. HANIR DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, ROI 16/191021, 21.11.2016
VN O: ASK DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR M: KRISTAL JUNIOR DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
224. HANYA DEI MALAVOGLIA, ROI 16/166209, 02.10.2016
N O: IGNAZIO DEI CAMPISI M: YUCA DELLA CADORMARE
CH: FABIO PORTELLA MAJ: DI GIORGIO ANDREA + PORTELLA FABIO
225. LATOYA TRIUMPH, COR A 4042-17/144, 03.10.2016
N O: IMPERATORE TRIUMPH M: UNA BELLA TRIUMPH
CH: DIPLAN ADRIAN MAJ: MOROGAN LUCIA ADINA
226. SÓSRÉT-MENTI NOE, MET. Bo. 10/17, 25.09.2016
VN O: GRAND BOX VENGRO M: SÓSRÉT-MENTI HAVANNA
CH: BÍRÓ IMRE BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE
227. TO BE CONTINUED SANVITA, UKU.0297770, 09.09.2016
VN 4 O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: DIADEMA SANVITA
CH: POGODINA VIKTORIA MAJ: FEDOROVSKA HANNA + POGODINA VIKTORIA
228. UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016
VN O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: CELINE DEL CUORE GRANDE
CH: REICHBAUER JAN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
229. VOLGA CAPA NEGRA, SPKP 5303, 30.09.2016
N O: XAWAN INDIÁNSKY BRLOH M: QUEEN MARY CAPA NEGRA
CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ
230. XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016
VN 3 O: NAADAME FENDER EDDA M: EMMANUELA FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS / JUGENDKLASSE
231. ACQUAMARIN DI CASA VERNICE, ROI 16 139681, 22.06.2016
V O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: DIAMOND DIOSA DE LA AURORA
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
232. ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016
V O: JESUS BOXRELAY M: DEUTSCH MIR-FIŠ
CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA
233. BLACK QUEEN DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, ROI 16/135049, 17.06.2016
V O: GRAAL DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR M: DANNY DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
ATIBOX JUNIOR CLASS WINNER
234. BONITA IRIS AMORIS, SLRNB-003229, 10.06.2016
V 1 O: KAHLU DEL CORE GRANDE M: CHYNTIA VON AISNEREN
CH: FRANKO ANA & MARIJA MAJ: FRANKO ANA
235. CALA DE TORRE TXIKI, LOE 2323241, 02.08.2016
V O: DENVER DE KUKUARRI M: LAGA DE KUKUARRI
CH: GOYENECHE AITOR MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA + LENAERTS EDWIN
236. DACOTA PRETENDO, CMKU/BOX/16270/17, 20.07.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: ALASKA BOX GANG
CH: HENEL BOŽENA MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN
237. DARKNESS DI CASA DE LELLIS, 16/165830, 13.08.2016
V O: EKO DEL COLLE DELL'INFINITO M: HELENA DI CASA DE LELLIS
CH: DE LELLIS SILVIA MAJ: COCCIA ANDREA
238. GALAKTIK BOX EOWYN, VDH DBZB 244012, 20.07.2016
V 3 O: TESEO DEI CENTURIONI M: GIULIETTA VON DEN CHATOS
CH: GRABINSKI ARTUR MAJ: GERARDI CORRADO + GERARDI CLAUDIA
239. INFINITY UNIQUE BOX, SPKP 5216, 21.06.2016
V O: K-2 DI CASA VERNICE M: G-STAR UNIQUE BOX
CH: VENCEĽ MATÚŠ MAJ: VENCEĽ MATÚŠ
240. NIGHTMARE Z RINGU, SLRNB-003300, 10.07.2016
VD O: EMIL VOM AUFWIND M: BESTIA Z RINGU
CH: FAGOŠ ROBERT MAJ: CRNIC TAMARA
241. OMBRA DEL CUORE GRANDE, JR 700332 Nb, 18.06.2016
V O: TOTO GYMNEMA SYLVESTRE M: EKATARINA DEL CUORE GRANDE
CH: JOKSIC MICA MAJ: RISTIC TIJANA
242. PRINCESS PENELOPE VAN KRATO'S HOF, LOSH 1180867, 21.07.2016
V4 O: COSTANZO DEL COLLE DELL'INFINTO M: NINJA VAN DE HAZENBERG
CH: KIEKENS- GEES KURT & EMIEL& KATELINE MAJ: KIEKENS KURT
243. SAT'ELIT BOX COCA-COLA, BCU 144-001782, 04.06.2016
-- O: SAT'ELIT DI CASA VERNICE M: SAT'ELIT NIKITA
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: JUKIC MAJA
244. SLAVENA KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016
V O: ELIO GARBEIN M: PARVATI KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL
245. STYLESIGN ALICE, EST-03337/16, 29.06.2016
V O: NAPMARY'S GO FOR A DREAM M: KREISID ADMIRABLE EVIITA
CH: AUDOVA KADRI MAJ: N
246. SVEGO BOX SHANTAL, RKF 4357520, 07.07.2016
V O: BLACK JOY BOXE IDOL M: SVEGO BOX LI-LU DE LUNA
CH: GUSEVA SVETLANA MAJ: GUSEVA SVETLANA
247. ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016
V O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: ASIA JAMES BOX
CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER
248. VELVET DI VILLA HUNNICUM, MET.Bo.5/17, 19.06.2016
-- O: YAKUZA DI VILLA HUNNICUM M: ULTIMATE LEGEND DI VILLA HUNNICUM
CH: LODINE GOMBKOTO ANITA MAJ: FILE GABOR
249. WOW DI BOXERITA, ROI 16/133159, 01.06.2016
V O: SAT'ELIT VAN HELSING M: REBECCA DI BOXERITA
CH: MARINO MARCELLO MAJ: MARINO MARCELLO
250. XENA JISUKO, CMKU/BOX/15897/16, 07.07.2016
V 2 O: ACTION VOM KATTERFORST M: ONTARIA JISUKO
CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ
251. XOLANI VOM HAUSE BRESICKE, VDH DBZB 243755, 07.06.2016
V O: LAOS VON FAUSTO M: TABU VOM HAUSE BRESICKE
CH: BRESICKE JÖRG MAJ: BRESICKE JÖRG + BRANDENBURG KATRIN
252. YOKO ONO VOM HAUSE BRESICKE, VDH DBZB 244097, 12.08.2016
V O: DEFENDER VON AGADEM M: TATTOO VOM HAUSE BRESICKE
CH: BRESICKE JÖRG MAJ: JOACHIM TINA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS / JUNGHUNDKLASSE
253. ALICE DI SKRINI, BEK-147582, 17.03.2016
V O: BRABUS DEI CENTURIONI M: TOSCANA DELLA CADORMARE
CH: SEZENIAS VASILEIOS- SKRINI MARIA MAJ: SKRINI MARIA + SEZENIAS VASILEIOS
254. BIANCA VOM KAISERFELSEN, COR A 3940-16/144, 28.02.2016
V O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: LARA VOM KAISERFELSEN
CH: STOBORAN FLORIN MAJ: FLORIN STOBORAN + VASILE SALAJEAN
255. BOTOX VOM KATTERFORST, VDH DBZB 243401, 16.02.2016
V O: TRANDUILKOROIEL IZ MIRA ANZHELIKI M: FIOLA VON DEN CHATOS
CH: SPELTER WOLFGANG MAJ: SPELTER WOLFGANG
256. CD DOLCE VITA KIERSKIE USTRONIE, PKR II-125798, 09.04.2016
V O: LIONEL DE BELLATERRA M: FIORELLA DE SA VINYA VELLA
CH: GRZEGORZEWICZ HANKA MAJ: STEFANIAK JUSTYNA
257. DAIKI DI CALA MORESCA, ROI 16/92102, 10.05.2016
-- O: LEONARDO VON DER MUNZENBURG M: VENTO DI CALA MORESCA
CH: FIORELLI VINCENZO MAJ: VINCENZO FIORELLI
258. DHARMA, roi 16/33474, 24.12.2015
V O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: WAVE DI BOXAURO
CH: TERROSI ELENA MAJ: MILETO GIUSEPPE + TERROSI ELENA
259. DOLCENERAANTICOCASALEDELLEMONELLE, ROI 16/33469, 24.12.2015
V 4 O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: WAVE DI BOXAURO
CH: TERROSI ELENA MAJ: TERROSI ELENA
ATIBOX JUNIOR VICE WINNER
260. ECLIPSE DEL CUORE GRANDE, JR 700024 Nb, 29.11.2015
V 2 O: KAHLU DEL CUORE GRANDE M: NINA NAVARA SUUM CUIQUE
CH: JOKSIC MICA MAJ: RISTIC TIJANA
261. EGERIA DEI CENRURIONI, ROI 16/69322, 13.02.2016
-- O: TESEO DEI CENTURIONI M: ROMA DE IUS NATURA
CH: GERARDI CORRADO MAJ: GERARDI CORRADO
262. ETNA DEI ROERI, ROI 16/46527, 30.12.2015
V O: TOMMY DEI ROERI M: DORIA DEI ROERI
CH: MAURO BARBERO MAJ: LEQUIO DANIELA + MAURO BARBERO
263. FIJI ELEVE, UKU.0266777, 17.01.2016
V O: EGO D'ANTEIKAN M: LIRA OPTIMA GRATA
CH: TSILYNA IRYNA MAJ: TSILYNA IRYNA
264. FURY ELEVE, UKU.0266778, 17.01.2016
-- O: EGO D”ANTEIKAN UKU. 0138458 M: LIRA OPTIMA GRATA UKU. 0142414
CH: TSILYNA IRINA MAJ: Привалова Анастасия Петровна
265. GENEVA PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-125717, 04.05.2016
V O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: ARIELLE PERŁA ROZTOCZA
CH: MISIARZ MARLENA MAJ: MISIARZ MARLENA
ATIBOX JUNIOR WINNER
ATIBOX YOUTH WINNER
266. GIADA DEI CENTURIONI, ROI 16/81515, 15.03.2016
V 1 O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: LOE DEI CENTURIONI
CH: GERARDI CORRADO MAJ: DI NEZZA SILVIO
267. HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016
V O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: GOLDEN ANANAS OXY
CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA
268. INGRID DEL GRANDE IMPERO, ROI 16/76002, 25.03.2016
V O: CASARO DE LA FORZADANZA M: QUERIDA DEL ROXIUS
CH: MICHELE CRULLI MAJ: RICCIARINI MARTINA
269. INTENSE'S MADISON, SE31039/2016, 13.04.2016
V O: DAHLI VAN RUSTIKANA M: INTENSE"S RIHANNA
CH: AHNSTROM HANS MAJ: AHNSTROM HANS
270. IVETTE DE BEISERS, 2311114, 01.02.2016
V O: MITO VALE DO LETHES M: INGRID DE LAS GARGOLAS
CH: ANTONIO LÓPEZ GARCÍA MAJ: DE LA ROSA ALVARO
271. JALAILA-DALLARA VOM SCHLOSS AROLSEN, VDH DBZB 243703, 04.04.2016
V O: KAOS DE KUKUARRI M: DARIANNA VOM SCHLOSS AROLSEN
CH: LOHMANN INESSA MAJ: LOHMANN INESSA
272. JARA DE KAPPABOX, ROI 17/47801, 08.03.2016
V O: DENVER DE KUKUARRI M: QUEEN DE MIRALL DEL BOX
CH: ALONSO MARTINEZ JOSE ANTONIO MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
273. KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016
V O: VALDO MIR-FIŠ M: TAURA MI-FIŠ
CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: TELEKOVÁ,MGR. EVA
274. MADEMOISELLE MILLÉSIME DES CAPRICES DE ROXANNE, LOF 2 BOX.148900/0, 08.01.2016
V O: G'M DE BELLEMANIE M: GUCCI DE BELLEMANIE
CH: GIMENEZ KARINE MAJ: CAHOREAU GIMENEZ KARINE
275. MEDEA DEL GUARRACH, LOE 2290730, 01.01.2016
V O: KIMBO DEL GUARRACH M: JANKA DEL GUARRACH
CH: SANCHIZ ANGELA MAJ: SANCHIZ ANGELA
276. MUSE DITE MAYA DES CAPRICES DE ROXANNE, LOF 2 BOX.148899/0, 08.01.2016
V O: G'M DE BELLEMANIE M: GUCCI DE BELLEMANIE
CH: GIMENEZ KARINE MAJ: SANTOS CHRISTOPHE
277. NIKINK-VAR-HARD DAFNA, RKF 4356071, 04.01.2016
V O: ZHEN'LEE DELFOS M: NIKINK-VAR-HARD BELISSIMA
CH: NIKITENKO JULIA MAJ: PETRAKOVA OLGA
278. NIKITA KATHARIS, PKR.II-124401, 23.02.2016
-- O: EASY RIDER NOSTRUM M: MIRABELLA KATHARIS
CH: BOHDANOWICZ KATARZYNA MAJ: BOHDANOWICZ KATARZYNA
279. OCEANIA DI SORAGNA, ROI 16/111889, 10.05.2016
-- O: AGORNOBI M: TETI DI PELEO
CH: MARENGHI MARCO MAJ: ORAZI STEFANO
280. PIPER-LAURI VON DEN WÖLFEN, VDH DBZB-Nr.243130, 31.12.2015
V O: ADIDAS VON ALT-VIERSEN M: JILL VOM HAUSE ROMEO
CH: WOLF ULRIKE MAJ: ACHTERHOLT BIRGIT
281. PLAYBOX'S SHOW DANCER, FI40333/16, 25.05.2016
V O: LINCOLN DELL'ESPINOSOLO M: PLAYBOX'S GOSSIP GIRL
CH: PUHAKKA KRISTA MAJ: ENROOS SENNI
282. PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016
V O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY
CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK
283. RUS LA FLER KISS ME, LOE 2299745, 02.02.2016
V 3 O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: GEMA DE KILATES
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: ANDRIANVOA LIUDMILA
284. SARONIC BAY JENNIFER, BEK-147770, 08.04.2016
V O: SARONIC BAY RED HULK M: SARONIC BAY COOKIE
CH: MANOLIS NIKOLAOS MAJ: MANOLIS NIKOLAOS
285. SUPERNOVA DI CASA VERNICE, ROI 16/97389, 04.04.2016
V O: ACTION VOM KATTERFORST M: UNFORGETTABLE DI CASA VERNICE
CH: CASA VERNICE MAJ: LUIGI DE BIASE
286. SYMPHONY SANVITA, PKR.II-127012, 13.05.2016
V O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE M: SPECIALITY FOR YOU SANVITA
CH: POGODINA VICTORIA MAJ: KAPTURSKI SZYMON
287. TAO INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5131, 17.03.2016
V O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH M: XOAR INDIÁNSKY BRLOH
CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KULLMANOVA DOMINIKA + KULLMAN IVAN
288. ZHEN`LEE DIEZMA, RKF 4593810, 22.05.2016
V O: ZHEN`LEE CAYANNE M: ARDANTES SIMONA-SAMO SOVERSHENSTVO
CH: KIRILLOVA E.A MAJ: RAUTAKORPI-VISAKOIVU TUIJA + VISAKOIVU VILLE-VESA
289. ZHEN'LEE GOTTI, RKF 4591957, 30.03.2016
V O: GURU DELLA CADORMARE M: ZHEN'LEE BAYONNA
CH: KIRILLOVA ELENA MAJ: SLEPOVA ANNA + ERMAKOVA ELENA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS / MITTELKLASSE
290. ALSHTADT BOKSERBERG ISTORIA POBED, RKF4354555, 15.11.2015
V O: TURUKANO DOBLESTNY IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG ESKORT LEDY
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
291. ARIEL NICOLE, ROI 16/2925, 14.10.2015
VD O: FLASH DELLE ANTICHE VAUDE M: SANGREAL BOX LOVE ME TENDER
CH: HAJNAL KIS MARIA MAJ: ZAFFIGNANI ALBERTO
ATIBOX INTERMEDIA CLASS WINNER
292. BAILEY, NHSB 3018048, 11.09.2015
V 1 O: WAYLON V.H. BOXKAMP M: H DEL COLLE DELL INFINITO
CAC CH: LIEFERS JESSICA MAJ: VAN WIJNGAARDEN DESIREE
293. BESSIE VR-BOX, SPKP 4969, 01.08.2015
V O: HARWEY II. BOXRELAY M: ZZ TOP VR-BOX
CH: RAČOK VLADIMÍR MAJ: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV
294. BORA DE BOXER DE SANTA BARBORA, LOE 2279516, 26.09.2015
V 3 O: RASPUTIN DI CASA VERNICE M: QUEISA DE VILLA ASTUR
CH: CAYETANO BOXER DE SANTA BARBORA MAJ: MI
295. CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015
V O: BANDOLERO Z METABOXU M: AURORA Z METABOXU
CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA
296. CONSTANT DE RINCOMAR, LOE 2289628, 25.12.2015
V O: ABSOLUT DE CANABRIL'S M: MEDEA DE VILLA DE PLASAN
CH: MADRID ZURITA JOSE ANTONIO MAJ: MUCCI SARA + MUCCI ROBERTO
297. FLORA OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15371/15, 27.06.2015
V O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: VERY DEL CABEZO DE LA JARA
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: NECHVÁTALOVÁ NIKOLA
298. GINESTRA DELLA PIRANHA, ROI - 16/26789, 30.11.2015
-- O: FIDEL DEGLI SCROVEGNI M: DESDEMONA DELLA PIRANHA
CH: NEVIANI MARCO MAJ: PAOLO SIGNORI
299. INDIRA GALA PODOLE, UKU.0249603, 30.06.2015
V O: EPIFAN GALA PODOLE M: GATEAU GALA PODOLE
CH: ALEKSANDROVA GALYNA MAJ: ALEKSANDROVA GALYNA + BILORUS TETIIANA
300. KISSY FAN 'T SUDEREIN, NHSB 3017259, 01.09.2015
V O: ATHENA'S DREAM M: CATHY FAN 'T SUDEREIN
CH: LESMAN SIETIE MAJ: LESMAN SIETIE + VAN DER WOUDE JAN
301. LUZIA VON MEROS, LOF 2 BOX.147651/0, 06.06.2015
V O: NIKOL DEI CIELI APERTI M: GLAMOUR DES VENTS DE MER
CH: TOUMI TRABELSI MAJ: TOUMI TRABELSI + PEYRONNET MICHEL
302. MARYS-BOX AFERKA, PKR.II-122834, 21.08.2015
V 4 O: URAM SIGNUM LAUDIS M: LEEH-BOX SLICZNA
CH: GWÓŹDŹ MARIA MAJ: GWÓŹDŹ MARIA
303. MEROPÉ FORTUNA VIVA, CMKU/BOX/15414/15, 11.07.2015
V O: JIR-PIA PHOENIX M: BEA PÁLAVA BOX
CH: KOSAŘOVÁ RADKA MAJ: MAJKOVIČOVÁ MONIKA
304. ORIONA DENBURG, BCU 144-001755, 15.11.2015
V O: KAYTANO DEL VALLE DE ARAS M: CHANEL DU VAL D'EUROPE
CH: DUDKO DZIANIS MAJ: DUDKO DZIANIS
305. ORLINDANA VAN DE HAZENBERG, LOSH 1165012, 15.07.2015
V O: GODO VON DER BURG SIGIDUNUM M: JUTTA VAN DE HAZENBERG
CH: VAN DIJCK - VAN THIELEN WILLY- IREINE MAJ: KIEKENS KURT
306. RAZZIA VAN RUSTICANA, NHSB 3022581, 16.09.2015
V O: ERIK DE VAL DE CAYONE M: KAMP. DUTCH DIVA VAN RUSTICANA
CH: RUSTICUS IZAK JAN MAJ: RUSTICUS IZAK-JAN
307. SZENT-RADVÁRI RÉKA, Met.Bo 33/16, 08.02.2016
V O: GRAND BOX VENGRO M: SZENT-RADVÁRI KELLY
CH: RADVÁNYI TAMÁS MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + NOÉMI RADVÁNYI
308. XANADU LJUBBOX, HR 13064 NB, 05.06.2015
V O: UNDO LJUBBOX M: GWEN LJUBBOX
CH: GORJANAC LJUBOMIR MAJ: KLINDIĆ MELITA
309. ZELEN DEGLI SCROVEGNI, HR 13200, 15.08.2015
V 2 O: FIDEL DEGLI SCROVEGNI M: LADY BIRD DEI PRINCIPI DI PIEMONTE
R.CAC CH: MILAN GIORGIO MAJ: ŠAVORA HEIDI + KOSINAC MUHAR SAMANTA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS / OFFENE KLASSE
310. A MAGIC SOUL, 14/120451, 28.06.2014
-- O: CRONO M: SCOTCH BONNET DELLA BARBARIGA
CH: CETTI EMANUELA MAJ: CETTI EMANUELA
311. AINE VORT’IS TESSA, RKF4141618, 22.01.2015
V O: TESSEO DEI CENTURIONY M: AINE VORT’IS NAITLY
CH: IVASHKIN KONSTANTIN MAJ: IVASHKIN KONSTANTIN
312. ALSHTADT BOKSERBERG ISKORKA SCHASTIA, RKF4354555, 15.11.2015
V O: TURUKANO DOBLESTNY IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG ESKORT LEDY
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
313. BRENDA DI CASA BARTOLINI, ROI 13/55814, 26.02.2013
V O: ZIMBO DI CASA BARTOLINI M: REBECCA DI CASA BARTOLINI
CH: STEFANO BARTOLINI MAJ: DEL ZOPPO CATERINA
314. CAMILLA, ROI 14/43298, 16.01.2014
V O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO M: BRENDA
CH: FERRACIN ENRICO MAJ: GOLIN CHRISTIAN
315. DOLLY VON AISNEREN, SLRNB - 002986, 20.09.2014
-- O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ADONI VON AISNEREN
CH: POTOČNIK SAMO MAJ: ZAPLOTNIK ŠPELA + PODLESNIK GREGOR
316. DORINA PORTA TRSATICA, ÖHZB-Nr.: DB 19347, 01.07.2013
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: UGANDA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: JAIC-KAUZLARIC KSENIJA MAJ: HEDER ZOLTAN
317. ELODIE FAN 'T SUDEREIN, NHSB 2888962, 25.06.2012
V O: FERRARI VOM GERMAN DREAM M: CATHY FAN 'T SUDEREIN
CH: LESMAN SIETIE MAJ: LESMAN SIETIE + VAN DER WOUDE JAN
318. EVITA Z METABOXU, CMKU/BOX/14528/13, 24.11.2013
V O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU
CH: BRATKO PETR MAJ: KACHLÍKOVÁ LENKA
319. FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015
-- O: CONOR SELI DOG M: GOLDEN ANANAS OXY
CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL
ATIBOX OPEN CLASS WINNER
320. IBIZA DES VENTS DE MER, LOE 2262393, 11.10.2013
V 1 O: CH. DENVER DE KUKUARRI M: GLAMOUR DES VENTS DE MER
CAC CH: SINSOUT CATHY MAJ: VILLAVERDE KUKUARRI JON
321. IZZI Z RINGU, SPKP 5369, 21.06.2014
V O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO
CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA MAJ: DUDÁŠ ANDREJ
322. J'ADORE VON DER MARTINSHÖHE, VDH DBZB 242034, 17.05.2015
V O: DAVID DI CASA VERNICE M: ISADORA VON DER MARTINSHÖHE
CH: SCHULZE MARIO MAJ: MÖBUS CHRISTIAN + LAZARUS LAURA
323. KENLEND BOX EDIT PIAF, RKF 4352303, 09.10.2015
V O: FLAGMAN DE BELLATERRA M: KENLEND BOX KIMBERLI TESORO MIO
CH: VOLKOVYSKAYA VERONIKA MAJ: VOLKOVYSKAYA VERONIKA
324. KENYA DI SOLARO GRECO, LOP 485892, 14.02.2013
-- O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA
CH: VICTORIANO PATRIC MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA
325. KIS-BICS WIONA, Met.Bo.87/15, 27.02.2015
V 4 O: GRAND BOX VENGRO M: KIS-BICS TARA
CH: CSONTOS ÁRPÁD MAJ: VERÉB GÁBOR + DOLLI MATUSZKA
326. MY LITTLE ANGEL Z SERCA KAMY, PKR.II-122346, 23.04.2015
V O: AARON Z SERCA KAMY M: KLEOPATRA LIDER
CH: JASZCZAK PIOTR MAJ: PASTERNAK PATRYCJA
327. NAPMARY'S HISPANIA, LV-36510/15, 22.05.2015
V O: KARLO KEEP THE SECRET BELLOLIV M: NAPMARY'S BARCELONA
CH: STAHANOVA MARIJA MAJ: ULPE UNDIJA
328. NASRA VAN BONSTAEL, LOSH 1151107, 15.10.2014
V O: KYRO VAN BONSTAEL M: J V BONSTAEL
CH: BONNE HERWIG MAJ: VERBIEST ANN
329. ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015
V O: JIR PIA PHOENIX M: PÁRVATI KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
330. REALITY LOVE OT GOLDIBOKS, RKF 4141270, 23.12.2014
V 2 O: PERFORMANCE OT GOLDIBOKS M: YARKAYA ZVEZDA OT GOLDIBOKS
R.CAC CH: MOVCHAN OLGA MAJ: ANTONOVA MARGARITA
331. REDTIME AFRICA BLACK PEARL, UKU.0143126, 24.10.2012
VD O: EPIFAN GALA PODOLE M: LEOPOLIS KARAIM PORTA ALBA CHIARA
CH: REDINA NATALIIA MAJ: REDINA NATALIIA
332. SAT'ELIT ROSHEL, RKF 3977988, 01.08.2014
VD O: SAT'ELIT ZHANGLE M: DOLCE STELLA MIA DI CASA VERNICE
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: TWEETEN CHELSEY
333. STARBOARD ROXANNE, Met.Bo.227/14, 07.08.2014
V O: UGO OD DJEVIA M: STARBOARD MITZI
CH: ILNICZKY MÓNIKA MAJ: ILNICZKY MONIKA
334. STARLIGHT DO VALE DO LETHES, LOE 2212721, 25.06.2014
V O: OTHELLO DEL MIRALL DEL BOX M: OPHELIA DO VALE DO LETHES
CH: CRUZ CARLOS MAJ: SCHOFIELD CAROL
335. SYMPNONYX DI CASA VERNICE, SLRNB-003168, 15.01.2015
V 3 O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: A DREAM IS TRUE DI CASA VERNICE
CH: DI CASA VERNICE ALL. MAJ: HERIC MITJA + HERIC SABINA
336. TEAM NORBOX ENJA, NO 37353/15, 13.04.2015
V O: BOZZZ VON ELLINGHAUS M: BIRKEBOXER JACKIE
CH: CATHRINE MYRLAND MAJ: BJOERNLI SISSEL
337. TIASHA SUUM CUIQUE, CMKU/BOX/15053/15, 18.06.2014
V O: CHE S.C. ATHENA`S DREAM M: TIEN SUUM CUIQUE
CH: TERZIC VESNA MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA
338. VIVA VOM HAUSE BRESICKE, VDH DBZB 242047, 23.05.2015
V O: DEFENDER VON AGADEM M: OSTARA VOM HAUSE BRESICKE
CH: BRESICKE JÖRG MAJ: BRESICKE JÖRG
339. WINONA DI CASA BARTOLINI, ROI 14/145276, 17.08.2014
V O: ACHILLE DI CASA BARTOLINI M: FEDORA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE + SALVATORI PAOLO
340. YARKAYA ZVEZDA OT GOLDIBOKS, RKF 3266290, 02.04.2012
VD O: INDIGO-2 OT GOLDIBOKS M: TIFANI OT GOLDIBOKS
CH: MOVCHAN OLGA MAJ: ANTONOVA MARGARITA
341. YUNTA VOM KAISERFELSEN, COR A 3734-14/144, 27.05.2014
-- O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO M: LARA VOM KAISERFELSEN
CH: STOBORAN FLORIN & SALAJEAN VASILE MAJ: DIANA SALAJEAN
342. ZELDA DEI DUE CASTELLI, ROI 14/2032, 27.09.2013
V O: CRONO M: ZELSA DEI DUE CASTELLI
CH: DEI DUE CASTELLI ZELDA MAJ: ZORGNO CLAUDIO
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS / GEBRAUCHSHUNDKLASSE
343. AFEF DI BOXAURO, ROI 15/23154, 30.11.2014
V O: WATWALD CRYLLON M: WAVE DI BOXAURO
CH: BELLUCCI MAURO MAJ: TERROSI ELENA
344. BAGHEERA OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15104/15, 15.03.2015
V O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: RWBLA DELS SEGADORS
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: SKOUPILOVÁ EVA + NOVOTNÝ VÁCLAV
345. FIFI VOM MESUMER LAND, CMKU/BOX/15043/14, 20.08.2014
V O: HERCULES VOM MARKGRAFENSCHLOS M: DAMBALA VOM MESUMER LAND
CH: FABIG ROLAND MAJ: KOČOVÁ KAROLÍNA
346. GIUSTINE DEL MASCHIO ANGIOINO, ROI 15/79985, 04.04.2015
V O: BEN- HUR M: MATISSE DEL MASCHI ANGIOINO
CH: COPPOLA GIUSEPPE MAJ: VENTURI CHIARA + CAMBIONI SERGIO
347. CHIARA DI CASA BARTOLINI, ROI 15/7300, 23.11.2014
V O: MARDOK DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE + BARTOLINI STEFANO
ATIBOX WINNER, BOS
ATIBOX WORKING CLASS WINNER
348. ISOTTA DEL ROLANUS, ROI 14/167783, 08.09.2014
V 1 O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: FLOTTE DEL ROLANUS
CAC CH: CROSA EDOARDO E ROBERTO MAJ: CROSA ROBERTO
349. J'HALLUCINE DE YU BOX, LOF 2.box.145390, 18.04.2014
V 3 O: BO RUDY VONJAHWE M: FEVER OF THE NIGHT DE YU BOX
CH: LAI YU MICKAEL MAJ: LAIYU MICKAEL
350. JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, CMKU/BOX/14380/13, 21.03.2013
V O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM M: VICHY VON PHOENIX
CH: HELMUT MÖHLE DANA KOPAC MAJ: KOPAC DANA
351. SZENT-RADVÁRI PEGGY, Met.Bo. 248/14, 30.08.2014
V O: RUNNING-BOX ARAMIS M: SZENT-RADVÁRI HÉRA
CH: RADVÁNYI TAMÁS MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS
352. UNFORGETTABLE DI CASA VERNICE, ROI 14/60277, 17.03.2014
-- O: ULM DEL COLLE DELL INFINITO M: QUEEN'S DIAMOND DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
353. VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012
V 4 O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO
CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ
ATIBOX VICE WINNER
354. ZIVA GLOGOSIA, PKR.II-106103, 16.01.2011
V 2 O: BO-RUDY V. JAHWE M: PIOTRUSIA GLOGOSIA
R.CAC CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS / CHAMPIONKLASSE
355. AMELKA EWENEMENT, PKR.II-119954, 25.11.2014
V O: RASPUTIN THE FIFTH ELEMENT M: FRANIA EWENEMENT
CH: MAGDZIARSKA IWONA MAJ: WOJDERA PATRYCJA + MAGDZIARSKA IWONA
356. ANKARA DE BOXER DE SANTA BARBORA, LOE 2198144, 19.05.2014
V O: KAOS DE TIERRA DE BOXER M: QUEISA DE VILLA ASTUR
CH: CAYETANO BARBORA MAJ: MI
357. ARDANTES ZHEMCHUZHINA SIBIRI, LOF 2 BOX.149477, 19.02.2015
V O: ARDANTES LEON M: ARDANTES SENSATION
CH: KOMAROVA NATALYA MAJ: TRIFILIEFF PASCAL
358. ARIELLE PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-105247, 09.08.2010
V O: DIAMANT NORDOM M: ITALIA MAUMBUA
CH: MARLENA MISIARZ MAJ: MISIARZ MARLENA
359. ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013
V O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU
CH: BRATKO PETR & VLAĎKA MAJ: KOKNA FRANTIŠEK
360. ETNA DE DIOSA DE LA AURORA, MNE 1007/13 NB, 22.07.2013
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO M: AURORA DI CATTARO
CH: PRESIC MARKO MAJ: MAREK TOMASZ
361. FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015
V O: CONOR SELI DOG M: GOLDEN ANANAS OXY
CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD
362. HANITA DELLA ROCCA COSTANZA, ROI 13/167191, 02.10.2013
V 2 O: OROBIANCO DEL COLLE DELL'INFINITO M: ALMA
R.CAC CH: LUCA BAIOCCHI MAJ: STAGNI PIER FRANCESCO
363. HIDDENHILL'S BRILLIANT BLISS, FI46095/15, 22.06.2015
V O: PRIMO DEL COLLE DELL'INFINITO M: PLAYBOX'S ZAHARA
CH: LUKKARI MAISA MAJ: LUKKARI MAISA + AITOSALO SANNA
ATIBOX CHAMPION CLASS WINNER
364. HIGH CLASS DI CASA VERNICE, ROI 13/74305, 22.04.2013
V 1 O: ULM DEL COLLE DELL INFINITO M: YOU ARE MY SUNSHINE DI CASA VERNICE
CAC CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
365. ISADORA VON DER MARTINSHÖHE, VDH DBZB 238119, 18.12.2012
V O: ORESTE DI SORAGNA M: BISCAYA VON DER MARTINSHÖHE
CH: SCHULZE MARIO MAJ: SCHULZE MARIO
366. J´ILYANE DTI SHARMA DELLA FURIA DIVINA, LOF 2 BOX.147037/25393, 09.12.2014
V O: HENDRIX DES JARDINS DE PASSIFLORE M: HENYA DES JARDINS DE PASSIFLORE
CH: MAUREL ELISABETH MAJ: GALLET CAROLE
367. KLARISSA DE LA FINCA SAPHO, FI14254/12, 10.06.2011
V O: GOOD MORNING DI CASA VERNICE M: PEARL DO JUBILEU
CH: SIOEN JOHAN MAJ: HEINONEN TEA
368. KRZYSIA AGNE GLOGOSIA, PKR.II-114331, 13.05.2013
V O: PIERWIOSNEK GLOGOSIA M: MOJITO-MEGGI GLOGOSIA
CH: PAWLAK MAŁGORZATA MAJ: PAWLAK PIOTR
369. LARA VOM SCHATZKÄSTLEIN, VDH DBZB 236267, 31.07.2011
V O: BO-RUDY VON JAHWE M: JELLA VOM SCHATZKÄSTLEIN
CH: HAGEN ISABELL MAJ: HAGEN ISABELL
370. NINJA VAN DE HAZENBERG, LOSH 1143017, 05.05.2014
V O: GODO VON DER BURG SIGIDUNUM M: JUTTA VAN DE HAZENBERG
CH: VAN DIJCK - VAN THIELEN WILLY- IREINE MAJ: KIEKENS KURT
371. QUERIDA DEL ROXIUS, ROI 14/112643, 03.05.2014
V O: DOMINIQUELIMPERO M: IRIDE DEL ROXIUS
CH: AGOSTINELLI STEFANO MAJ: RICCIARINI MARTINA + CRULLI MICHELE
372. RAJNA VON DER BURG SINGIDUNUM, DK 12315/2015, 12.12.2014
V 4 O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: BETTY VON DER BURG SINGIDUNUM
CH: CURCIC ZORAN MAJ: JENSEN HANS HENRIK + JENSEN RUTH KELLER
373. VENERE DEI CENTURIONI, ROI 13/159157, 08.09.2013
V 3 O: LAERTE DEI CENTURIONI M: RANIA DEI CENTURIONI
CH: CORRADO GERARDI MAJ: CATELLA GIORGIA + CATELLA GIORGIA
374. WAVE DI BOXAURO, ROI 12/161583, 05.10.2012
V O: PABLO DEL QUINTO CANTO M: WAPPEL ONLY-YOU
CH: BELLUCCI MAURO MAJ: TERROSI ELENA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS / EHREKLASSE
375. CAYA KARMAPA, CMKU/BOX/14691/14, 23.01.2014
V O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS / VETERANENKLASSE
376. BAT D´ANTEIKAN, LOP 405755, 27.10.2008
-- O: BOREAS DI CASA DIOCLETIANO M: DAI DE CYBERBOX
CH: FERNANDES PAULO MAJ: FERNANDES PAULO
ATIBOX VETERAN CLASS WINNER
377. COCAINE VON JESS BOX, PKR.II-97391, 25.07.2008
V 1 O: ELMONTE'S CHIANTI M: ANAVA MARIHUANA BOX-STAR
CH: BRZEZINSKI MALGORZATA MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA
378. EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/11493/08/10, 10.01.2008
V 4 O: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE M: CASIA FENDER EDDA
CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ
379. ELIANA DEL PARADISO MARINO, LOF 2 BOX.135189/234446, 10.05.2009
V 2 O: AL PACINO DEL PARADISO MARINO M: ATHENA DU VAL D'EUROPE
CH: DELHAYE BERNARD MAJ: DELHAYE SYLVIE
380. LIABEL, LOI 08/112593, 29.10.2007
V 3 O: ENEA DI MONTE GESSO M: ASPIRINA
CH: PEZZANI ALFREDO MAJ: CORRADI DANIELE
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS / BABY KLASSE
ATIBOX MINOR PUPPY CLASS WINNER
381. AÍN DEL CORAZÓN DE ESPADÁN, In process, 10.12.2016
VN 1 O: MARCO DE KOPADER M: SHULKA DE CLAUBOX
CH: OSUNA SANFELIU MARC MAJ: OSUNA SANFELIU MARC
382. ALLAN STEVE BOX MAUROUDI, BEK-153983, 04.01.2017
VN 2 O: HITCHCOCK NOSTRUM M: MOET DI FRAGMABOX
CH: MINAS STEFANOS MAJ: MINAS STEFANOS
383. AQUILAS STEVE BOX MAUROUDI, BEK-153982, 04.01.2017
-- O: HITCHCOCK NOSTRUM M: MOET DI FRAGMABOX
CH: MINAS STEFANOS MAJ: MINAS STEFANOS
384. CASH DI MARE IONIAN, BEK-153438, 13.01.2017
VN O: ACTION VOM KATTERFORST M: FILOMENA DELLA CADORMARE
CH: TSOLAKOS - KATOPODI DIMITRIS - KONSTADINA MAJ: TSOLAKOS DIMITRIS + KARVELAS STAMATIS
385. D.ROY VALDIS DE ROLL, ČMKU/BOX/16157/17, 23.01.2017
VN O: YASON OPTIMA GRATA M: WASABI OPTIMA GRATA
CH: KAČENOVÁ DAGMAR MAJ: KAČENOVÁ DAGMAR
386. FABIO MASSIMO DI CASA DE LELLIS, LO1732213, 03.12.2016
VN O: THOMAS BOXER CALDARELLI M: ALBACHIARA DI CASA DE LELLIS
CH: DE LELLIS SILVIA MAJ: COCCIA ANDREA
387. HELIOS DELLA CAPPASTORTA, MNE 1005/16 NB, 11.12.2016
VN 2 O: ALBUS DELLA CAPPASTORTA M: BRITNEY VON HEDERBERG
CH: KRIVOKAPIC MILOS MAJ: KRIVOKAPIC MILOS
388. HENDRIX V.D. KROEZE DANNE, NHSB 3066597, 11.12.2016
VN O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: DOREMI V.D. KROEZE DANNE
CH: KOEKKOEK M. MAJ: V.D.HELM S.
389. CHIANTI CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/16094/16, 18.12.2016
VN O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: ESPRIT CONGO NIGRANS
CH: HIREŠOVÁ LENKA MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA
390. JIR-PIA ZEPPELIN, LOE, 22.02.2017
VN O: G'M DE BELLEMANIE M: JIR-PIA EASY
CH: BOADA A+P MAJ: BOADA PERE + ANNA PICART
391. LASTMINUTELIMPERO, ROI 17/19406, 28.11.2016
VN O: DOMINIQUE L IMPERO M: FIREONTHENIGHT
CH: FORCONI PRIMO MAJ: RICCIARINI MARTINA + MICHELE CRULLI
392. MESSI VON MEROS, LOF 2 BOX.150678/0, 02.12.2016
VN 3 O: HOMERUN CON TULIA M: JINNA VON MEROS
CH: TOUMI TRABELSI MAJ: TOUMI TRABELSI
393. NEIL DEL GUARRACH, 698534, 22.12.2016
VN O: CH.COSMO DI CASA BARTOLINI M: CH.O_ILL DE MIRALL DEL BOX
CH: SANCHIZ ANGELA MAJ: SANCHIZ ANGELA
394. NEO DEL GUARRACH, 698534, 22.12.2016
VN O: CH.COSMO DI CASA BARTOLINI M: CH.O'NEILL DE MIRALL DEL BOX
CH: SANCHIZ ANGELA MAJ: SANCHIZ ANGELA
395. POSEIDONE DI CASA VERNICE, ROI 1757975, 14.02.2017
VN O: ROLEX DI CASA VERNICE M: BELIVE DI CASA VERNICE
CH: DI CASA VERNICE DI CASA VERNICE MAJ: VRAGOCANSKI VLADIMIR + BOSANCIC SLAVKO
396. Q' TRANCE VAN SAPHO'S HOEVE, L.O.S.H. 1187214, 30.01.2017
VN O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: FRENZI VOM RHÖNER BLUT
CH: SIOEN INGMAR MAJ: STRAUCH THOMAS
397. QUINTINO DEL FUOCO DELL'ETNA, ROI 17/50585, 15.01.2017
-- O: BRADAMANTE M: OLIMPIA DEL FUOCO DELL'ETNA
CH: CALVAGNO ANTONINO MAJ: CALVAGNO ANTONINO
398. RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI, LOE, 25.01.2017
VN 4 O: CH. BENITO DE KAPPABOX M: CH. RUS LA FLER RAYO DE SOL
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: ANDRIANVOA LIUDMILA
399. RUS LA FLER CERVANTES, LOE, 25.01.2017
-- O: CH. BENITO DE KAPPABOX M: CH. RUS LA FLER RAYO DE SOL
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: ANDRIANVOA LIUDMILA
400. RUS LA FLER DALAI LAMA, IN TRAMITATION, 26.01.2017
-- O: KIROS DEL GUARRACH M: CH. GEMA DE KILATES
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: KNOBLICH RITA
401. SAT`ELIT BOX KRAFT, Puppy card, 16.02.2017
VN O: SATELIT DI CASA VERNICE M: SAT`ELIT ANGEL`S EYES
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: SOKOLOVA MARINA
402. SAT'ELIT BOX KODAK, ---, 16.02.2017
VN O: SATELIT DI CASA VERNICE M: SAT'ELIT ANGEL'S EYES
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: KIZIENE EGLE + ANNA PRYAMILOVA
403. ZHEN'LEE LOGAN, RKF 4791211, 16.12.2016
VN O: MAYDAY DI CASA VERNICE M: ZHEN'LEE IDALIA
CH: KIRILLOVA E.A. MAJ: WOLF MATHIAS + WOLF ELIJAH
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS / JÜNGSTENKLASSE
404. AGAMENON OF TROY BY SIENNABOX, LOE 2344047, 23.11.2016
VN O: RODRIGO DIAZ DE VIVAR DEL ALMINAR DE DAIMALOS M: SIENNA DEL ALMINAR DE DAIMALOS
CH: ROLDAN AROA CASTANO MAJ: BAKKER JAN-VIDAR
405. ALBA-BOX BÁRÓ, Met.Bo.28/17, 15.09.2016
VN O: DANTE DEL PINAR M: BULL-BOX CLASSIC TRINITI
CH: GULYÁS MIKLÓS MAJ: GULYÁS MIKLÓS
406. ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, SPKP 5340, 04.11.2016
VN O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: SAPHIRA FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JANA A JOZEF MAJ: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA
ATIBOX PUPPY CLASS WINNER
407. BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016
VN 1 O: G´M DE BELLEMANIE M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: MLYNKOVÁ LENKA
408. EGOIST PREMIA, PKR., 22.11.2016
-- O: GESPER BRISART NORDOM M: GIOCONDA NOSTRUM
CH: TEISSEYRE JOANNA MAJ: LEHMANN ANDREA
409. EXTREME GOLD EXPRESSION, BCU 144-001844, 29.08.2016
VN O: UNIX DI BOXERITA M: EXPRESSIA SILVER SPIRIT
CH: KENNEL GOLD EXPRESSION MAJ: BABAK INESSA
410. FIRE AND ICE VOM KAISERFELSEN, COR A 4050-17/144, 06.10.2016
VN 3 O: ARKO DE RINCOMAR M: EMMA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: STOBORAN FLORIN MAJ: FLORIN STOBORAN
411. FRANCESC DEL IUS NATURA, LOE2341219, 21.10.2016
VN O: ÑOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA M: USAGI DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
412. HOSS DELLA CASA DELL'ACQUARIO, NHSB 3059247, 05.10.2016
VN O: NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA M: FAITH DELLA CASA DELL'ACQUARIO
CH: LINDSEN RIA EN FRED MAJ: LINDSEN FRED + LINDSEN RIA
413. INDOMINUS TOPAZ GYMNEMA SYLVESTRE, HR 13212 NB, 04.11.2016
VN O: BECKS DEL CABEZO LA JARA M: TANGO WARIS GYMNEMASYLVESTRE
CH: GORŠIĆ MARGARETA MAJ: GORŠIĆ MARGARETA
414. JETHRO TULL CANIS LUDENS, CMKU/BOX/15986/16, 03.09.2016
VN O: JUMPIN´ JACK CON TILIA M: ELLEN GARBEIN
CH: SUDOVÁ MARKÉTA MAJ: KUNCOVÁ IVANA + KUNC RICHARD
415. MARCUS DE TOUMAI, LOF 2.box.150330/0, 20.09.2016
VN O: FAUST DU VAL D'EUROPE M: IRGA DE TOUMAI
CH: DELATTRE CHRISTINE MAJ: BRUNEL ALAIN + DELATTRE CHRISTINE
416. NO LIMIT'S TO ME DI CASA VERNICE, Loi 1713560, 03.11.2016
VN 2 O: CAETANO DE KAPPABOX M: KENYA DE TIERRA DE BOXER
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
417. TEXANO DEL COLLE DELL'INFINITO, ROI 16/182288, 01.09.2016
-- O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO M: FANNY DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: MINERVINI ELENA
418. TREVOR SANVITA, UKU.0297765, 09.09.2016
VN O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: DIADEMA SANVITA
CH: POGODINA VOKTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA + KRAVITS ANATOLIY
419. VARRO DEL LEONE D'ORO, ROI 17/15400, 22.10.2016
-- O: OROBIANCO DEL COLLE DELL'INFINITO M: PENELOPE DEL LEONE D'ORO
CH: BERTON STEFANO MAJ: BERTON STEFANO
420. ZEUS DI CASA BARTOLINI, ROI 16/197502, 01.11.2016
VN 4 O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: WINONA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE + SALVATORI PAOLO
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS / JUGENDKLASSE
421. AGOSTINELLI DEL IUS NATURA, LOE2325972, 28.05.2016
V O: UWE DEL IUS NATURA M: LLUE DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
422. AIRE D'MIRUS CANE, 2335076, 16.06.2016
V O: MITO VALE DO LETHES M: ABRIL DE SANTAROCHE
CH: ALVARO DE LA ROSA IZQUIERDO MAJ: DE LA ROSA ALVARO
423. ALGAR ANIEL DEUTSCH ALGAR, SPKP 5187, 15.06.2016
VD O: JESUS BOXRELAY M: DEUTSCH MIR-FIŠ
CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: SCHOLZ ELISABETH
424. BULLRUNNERS ICON, FI35574/16, 29.05.2016
VD O: CALVIN KLEIN DELLA CAPPASTORTA M: BULLRUNNERS ZERAFINA
CH: HAKULI PÄIVI MAJ: HAKULI PAIVI
425. ELO VR-BOX, SPKP 5184, 03.06.2016
V O: MAN-BOX IRON M: ZZ TOP VR-BOX
CH: RAČOK VLADIMÍR MAJ: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV
426. GOLIATH Z METABOXU, CMKU/BOX/15937/16, 31.07.2016
V O: BRUNY Z METABOXU M: GABI KRONEBOX
CH: BRATKO PETR MAJ: KUBESA VÍT
427. HEARTS OF HOPE'S THUNDERBIRD '55, DK 13258/2016, 29.06.2016
V O: LIONEL DE BELLATERRA M: FABERGE NOSTRUM
CH: LUND-JENSEN SUSANNE F. MAJ: RAVN TONE
428. HECTOR OD DJEVIJA, JR 700288 NB, 10.06.2016
V 3 O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: WAIKIKI OD DJEVIJA
CH: BOROS-DJEVI DANIJEL MAJ: DÓRA ESZTER BENCSIK
429. IRON MAN VON AISNEREN, SLRNB-003236, 12.08.2016
VD O: HOMERUN CON TILIA M: BETTY BOOP VON AISNEREN
CH: SAMO POTOČNIK MAJ: HORVAT NATASA + HORVAT LEA
430. KIS-BICS ALEX, MET.Bo.189/16, 16.06.2016
V O: TECHNICOLORBOXERS BERNI M: KIS-BICS QUARTA
CH: CSONTOS ÁRPÁD MAJ: CSONTOS ÁRPÁD
431. LEÉH-BOX ARAMISZ, MET.Bo.101/16, 02.06.2016
V O: UNDO LJUB BOX M: LEÉH-BOX TINA
CH: KUNA PÉTER MAJ: TÓTH TIBOR
432. LORENZO DE ALGUCARRI, LOE 2323079, 11.08.2016
V O: CH. MARCO DE KOPADER M: CH.BARBY DE BOXPO
CH: ALCORTA ÓSCAR MAJ: ALCORTA ÓSCAR
433. LUDOVICO DEI CENTURIONI, VDH/DBZB-NR. 244601, 24.06.2016
V O: KONAIR VON DER MÜNZENBURG M: MISS NIKITA DEI CENTURIONI
CH: GERARDI CORRADO MAJ: HERGET THOMAS
434. NEGUS URSATOBOX, JR 700340 Nb, 08.08.2016
-- O: KAHLU DEL CUORE GRANDE M: GINGER URSATOBOX
CH: TODOROVIC SASA MAJ: RISTIC TIJANA + JOKSIC MICA
435. NEW GOLD BOX LED ZEPPELIN, COR A 3999-16/144, 13.08.2016
-- O: XENO DI CASA VERNICE M: NEW GOLD BOX BRIANNA
CH: PEAHA ANDREEA MAJ: PEAHA ANDREEA
436. PATRIK DEL COLLE DELL INFINITO, ROI 16/163613, 02.07.2016
V O: EKO DEL COLLE DELL INFINITO M: QUAGLIA DEL COLLE DELL INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: GRIGGIO ROSSELLA + PASQUALIN MATTIA
437. PEPPERWOOD VAN SAPHO'S HOEVE, LOSH 1182185, 08.08.2016
-- O: KARNIVAL DE LA FINCA SAPHO M: MYSNEEZY DE LA FINCA SAPHO
CH: SIOEN INGMAR MAJ: DAVID BEUSERIE
438. QUINTERO VON DEN TEMPELRITTERN, VDH DBZB 243917, 07.07.2016
VD O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: ISAMORA VON DEN TEMPELRITTERN
CH: HENKE HEIKE MAJ: HAGEN ISABELL
439. SANTHIAGO DELL'ORCAGNA, ROI 16/170300, 15.08.2016
V 4 O: ARES VON MANITOY M: CLESSY DELL'ORCAGNA
CH: PAOLINI ROBERTO MAJ: PAOLINI ROBERTO
ATIBOX JUNIOR VICE WINNER
ATIBOX JUNIOR CLASS WINNER
440. SLOBI'S JAK JORDAN, Jr 700430 Nb, 11.07.2016
V 1 O: GELSO DEL COLLE DELL INFINITO M: JIR-PIA HIMALAYA
CAJC CH: JONCIC SLOBODAN MAJ: JONCIC SLOBODAN
441. THAO KRONEBOX, CMKU/BOX/15830/16, 19.06.2016
V O: FULL MONTHY DU VAL D'EUROPE M: CASEA LAKRONEBOX
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: FRÁŇA RADIM
442. VINTAGE CROME BOXER MY DREAM, PKR.II-126616, 25.06.2016
V O: EASY RIDER NOSTRUM M: ALWAYS BE FRIENDS BOX-STAR
CH: SZULC KATARZYNA MAJ: SZULC KATARZYNA
443. VUDU DON IT BOXER MY DREAM, PKR.II-127749, 25.06.2016
-- O: EASY RIDER NOSTRUM M: ALWAYS BE FRIENDS BOX-STAR
CH: SZULC KATARZYNA MAJ: CHMURZYŃSKI TOMASZ
444. WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08.07.2016
VD O: URIEL FENDER EDDA M: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF & JANA MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE
445. WILLI JISUKO, CMKU/BOX/15863/16, 15.06.2016
V O: MAYK JISUKO M: VEGGIE JISUKO
CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ
446. XAVIER TORONTAL, JR 700425 Nb, 01.07.2016
V 2 O: KASPER TORONTAL M: WHITNEY TORONTAL
CH: OLAH TIBOR MAJ: ŽUTIĆ VLADIMIR
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS / JUNGHUNDKLASSE
447. AFRON PEDANTE, CMKU/BOX/15730/16, 21.04.2016
V O: VERDI OPTIMA GRATA M: CARMEN HAPPY LIVE BOX
CH: EICHLER PETER MAJ: SAPONARO GIUSEPPE
ATIBOX YOUTH CLASS WINNER
448. AMBUSH, ROI 16/29155, 01.12.2015
V 1 O: CUOR DI LEONE DELLA CONCA ROSSA M: EPOCA DELL'ANTICA POSTUMIA
CAJC CH: FILIPOZZI CRISTIAN MAJ: HLADÍK DUŠAN + FILIPOZZI CRISTIAN
449. ARAMIS PEDANTE, VDH DBZB 244301, 21.04.2016
VD O: VERDI OPTIMA GRATA M: CARMEN HAPPY LIVE BOX
CH: EICHLER PETER MAJ: MELFI LUIGI
450. ARGENTO DEL COLLE DELL`INFINITO, VDH DBZB 244124, 28.11.2015
VD O: IPPOLITO DEL COLLE DELL`INFINITO M: PRADA DEL COLLE DELL´INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: WENDLAND SIMONE
451. BONAPARTE NAPOLEON BRISART NORDOM, MET.Bo.96/H/16, 05.03.2016
O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: GEKATA BRISART NORDOM
CH: BELORUS TATIANA MAJ: GÁL ATTILA
452. BOUNCYPARADE ESPINOSOLO, KC AT01266701, 20.02.2016
V O: MIKE DEL COLLE DELL'INFINITO AT BOUNCYPARADE M: NAEVIA A NEW HOPE BOUNCYPARADE
CH: CONWAY C AND T MAJ: CONWAY CAROLINE
453. CAIO DEL COLLE DELL'INFINITO, öHZB DB 19646, 28.11.2015
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO M: QUAGLIA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: TANONI AESSANDRO MAJ: SONNWEBER INGE
454. CYRYL EWENEMENT, PKR.II-126120, 11.05.2016
V O: ELGRANDO VAVONABOX M: DOROTKA EWENEMENT
CH: MAGDZIARSKA IWONA MAJ: CIECHULSKI ANDRZEJ
455. GAUDIUM MAGNUM DELLA BARBARIGA, ROI 16/43184, 04.01.2016
V O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: LUDOVICA DELLA BARBARIGA
CH: LANDO SERGIO MAJ: GOLIN CHRISTIAN
456. HESUS DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, ROI 16/45099, 15.03.2016
V O: MEXICO DELLE TERRE MAGGICHE M: KRISTAL J. DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
457. CHE LINSE THOR, ROI 16/86716, 04.04.2016
V O: MOJITO DEI QUATTRO CALZINI M: CHE LINSE MARTA
CH: CALDERONE GABRIELLA MAJ: MUCCI SARA + BURCHIELLI MARZIA
458. IQ VON TRISKELL, VDH DBZB 243439, 24.02.2016
V O: GANGULA VON DER BURG SINGIDUNUM M: FINNJA VON TRISKELL
CH: BIENENGRÄBER MONIKA MAJ: BIENENGRÄBER MONIKA
459. IRON OPTIMA GRATA, PKR.II-125375, 20.01.2016
V O: CAPYS FORTUNA VIVA M: VERY DEL CABEZO DE LA JARA
CH: NOVOTNY VACLAV MAJ: KAPTURSKI SZYMON
460. MAN-BOX PERCY, SPKP 5162, 12.03.2016
-- O: YUKON OPTIMA GRATA M: MAN-BOX INFINITY
CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ
461. MANFRED DEL ROLANUS, ROI 16/107243, 13.04.2016
V O: PRIMO DEL COLLE DELL'INFINITO M: GABY DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: TASSONE MICHELE
462. MAXIMO DEL ROLANUS, ROI 16/41192, 02.01.2016
V 2 O: CAMILLO DELLA CAPPASTORTA M: HEIKA DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: BOTTERO ADRIANO
463. MIGUEL VON DER IGELSHEIDE, VDH DBZB 243648, 17.05.2016
V 3 O: KAOS DE KUKUARRI M: ROMI S. DEL ALMINAR DE DAIMALOS
CH: ACHTERHOLT BIRGIT MAJ: HAPKE FRANK DIETMAR
464. MICHELANGELO DEL ROLANUS, ROI 16/107236, 02.04.2016
V 4 O: EKO DEL COLLE DELL'INFINITO M: HESTER DEL ROLANUS
CH: ROBERTO CROSA MAJ: CROSA ROBERTO + TAMAGNONE PIERA
465. NAPMARY'S IKIGAI, LV-38624/16, 15.03.2016
V O: MARCO DE KOPADER M: NAPMARY'S ENIGMA
CH: STAHANOVA MARIJA MAJ: STAHANOVA MARIJA
466. PAN TAU VOM FUCHSORT, VDH DBZB 243584, 13.04.2016
V O: HISPANO DEL ALMINAR DE DAIMALOS M: JENNA VOM FUCHSORT
CH: SIEKMANN DOROTHEA MAJ: BEHRENS JANET
467. PATRIOT SANVITA, UKU.0277442, 04.04.2016
V O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: USTINA DI CASA VERNICE
CH: POGODINA VICTORIA MAJ: TSILYNA IRYNA
468. PLAYBOX'S REDRAMA, FI42956/16, 23.05.2016
V O: LINCOLN DELL'ESPINOSOLO M: PLAYBOX'S BLACK FANTASY
CH: PUHAKKA KRISTA MAJ: PUHAKKA KRISTA
469. QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016
V O: ZOCO KARMAPA M: URTICA KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
470. RAFAELLO DI CASA VERNICE, ROI 16/57487, 27.02.2016
V O: NEW THOR_HAMMER DI CASA VERNICE M: VIA AVELING IT_MY DREAM
CH: ALLEVAMENTO DI CASA VERNICE MAJ: MODZELEWSKA MAŁGORZATA + SIMANAVICIENE GILETA
471. RUS LA FLER ARSENAL, Met.Bo. 39/H/17, 18.04.2016
V O: RUS LA FLER SICARIO M: RUS LA FLER MATRESHKA
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: BEDŐ SÁNDOR
472. SAT'ELIT BOX BRAVOS, BCU 144-001775, 25.04.2016
V O: IKARO DEL ROLANUS M: SAT'ELIT MOSCOW
CH: SAT'ELIT KENNEL MAJ: PRYAMILOVA ANNA
473. TAURUS SPALENICE, SPKP 5083, 15.01.2016
-- O: UJVAROSI LEH-BOX CARUSSO M: RABIES SPALENICE
CH: REICHBAUER JAN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS / MITTELKLASSE
474. ALI' DELL'ARS AMANDI, ROI 15/180492, 10.09.2015
V O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: DALIDA CINCILIA VESTINORUM
CH: DI FELICE ALESSANDRO MAJ: PATERNO' ALESSANDRO
475. ALLEGRO DEL ISOLA GALLINARA, NHSB 3022064, 23.10.2015
V O: HUGO VAVONABOX M: DOKE
CH: DI RAIMONDO MONICA MAJ: DI RAIMONDO MONICA
476. ARDANTES IMPERIAL, RKF 4203167, 15.07.2015
V O: KRAUS DE VAL DE CAYONE M: ARDANTES TAKE THE VICTORY
CH: KOMAROVA NATALJA MAJ: BEZNOSIKOVA NATALIA
477. ATINEZ-BOX QUANTUM, MET.Bo.192/15, 01.08.2015
-- O: GRAND BOX VENGRO M: ATINEZ-BOX KIDA
CH: GÁL ATTILA MAJ: HÓFER GYÖRGY
478. BALOO GYMNEMA SYLVESTRE, SLRNB 003206, 11.06.2015
V 3 O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: SABA GYMNEMA SYLVESTRE
CH: MARGARETA GORŠIĆ MAJ: AVBAR ANAMARIJA
ATIBOX INTERMEDIA CLASS WINNER
479. CIRANO DE VERDEVERA, LOE 2293483, 05.11.2015
V 1 O: RASPUTIN DI CASA VERNICE M: ALMIRA DE SANTAROCHE
CAC CH: CEPEDA FERMIN MAJ: BOADA PERE + ANNA PICART
480. GERO, ROI 15/182581, 25.09.2015
V O: ARES VON MANITOY M: ALANIS
CH: LIGUORI GIORGIA MAJ: LIGUORI GIORGIA
481. HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015
V O: APOLLO ADUR BOX M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA
482. JEDNA NA MILION J.J., PKR.II-123889, 22.06.2015
-- O: JEDNA NA MILION USTINOV M: JEDNA NA MILION ZETA-- CH: K. SENDECKA & A. ZAWISTOWSKI MAJ: SKOWROŃSKA MARIA
483. LEOVILLE POYFERRE DES TERRILS DU NANAYO, LOF 2 BOX.149031/0, 19.11.2015
V 4 O: IGOR DU VAL D'EUROPE M: GAZZELI DEL PARADISO MARINO
CH: GENOVA SABRINA MAJ: GENOVA SABRINA
484. MARASCO DELL'ORCAGNA, ROI 15/188917, 02.10.2015
V O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: ESTREMA DELL'ORCAGNA
CH: PAOLINI ROBERTO MAJ: PAOLINI ROBERTO
485. NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015
V O: ACTION VOM KETTERFORST M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE
CH: JOKSIC MICA MAJ: RISTIC TIJANA
486. NESPRESSO NOSTRUM, PKR.II-123562, 24.11.2015
V O: EASY RIDER NOSTRUM M: GIOCONDA NOSTRUM
CH: BOGUCKA ANNA MAJ: TKOCZ-KAMIENIORZ TERESA
487. ONE IN A MILLION VAN SAPHO'S HOEVE, LOSH 1168934, 17.12.2015
V O: JAKE DE LA FINCA SAPHO M: LAMOUR DE LA FINCA SAPHO
CH: SIOEN INGMAR MAJ: VAN CAENEGEM FILIP + SIOEN INGMAR
488. PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015
V O: ZAR DE GUEZMAN M: BACARDI KARMAPA
CH: VLADIMÍR TOMAŠČÍK MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
489. SIG SAUER VON MITKE, MR 50579 GB, 22.08.2015
V O: OZREN V.D. BURG SINGIDUNUM M: MARGOT VON MITKE
CH: ILKANOVSKI MITKO MAJ: ILKANOVSKI MITKO
490. SKILOS DEL QUARZO NERO, ROI 15/136778, 24.06.2015
V O: ATTILA DELLE TERRE DI SICILIA M: REGINELLA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: LA GALIA BASILIO MAJ: LA GALIA BASILIO
491. VAYA'S BOX OPHIR GIN, LOSH 1164444, 13.08.2015
V O: EASY RIDER V D MATENHOF M: HINDRYIA DE YU BOX
CH: TYTGAT NATHALIE MAJ: GYSSELS PATRICK
492. VITO DEL MONTE DE ARA, VDH DBZB 243959, 12.08.2015
V O: JORDAN DEL MONTE DE ARA M: QUEEN LOVER DEL MONTE DE ARA
CH: LUNA MARIN SERGIO MAJ: WIRTH NADJA
493. YCS DEL DUCATO DI PARMA, ROI 15/82037, 04.06.2015
V 2 O: JARABE DI BOXERITA M: LATINA DEL COLLE DELL'INFINITO
R.CAC CH: ALLEVAMENTO DEL DUCATO DI PARMA MAJ: TARDINI ALBERTO
494. ZHEN'LEE SHANSON, RKF 4203162, 28.07.2015
V O: KRAUS DE VAL DE CAYONE M: ARDANTES SIMONA-SAMO SOVERSHENSTVO
CH: KIRILLOVA ELENA MAJ: BEZNOSIKOVA OLGA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS / OFFENE KLASSE
495. ADE-BOX CALVIN, COR A 3781-15/144, 14.02.2015
V O: NEW GOLD BOX HUMMER M: CARLA DE ADELMAR
CH: HORATIU RAD MAJ: HORATIU RAD + DAN ACHIM
496. ADS GLADIATOR FENIX, ROI 14/174159, 29.09.2014
V O: PUSKAS DE LAS ARILLAS M: PRADA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: DI SANTO ANDREA MAJ: CUTRI MICHELE
497. AMBER BRILLIANCE ULGER, RKF 4096340, 12.11.2014
V O: ZHEN'LEE MARTIN M: RUS ELODSER YUDZHINA
CH: TOVBAZ DMITRIY MAJ: ROGACHEVA IULIIA + TOVBAZ DMITRIY
498. BON DZHORNO FEDERIKO, RKF 4141624, 02.01.2015
V O: HENDRIX DES JARDINS DE PASSIFLORE M: BON DZHORNO POLEMIKA
CH: KOLBASINA OLGA MAJ: KOLBASINA OLGA
499. CAETANO DE KAPPABOX, LOE 2110523, 03.07.2012
V O: VERDEL DEL TAJO M: BIRMANIA DE DAMA DE GALADRIEL
CH: ALONSO MARTINEZ & JOSE ANTONIO MAJ: ALONSO MARTINEZ JOSE ANTONIO
500. FINN DEGLI ETRUSCHI, Loi 1412617, 01.11.2013
-- O: ROCK DEGLI ETRUSCHI M: YLA DEGLI ETRUSCHI
CH: SERAFINI EDES GIUSEPPINA MAJ: MACELLA DAVID
501. KAPYS FORTUNA VIVA, CMKU/BOX/15000/14, 09.11.2014
V O: G´M DE BELLEMANIE M: BEA PÁLAVA BOX
CH: KOSAŘOVÁ RADKA MAJ: LAJPOLDOVÁ IVA
502. KASANOVA DE PORTO VILLAGE, LOP 517080, 27.02.2015
V O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: BRUNI DI TIERRA DE AREVALO
CH: SOTTOMAYOR ANA MAJ: SOTTOMAYOR ANA
ATIBOX OPEN CLASS WINNER
503. KIMBO DEL GUARRACH, LOE 2202645, 24.04.2014
V 1 O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: O'NEILL DE MIRALL DEL BOX
CAC CH: SANCHIZ ANGELA MAJ: SANCHIZ ANGELA
504. KIRIOS DEL GUARRACH, LOE 2202646, 24.04.2014
V O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: O'NEILL DE MIRALL DEL BOX
CH: SANCHIZ ANGELA MAJ: SANCHIZ ANGELA
505. MARCELLO D'JANDILLA, NHSB 3057247, 14.05.2015
V O: TWINKEL STAR V. EUROZONE M: BRAVA DE ALGARABIA
CH: JULIAN MERINO JUAN MANUEL MAJ: DE VRIES MARTIN + DE VRIES MARTIN EDDY
506. MELIOTH FENDER EDDA, SPKP 4762, 20.11.2014
V O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: SAPHIRA FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND
507. MIKE DEL COLLE DELL'INFINITO, KC Ap0904267, 17.04.2012
-- O: BASCO DE ALTAHA M: TINKERBELL JAZZ V'T REGGE HOME-
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: CONWAY CAROLINE
508. NAVAR VAVONABOX, NHSB 2995483, 22.02.2015
V 2 O: HUGO VAVONABOX M: GUCHI VAVONABOX
R.CAC CH: BOS HENK MAJ: VAN DUREN ROLF
509. NEW GOLD BOX HUMMER, COR A 3679-13/144, 07.10.2013
V O: XENO DI CASA VERNICE M: NEW GOLD BOX BAGHERA
CH: PEAHA ANDREEA MAJ: PEAHA ANDREEA + FLORINA PLESCO
510. PACO DI CASA BARTOLINI, ROI 14/76375, 21.03.2014
V 4 O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: SALLY DI CASA BARTOLINI
CH: STEFANO BARTOLINI MAJ: DEL ZOPPO CATERINA
511. PICASSO VON DER GOLDSTADT, VDH DBZB 241173, 18.09.2014
V O: ODIN VON BURG SINGIDUNUM M: NIZZA VON DER GOLDSTADT
CH: MICHELS NADINE MAJ: MICHELS NADINE + BAUMANN TINO
512. QUANTO DEL TAJO, RKF 3811344, 20.12.2012
V O: BENITO DE BOXER DE KAPPABOX M: YAZMIN DEL TAJO
CH: GARCIA DIAZ MIGUEL ANGEL MAJ: SOLYAKIN IVAN
513. ROCKY Z NĚMEČANKY, CMKU/BOX/14890/14, 22.08.2014
V O: MARDY Z NĚMEČANKY M: SASKIA OPTIMA GRATA
CH: GABRHELÍK JIŘÍ MAJ: GABRHELÍK JIŘÍ
514. STORM GYMNEMA SYLVESTRE, PKR. II -118003, 06.09.2013
V O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: LUXURIA
CH: GORSIC MARGARETA MAJ: GÓRECKA-NOWAK ANNA + NOWAK GRZEGORZ
515. VASI'S GIORGIO AMORE DEL DIO, NHSB 2908155, 20.12.2012
V O: VADIM DU VAL DŕROPE M: SILLY V. RUSTICANA
CH: DE VRIES AMORE DEL DIO MAJ: HESSELINK JOLANDA
516. VITO VOM HAUSE BRESICKE, VDH DBZB 242045, 23.05.2015
V O: DEFENDER VON AGADEM M: OSTARA VOM HAUSE BRESICKE
CH: BRESICKE JÖRG MAJ: MÖBUS CHRISTIAN + LAZARUS LAURA
517. WAYLON V.H.BOXKAMP, NHSB 2921312, 21.04.2013
V 3 O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: TORNADO NORDOM
CH: SCHILDKAMP HANS MAJ: VAN WIJNGAARDEN DESIREE
518. ZAFFIRO DI CASA VERNICE, ROI 15/102405, 25.04.2015
V O: APACHE'S TOMAHAWK DI CASA VERNICE M: DESERT RISE DI CASA VERNICE
CH: DI CASA VERNICE MAJ: KLEVERNIC VOJISLAV
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS / GEBRAUCHSHUNDKLASSE
519. BARNABY PAULLA GANG, CMKU/BOX/14512/13, 18.11.2013
V O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: ACTION LADY PAULLA GANG
CH: ZŮBKOVÁ PAVLA MAJ: HILŠEROVÁ ADÉLA
520. CAPO DI TUTTI CAPI BOUNCYPARADE, IKC Z88705, 03.09.2014
V O: MIKE DEL COLLE DELL'INFINITO OF BOUNCYPARADE M: RAMBLING ROSEBUD
CH: RUSMANE K AND A MAJ: CONWAY CAROLINE
521. CAROLINEKILDE'S LIMITED EDITION, DK09139/2013, 02.05.2013
VD O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: CAROLINEKILDE'S GHIA
CH: THUESEN HEIDI & HENRIK MAJ: THUESEN HEIDI + THUESEN HENRIK
522. EKO DEL COLLE DELL´ INFINITO, ROI 15/64955, 15.02.2015
-- O: IPOLOITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: CONSTANZA DELL ESPINOSOLO
CH: TANONOI ALESSANDRO MAJ: HLADÍK DUŠAN + TANONI ALESSANDRO
523. EKO DEL COLLE DELL'INFINITO, ROI 15/64955, 15.02.2015
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO M: COSTANZA DELL'ESPINOSOLO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: TANONI ALESSANDRA + ALESSANDRO TANONI
524. ES SAGAPO', ROI 13/103934, 19.05.2013
V O: KEVIN M: CHARLEN
CH: VESPOLI GIUSEPPINA MAJ: BONCIMINO MARGHERITA + VESPOLI GIUSEPPINA
525. G'M DE BELLEMANIE, LOE 2112856, 01.07.2011
V O: FALCO DE LA VILLE D HIVER M: E'T'M DE BELLEMANIE
CH: TRIFILIEFF PASCAL MAJ: BOADA PERE
526. HANSEL DEI ROERI, ROI 14/128006, 26.06.2014
V 3 O: TOMMY DEI ROERI M: DORIA DEI ROERI
CH: MAURO BARBERO MAJ: LEQUIO DANIELA + MAURO BARBERO
527. HUGO 'DELL BOXER MONTE 1991', MNE 1012/15 NB, 09.09.2015
V O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: GOA DEI CENTURIONI
CH: PROROCIC RAIKO MAJ: RUMORI ANNALISA
528. IGOR DU VAL D'EUROPE, LOF 2.box.145078/21267, 03.12.2013
V 4 O: HECTOR DU VAL D'EUROPE M: FULL MONKEY DU VAL D'EUROPE
CH: MEDIONI FRANÇOIS MAJ: BRUNEL ALAIN
ATIBOX VICE WINNER
ATIBOX WORKING CLASS WINNER
529. KENLEND BOX TCERTERO, RKF 2840591, 11.08.2010
V 1 O: KENLEND BOX KRISTOFER KRAU M: RUSS PROZIT FLORIDA
CAC CH: VOLKOVYSKAYA VERONIKA MAJ: VOLKOVYSKAYA VERONIKA + VOLGIN SERGEY
530. LEX DE LA FINCA SAPHO, LOF 143272, 05.06.2012
V O: JORRICK DE LA FINCA SAPHO M: PEARL DO JUBILEU
CH: SIOEN JOHAN MAJ: ALAIN LE BERRE
531. MARDY Z NĚMEČANKY, CMKU/BOX/13527/11, 29.08.2011
VD O: WODAN VAVONABOX M: ANABELLE DELLA ROCCA COSTANZA
CH: NOHEL MILAN MAJ: NOHEL MILAN
532. OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, JR 79521 Nb, 27.06.2014
V 2 O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM M: ALLEGRA DELLA ULTIMA ARGILA
R.CAC CH: CURCIC ZORAN MAJ: CURCIC VESNA
533. RANIERI DEL QUINTO CANTO, ROI 13/159712, 14.09.2013
VD O: MITO DO VALE DO LETHES M: MADONNA DEL QUINTO CANTO
CH: NUGNES GIUSEPPE MARCO MAJ: BERNACCHI SUSI
534. ROLEX DI CASA VERNICE, ROI 15/24820, 20.12.2014
V O: ZANCO DE FOFOCAN M: TWINKLY FLASH DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
535. TOMMI DEL IUS NATURA, LOE 2234510, 13.06.2014
V O: ROQUE SANTACRUZ VOM GERMAN DREAM M: FÁBULA DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
536. ZIDAN V.H.BOXKAMP, NSHB 2970492, 20.06.2014
V O: BON JOVI PORTA TRSATICA M: TORNADO NORDOM
CH: SCHILDKAMP HANS MAJ: VAN WIJNGAARDEN DESIREE
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS / CHAMPIONKLASSE
537. ALGHEO IMAGENISTA, UKU.0250193, 27.02.2015
VD O: BAYANO VON DEN TEMPELRITTERN M: LEOPOLIS KARAIM ZARAGOZA
CH: ABRAHAMOVSKA OKSANA MAJ: ABRAHAMOVSKA OXANA + KASSIANOV GEORGIY
538. AMADY SANVITA, UKU.0166081, 27.06.2013
VD O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: DANCING QUEEN SANVITA
CH: POGODINA VIKTORIA MAJ: HEINONEN TEA
539. BALTAZAR KAMENIČKI, JR 84974 Nb, 19.07.2013
V O: ULM DEL COLLE DELL INFINITO M: XENIA KAMENIČKA
CH: VRAGOČANSKI VLADIMIR MAJ: VRAGOCANSKI VLADIMIR
540. BECKS DEL CABEZO LA JARA, ROI 15/16775, 28.12.2013
V O: MARLON DE KOPADER M: VENECIA DEL CABEZO LA JARA
CH: MARCO PRESUTTI MAJ: ATZENI EFISIO
541. CALVIN KLEIN DELLA CAPPASTORTA, FI 54273/16, 20.10.2014
V O: DAT'ELIT VAN HELSING M: AMY DELLA CAPPASTORTA
CH: MATIJAS SANJA MAJ: RAUTAKORPI-VISAKOIVU TUIJA + RIKKILÄ ANNE
542. ERO PORTA TRSATICA, HR 12989 NB, 05.09.2014
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: AMADEA PORTA TRSATICA
CH: JAIC KSENIJA MAJ: JAIC KSENIJA
543. FAUSTO DE VAL DE CAYONE, LOE 2021869, 06.03.2011
V O: DANDI DE VAL DE CAYONE M: GEISHA DE BORELCAN
CH: LASO GOMEZ SERGIO MAJ: SIOEN INGMAR
544. FIREWORK DE PORTO VILLAGE, LOP 475217, 24.06.2012
V O: ZORAN DE RINCOMAR M: BENA D'ARA
CH: SOTTOMAYOR ANA MAJ: SOTTOMAYOR ANA
545. GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011
V O: GEO BOXER DEL EURO M: PRADA BENIGNUS
CH: KUŚMIERSCY A.K. MAJ: SKOWROŃSKA MARIA
546. GOLDEN AMULETTE MANFRED, EST-03039/14, 20.06.2014
VD O: BOROK'KO FALKONET BIEN FASET M: ETNA OT GOLDIBOKS
CH: SIIGUR MARGIT MAJ: KUUSMA KATRIN
547. GRAAL DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, 11/69114, 20.05.2011
VD O: GRAAL M: OLINDA
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
548. HANNIBAL BOXER DELMAR, LOE 2140215, 04.12.2012
-- O: MITO DO VALE DO LETHES M: JIMENA DE LAS GÁRGOLAS
CH: Muñoz Moreno Mari Mar Maj: Muñoz Moreno Mari Mar
549. JUDAS MAXIMUS DEUS, CMKU/BOX/13318/11/12, 20.05.2011
V 2 O: JEDNA NA MILION JANTAR M: BARACUDA MAXIMUS DEUS
R.CAC CH: KLÁSEK TOMÁŠ MAJ: BUKOVANSKÁ IVANA
550. L'STITCH DU DOMAINE DU SEJOUR DE DOLLY, LOF 2.BOX.147076/0, 15.01.2015
V 4 O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: DOLLY DE LA RIVIERE DIVINE
CH: FONCE FONCE MAJ: CHRYSTELLE FONCE
551. LUTHOR DI CASA BARTOLINI, ROI 14/76309, 15.04.2014
VD O: ZIMBO DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: MILETO GIUSEPPE + DEL ZOPPO PAOLA
552. MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012
V O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL
CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR
553. MASTERDIPETRUT, ROI 13/78793, 07.05.2013
V O: OROBIANCO DEL COLLE DELL'INFINITO M: VIA AVELING DRAGONDA
CH: POMPEI MARCO MAJ: VOROBYEVA YULIA
554. NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, LOE 2169057, 25.07.2013
V O: ROQUE-SANTACRUZ VOM GERMAN DREAM M: FÁBULA DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
555. ODINVILLE TASTE OF HONEY, UKU 0071909, 16.07.2010
-- O: IPOLBOX EY LATINOS LOVER M: AINE VORTI'S EBBIROAD FROM ODENVILLE
CH: ODININTSEV JURY MAJ: VANŽA SERGEJ + ODININTSEV JURY
556. OLIMPO DE BELLATERRA, LOE 2020444, 08.01.2011
-- O: VERSACCE DE AN DU CO M: ESTRELLA DE BELLATERRA
CH: RIOS ALVARO MAJ: OSIPENKO ERIKA
557. QUELO DEL COLLE DELL'INFINITO, HR 12744NB, 10.06.2012
VD O: PRIMO DEL COLLE DELL'INFINITO M: LATINA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: DUKIC TEA + DUKIĆ TEA
558. RUS LA FLER ETERNAL FLAME, LOE 1955145, 18.10.2009
V O: GRECO DE RINCOMAR M: RUS LA FLER BRAVO-BRAVA
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: ANDRIANVOA LIUDMILA
ATIBOX WINNER, BOB
ATIBOX CHAMPION CLASS WINNER
559. SAT`ELIT VAN HELSING, RKF 3192631, 22.01.2012
V 1 O: VIA AVELING IZ MY TIME M: ALIBI BOKS RAMANA
CAC CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: GORNOVA ELENA
560. UNDO LJUB BOX, HR 12866 NB, 01.07.2013
V 3 O: THOR DE BORELCAN M: HAYTA LJUBBOX
CH: GORJANAC LJUBOMIR MAJ: KLINDIĆ MELITA
561. URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015
VD O: ACTION VOM KATTERFORST M: EMMANUELA FENDER EDDA
CH: JOZEF A JANA ŠUSTER MAJ: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK
562. VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014
V O: G´M DE BELLEMANIE M: EVETTE OPTIMA GRATA
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA
563. WOW-WOW VOM KAISERFELSEN, COR A 3731-14/144, 23.03.2014
V O: DUQUE DE LOERMO M: DI CASA DEI IOLA ALANIS
CH: STOBORAN FLORIN MAJ: FLORIN STOBORAN
564. ZHEN'LEE SOLVEX, RKF 4204495, 21.03.2015
VD O: KRAUS DE VAL DE CAYONE M: ZHEN'LEE MARTINIKA
CH: KIRILLOVA ELENA MAJ: ZELENKOVA TATIJANA
565. ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013
VD O: KALASHNIKOV RUS LA FLÉR M: PÁRVATI KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS / EHREKLASSE
566. ALWAYS BE COOL BOX-STAR, PKR.II-113698, 22.02.2013
V O: SIR PARSIFAL BOX-STAR M: FREDERIKA BOX-STAR
CH: DOLINDO-DOLINDOWSKA ELŻBIETA MAJ: TOMCZYK IZABELA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS / VETERANENKLASSE
567. AUREUS DELLA ULTIMA ARGILLA, MR 50450 Gb, 17.11.2008
V 4 O: NAVARO DEL CUORE GRANDE M: WOODY BOX ATLANTA (LENI)
CH: MILACIC DARKO MAJ: MILACIC DARKO
568. EXKALIBUR DEL GRAN MOGOL, ROI/LOI 09/69972, 27.07.2007
V 2 O: MARVIN VOM MISSISSIPPI M: DUSCA DEL GRAN MOGOL
CH: GIANCARLO PERROTTA GIANCARLO PERROTTA MAJ: PERROTTA GIANCARLO
569. FURORE SANVITA, UKU.0013964, 15.08.2008
V 3 O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: BELLSIIMA SANVITA
CH: POGODINA VOKTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA + RYMAR YURI
ATIBOX VETERAN CLASS WINNER
570. IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, SLRNB-002644, 10.05.2009
V 1 O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: FAA SCHIWA'S IMPERIUM
CH: HERIC SABINA & MITJA MAJ: HERIC MITJA
571. WATERLOO NOSTRUM, PKR.II-94002, 05.10.2007
-- O: GEO BOXER DEL EURO M: GANDAWA NOSTRUM
CH: BOGUCKA ANNA MAJ: RIEDEL ULRIKE + TEISSEYRE JOANNA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS / BABY KLASSE
572. CRISTIANA MORAVIA BOX, SPKP 5370, 16.12.2016
VN O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: ULRIKA MORAVIA BOX
CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: HAÁS PETER
573. DOLCE VITA DEEDEE ARISTA REA, CMKU/BOX/16143/17, 28.01.2017
VN O: BAKÍR PÁLAVA BOX M: CASSIDY ROSE Z KEDARKY
CH: KUBĚNA JAN MAJ: MAKOVSKÝ TOMÁŠ
574. HIGHLIGHT VAN DE KROEZE DANNE, NHSB 3066601, 11.12.2016
N O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: DOREMI VAN DE KROEZE DANNE
CH: KOEKKOEK MARJA MAJ: KOEKKOEK MARJA
575. HIMALAYA DELLA CAPPASTORTA, MNE 1007/16 NB, 11.12.2016
-- O: ALBUS DELLA CAPPASTORTA M: BRITNEY VON HEDERBERG
CH: KRIVOKAPIC MILOS MAJ: KRIVOKAPIC MILOS
576. JIR-PIA ZIGA ZAGA, LOE, 22.02.2017
VN O: G'M DE BELLEMANIE M: JIR-PIA EASY
CH: BOADA A+P MAJ: BOADA PERE + ANNA PICART
577. JIR-PIA ZINGARA, LOE, 22.02.2017
VN 4 O: G'M DE BELLEMANIE M: JIR-PIA EASY
CH: BOADA A+P MAJ: BOADA PERE + ANNA PICART
578. KAISA-LEENA CANIS LUDENS, CMKU/BOX/16162/17, 01.02.2017
VN O: OUTLAW DO VALE DO LETHES M: DELISSA GARBEIN
CH: MARKÉTA SUDOVÁ MAJ: SUDOVÁ MARKÉTA
579. LIOUVILLA OT GOLDIBOKS, RKF, 25.02.2017
VN O: ERGO BOX HAPPY M: YARKAYA ZVEZDA OT GOLDIBOKS
CH: MOVCHAN OLGA MAJ: ANTONOVA MARGARITA
580. MADNESS DEL ROLANUS, ROI 17/46470, 27.12.2016
VN 3 O: LEONARDO VON DER MUNZENBURG M: HAPPINESS DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: CAGNAZZO ANDREA
581. MILANA VON MEROS, LOF 2 BOX.150681/0, 02.12.2016
VN 2 O: HOMERUN CON TULIA M: JINNA VON MEROS
CH: TOUMI TRABELSI MAJ: TOUMI TRABELSI
582. NEW GOLD BOX MAGHERA, COR A, 25.02.2017
VN O: XENO DI CASA VERNICE M: NEW GOLD BOX BAGHERA
CH: ANDREEA PEAHA MAJ: PEAHA ANDREEA + FLORINA PLESCO
583. ONCE A LIFE TIME DI CASA VERNICE, ROI 17/30883, 05.01.2017
VN O: ROLEX DI CASA VERNICE M: BIJOUX DI CASA VERNICE
CH: AKSENOVA ANYA MAJ: SECNIK NINA
584. PERFECT ANGEL'S EYES DI CASA VERNICE, ROI 1757983, 14.02.2017
VN O: ROLEX DI CASA VERNICE M: BELIVE IN A DREAM DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
585. POCAHONTAS DI CASA VERNICE, ROI 17/57982, 14.02.2017
VN O: ROLEX DI CASA VERNICE M: BELIEVE IN A DREAM DI CASA VERNICE
CH: AKSENOVA ANYA MAJ: DUKIC TEA
586. RUS LA FLER COSMIC LOVE, LOE , 25.01.2017
VN O: CH. BENITO DE KAPPABOX M: CH. RUS LA FLER RAYO DE SOL
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: ANDRIANVOA LIUDMILA
587. RUS LA FLER DRAGONFLY, In process, 26.01.2017
VN O: JR.CH.KIRIOS DEL GUARRACH M: MULTI.CH.GEMA DE KILATES
CH: RUS LA FLER RUS LA FLER MAJ: SANCHIZ ANGELA
ATIBOX MINOR PUPPY CLASS WINNER
588. SAT'ELIT BOX KARATE, RKF, 16.02.2017
VN 1 O: SATELIT DI CASA VERNICE M: SAT'ELIT ANGELS EYES
CH: SAT'ELIT KENNEL MAJ: TCELOGUZ OLGA
589. SHARON STONE KIERSKIE USTRONIE, PKR.II-128775, 31.12.2016
VN O: LIONEL DE BELLATERRA M: ADELE KIERSKIE USTRONIE
CH: GRZEGORZEWICZ HANKA MAJ: GRZEGORZEWICZ HANKA
590. TRIANA DE VILLA ASTUR, 2332940, 04.12.2016
-- O: FARAON DEL CUORE GRANDE M: ELECTRA DE VILLA ASTUR
CH: BOXER DE VILLA ASTUR BOXER DE VILLA ASTUR MAJ: BOXER DE VILLA ASTUR
591. VON ELLINGHAUS LOTUS, DK 01069/2017, 27.12.2016
VN O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: VON ELLINGHAUS TOUCHÉ
CH: POPP GERT MAJ: ANDERSEN OLE
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS / JÜNGSTENKLASSE
592. AMBER BRILLIANCE SHEENA RAY OF HOPE, RKF, 22.09.2016
VN O: RUS ELODSER YUKKI M: AMBER BRILLIANCE SANDYSMILE OF HAPPINESS
CH: TOVBAZ DMITRIY MAJ: ROGACHEVA IULIIA + KARNADOLINA LYUDMILA
593. BARBIELA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5351, 11.11.2016
VN O: G'M DE BELLEMANIE M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JOZEF & JANA MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA
594. BLANCHE CANINA ROSA, CMKU/BOX/16012/16, 03.10.2016
VN O: XANDER OPTIMA GRATA M: DANETTE ADUR BOX
CH: HUSÁKOVÁ IVA MAJ: HUSÁKOVÁ IVA
595. ELEGANCE PREMIA, 34454/X/16, 22.11.2016
VN O: GESPER BRISART NORDOM M: GIOCONDA NOSTRUM
CH: TEISSEYRE JOANNA MAJ: ROGOWSKA KINGA
596. FEEBEE VON DEN LYKANERN, VDH DBZB 244471, 14.11.2016
VN O: MEXX VOM FERTIGHAUS M: NEDA VON ST. BUNKO
CH: HANSEN IRIS MAJ: DENNEBOOM SIMONE
597. I BELIVE I CAN FLY DI CASA VERNICE, ROI 16/182879, 01.10.2016
VN 3 O: BECKS DEL CABEZO LA JARA M: TWINKLY FLASH DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
598. LAIKA DEL QUARZO NERO, ROI 16/186989, 18.09.2016
VN O: SKILOS DEL QUARZO NERO M: CASSIOPEA DEL QUARZO NERO
CH: LA GALIA BASILIO MAJ: LA GALIA BASILIO
599. MILEY DES FID, LOF 2 BOX.150386/0, 08.10.2016
VN O: FAUSTO DU VAL DE CAYONE M: CARAMEL VON NIRVALIS
CH: BOURBON STÉPHANIE MAJ: BOURBON STÉPHANIE
ATIBOX PUPPY CLASS WINNER
600. MISSION IMPOSSIBLE DI CASA VERNICE, ROI 1713556, 30.10.2016
VN 1 O: BECKS DEL CABEZO LA JARA M: THIME TO WIN DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
601. NIAH OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/16046/16, 17.11.2016
VN O: BONO INDIGO OPTIMA GRATA M: QUENTINE OPTIMA GRATA
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: LAJPOLDOVÁ IVA
602. ORIGAMI NOSTRUM, PKR.II-127688, 30.09.2016
VN O: DUQUE DE LOERMO M: DANIELLA VON NIRVALIS
CH: ANNA BOGUCKA & SYLWIA ORSZULAK MAJ: DZIEDZIURKO TOMASZ
603. PALEY GRACE VAN SAPHO'S HOEVE, LOSH 1182296, 22.09.2016
VN O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: CHANEL DE AGUA SERENA
CH: SIOEN INGMAR MAJ: SEZENIAS VASILEIOS
604. REBOUND CHICK DE PORTO VILLAGE, LOP 536663, 30.09.2016
VN O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: ARA DULARANJA
CH: SOTTOMAYOR ANA MAJ: SOTTOMAYOR ANA
605. ROUZ DEL CUORE GRANDE, JR 700395 Nb, 16.10.2016
VN O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE
CH: JOKSIC MICA MAJ: RISTIC TIJANA
606. ROXETTE DEL CUORE GRANDE, JR 700394 Nb, 16.10.2016
VN 2 O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE
CH: JOKSIC MICA MAJ: RISTIC TIJANA
607. SAT'ELIT FIRE IN THE AZZ, BCU 144 - 001827, 26.10.2016
VN 4 O: SATELIT DI CASA VERNICE M: SAT'ELIT GLORII GAME
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA
608. STENGARDS FLY ME TO THE MOON, FI53067/16, 08.10.2016
-- O: AMADY SANVITA M: STENGARDS BARBARELLA
CH: LUSTIG SONJA MAJ: LUSTIG SONJA
609. TRACY SANVITA, UKU.0297769, 09.09.2016
VN O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: DIADEMA SANVITA
CH: V.P POGODINA MAJ: HESSELINK JOLANDA
610. TSERERA VAL DE DORF, RKF 4706763, 20.11.2016
VN O: ZHEN'LEE SOLVEX M: ARDANTES TAKE THE VICTORY
CH: ZELENKOVA TATIJANA MAJ: ZELENKOVA TATIJANA
611. TSIANA NEO STELLAR, RKF 4706765, 20.11.2016
VN O: ZHEN'LEE SOLVEX M: ARDANTES TAKE THE VICTORY
CH: ZELENKOVA TATIJANA MAJ: BEZNOSIKOVA OLGA + ZELENKOVA TATIJANA
612. ZHEN'LEE ZACOSTA, RKF 4705877, 04.11.2016
VN O: QUANTO DEL TAJO M: ZHEN'LEE INATEL
CH: KIRILLOVA E.A. MAJ: LUBRANO MARIA SANDRA + GASPERINI ALESSANDRO
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS / JUGENDKLASSE
613. ANOTHER STORY DI CASA VERNICE, Roi 16/139671, 22.06.2016
VD O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: DIAMOND DIOSA DE LA AURORA
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
ATIBOX VICE WINNER
614. BEATE DEL IUS NATURA, LOE2325967, 28.05.2016
V 1 O: ÑOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA M: UNICA DEL IUS NATURA
CAJC CH: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
615. BEATRICE DEL TEMPIO DI ZEUS, 16/143333, 09.06.2016
VD O: LAERTE DEI CENTURIONI M: VENUS
CH: CATELLA GIORGIA MAJ: ANGELUCCI ANDREA
616. BIRGIT DEL LUS NATURA, CMKU/BOX/16271/17, 28.05.2016
V O: ŇOQUI SANTA CRU DEL LUS NATURA M: UNICA DEL LUS NATURA
CH: HERNANDEZ HERNANDO RAFAEL MAJ: NOVÁKOVÁ BLANKA
617. BOXWALD'S ELEGANT ESMERALDA, ROI 17/47789, 21.06.2016
V O: DEDALO DELL'ESPINOSOLO M: PLAYBOX'S SOROMUNE
CH: HEIKKILA LEENA MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
618. GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016
V O: FINN CONGO NIGRANS M: DIANA ARGA LÚČ
CH: ARANYOSSY GABRIEL MAJ: HRAČKOVÁ JANA
619. CHANEL PÁLAVA BOX, SPKP 5313, 02.08.2016
V O: YUKON OPTIMA GRATA M: BEILY PÁLAVA BOX
CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH
620. ISABELLA BY J.H. VON AISNEREN, SLRNB-003243, 12.08.2016
VD O: HOMERUN CON TILIA M: BETTY BOOP VON AISNEREN
CH: POTOČNIK SAMO MAJ: POTOČNIK SAMO
621. IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016
VD O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: EVETTE OPTIMA GRATA
CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
622. MY DREAM DES JARDINS DE PASSIFLORE, LOE 2334532, 25.07.2016
V 4 O: HENDRIX DES JARDINS DE PASSIFLORE M: LANA DES JARDINS DE PASSIFLORE
CH: FORET SYLVIE MAJ: SCHOFIELD CAROL
623. NEMEZIS EXCETRA, PKR.II-126845, 01.06.2016
-- O: EASY RIDER NOSTRUM M: KAMELIA EXCETRA
CH: SARAPATA MONIKA MAJ: BARTKO MAŁGORZATA
624. RITA D' ALKORBOX, LOE 2311550, 24.06.2016
D O: MOJITO DEI QUATTRO CALZINI M: PRADA D' ALKORBOX
CH: GÓMEZ ENRIQUE MAJ: CAROLINA OLIVARES SANCHEZ
625. TESS DI CASA BARTOLINI, ROI 16/114137, 09.06.2016
V O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: SANDRA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: MORETTI GUJA
626. TINNA KRONEBOX, SPKP 5267, 19.06.2016
V O: FULL MONTHY DU VAL D M: CASEA LAKRONEBOX
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: KOHÚT MATÚŠ
627. VEKTERS MISTERY WOMAN, NO47046/16, 12.06.2016
V 3 O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: IMPRESSIVES BETTY BOOP
CH: PERSEN GUNVOR AND KNUT MAJ: PERSEN KNUT
628. WILL STAR DI BOXERITA, ROI 16/133161, 01.06.2016
V 2 O: SAT'ELIT VAN HELSING M: REBECCA DI BOXERITA
CH: MARINO MARCELLO MAJ: MARINO MARCELLO
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS / JUNGHUNDKLASSE
629. ANTHEA VON ANTIVARI, JR 79982Nb, 10.12.2015
V O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: ISABELLA DELLA ANDASI
CH: MIRKOVIC ZORAN MAJ: MIRKOVIC ZORAN
630. AURORA BOX BAND, NHSB 3059915, 05.04.2016
V O: LIONEL DE BELLATERRA M: FLORA KIERKI USTRONIE
CH: KANIA ZAK ANNA MAJ: VAN WIJNGAARDEN DESIREE
631. BASTET BRISART NORDOM, UKU.0277490, 05.03.2016
V O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: GEKATA BRISART NORDOM
CH: BILORUS TATYANA MAJ: BELORUS TATYANA
ATIBOX JUNIOR WINNER, JUNIOR BOB
ATIBOX YOUH CLASS WINNER
632. BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016
V 1 O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: NAVAHOS DREAM VANBOX
CAJC CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA
633. BELINDA BRISART NORDOM, UKU.0277489, 05.03.2016
-- O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: GEKATA BRISART NORDOM
CH: BILORUS TATYANA MAJ: BELORUS TATYANA
634. BOUNCYPARADE LA NOSTRA VITA, KC AT01266704, 20.02.2016
V O: MIKE DEL COLLE DELL'INFINITO AT BOUNCYPARADE M: NAEVIA A NEW HOPE BOUNCYPARADE
CH: CONWAY C AND T MAJ: CONWAY CAROLINE
635. BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016
V O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: USTINELLA Z UNGELTU
CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA MAJ: HLAVÁČOVÁ IVETA
636. CASIOPEA CUSTODIUS, CMKU/BOX/15691/16, 07.03.2016
V O: XANDER OPTIMA GRATA M: BELLISA CUSTODIUS
CH: HÁK JAN MAJ: POTOČEK JOSEF
637. CATALEYA EL ALACRAN ENAMORADO, COR A 3926-16/144, 06.03.2016
V O: NEW GOLD BOX HUMMER M: NORA V. ST. BUNKO
CH: DANIEL GEACA MAJ: DANIEL GEACA
638. CLOE DE VILLA PLASAN, 2306608, 29.11.2015
-- O: RUS LA FLER KALASNIKOV M: RITA DE MIRALL DEL BOX
CH: BOXER VILLA DE PLASAN BOXER VILLA DE PLASAN MAJ: PLAZA ROBERTO
639. DEJOYAS DATE WITH DESTINY, SE 14594/2016, 31.12.2015
V O: GENJOY'S PETER THE GREAT M: DEJOYAS ADORABLE-AMBER
CH: Assergård Linda maj: Assergård Linda
640. ESNA DEL CUORE GRANDE, SLRNB-3234, 29.11.2015
V O: KAHLU DEL CUORE GRANDE M: NINA NAVARA SUUM CUIQUE
CH: JOKSIĆ MIĆA MAJ: VESNA TERZIČ
641. GHITA DEL COLLE DELL'INFINITO, ROI 16/95207, 03.04.2016
V 2 O: EKO DEL COLLE DELL'INFINITO M: SIVIGLIA DEL COLLE DELL'INFINITO
CH: ALESSANDRO TANONI MAJ: MINERVINI ELENA
642. GIA DELLA BARBARIGA, ROI 16/43185, 04.01.2016
VD O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: LUDOVICA DELLA BARBARIGA
CH: LANDO SERGIO MAJ: GOLIN CHRISTIAN
643. GINA DEL COLLE DELL´INFINITO, LOE 2333385, 03.04.2016
-- O: EKO DEL COLLE DELL´INFINITO M: SIVIGLIA DEL COLLE DELL´INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: MARTINEZ JUAN MANUEL
644. GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016
VD O: VERDI OPTIMA GRATA M: ANDRA PÁLAVA BOX
CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
645. HERMANA DE LA MORADA, LOE 2320150, 13.04.2016
V O: FIREWORK DE PORTOVILLAGE M: QUINTINA DE TIERRA DE BÓXER
CH: IBÁ
646. HIDDENHILL'S CLARABELLE, FI24616/16, 28.03.2016
VD O: PESCO DEL COLLE DELL'INFINITO M: PLAYBOX'S ZAHARA
CH: LUKKARI MAISA MAJ: LUKKARI MAISA
647. MAN-BOX PHOEBE , SPKP 5165, 12.03.2016
V O: YUKON OPTIMA GRATA M: MAN-BOX INFINITY
CH: MANIK LUBOŠ MAJ: HUSÁKOVÁ IVA
648. MISS DE LA CROIX DE CAZENEUVE, LOF 2 BOX.149395/0, 15.04.2016
V O: JIPSON OPTIMA GRATA M: EITEN DE LA CROIX DE CAZENEUVE
CH: CASAJUST FRANÇOIS ET SIMONE MAJ: CASAJUST FRANÇOIS ET SIMONE
649. MONNA LISA DEL ROLANUS, ROI 16/55887, 30.01.2016
V O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: HIUKY DEL ROLANUS
CH: CROSA EDOARDO E ROBERTO MAJ: CROSA ROBERTO
650. ONA DE KUKUARRI, LOE 2314629, 11.03.2016
-- O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: KEIKO DE KUKUARRI
CH: JON VILLAVERDE KUKUARRI MAJ: VILLAVERDE KUKUARRI JON
651. PAULINA DENBURG, BCU 144-001778, 30.04.2016
V O: KAYTANO DEL VALLE DE ARAS M: BEATA DENBURG
CH: DUDKO DZIANIS MAJ: DUDKO DZIANIS
652. PLAYBOX'S QUEEN OF HEARTS, FI15143/16, 04.01.2016
V 3 O: PLAYBOX'S GOLDEN GIANT M: PLAYBOX'S RIGVEDA
CH: PUHAKKA KRISTA MAJ: PUHAKKA KRISTA
653. PRESENT FOR ME SANVITA, UKU.0277444, 04.04.2016
V 4 O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: USTINA DI CASA VERNICE
CH: POGODINA VOKTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA
654. PRIZEFIGHTER_YOU COMPLETE ME, SE38552/2016, 26.05.2016
V O: HISPANO DEL ALMINAR DE DAIMALOS M: PRIZEFIGHTER_ADORABLE ZOE
CH: LUNDKVIST JOHANSSON THOMAS CAMILLA MAJ: LUNDKVIST THOMAS
655. RAINBOW IPON SAAN, HR 13219 NB, 16.02.2016
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: JESSICA LANGE IPON SAAN
CH: DEKANIC NENAD & ANA MAJ: DEKANIC NENAD
656. SAT'ELIT BOX BOMBA, BCU 144-001776, 25.04.2016
V O: IKARO DEL ROLANUS M: SAT'ELIT MOSCOW
CH: SAT'ELIT KENNEL MAJ: PRYAMILOVA ANNA
657. SÁVA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5101, 25.01.2016
V O: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH M: HIOWA INDIÁNSKY BRLOH
CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KUŽMA LADISLAV
658. TRICOLORE VAN RUSTICANA, NHSB 3031469, 18.12.2015
V O: HUMMER VAN RUSTICANA M: ELEGANTE VAN RUSTICANA
CH: RUSTICUS IZAK JAN MAJ: RUSTICUS IZAK-JAN
659. ULTRA´ DI CASA VERNICE, ROI 16/118425, 11.05.2016
-- O: U TAGO DI CASA VERNICE M: YOU ARE MY SUNSHINE DI CASA VERNICE
CH: ALLEVAMENTO DI CASA VERNICE MAJ: VIOLA STEFANIA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS / MITTELKLASSE
660. ALSHTADT BOKSERBERG ZHARA, RKF4350045, 22.06.2015
V O: ALSHTADT BOKSERBERG YANDEX M: ALSHTADT BOKSERBERG OCHAROVANIE
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
661. ATINEZ-BOX QUEEN, Met.Bo.194/15, 01.08.2015
V O: GRAND BOX VENGRO M: ATINEZ-BOX KIDA
CH: GAL ATILLA MAJ: RYCKEWAERT KURT
662. BOUNCYPARADE AMO LA VITA, KC ASO19720104, 16.06.2015
V O: MIKE DEL COLLE DELL'INFINITO M: ROSETTASTONE BOUNCYPARADE
CH: CONWAY - MOULDS TAM - CAROLINE MAJ: KIEKENS KURT
663. DUNJA KAMENIČKA, JR 85210 Nb, 01.09.2015
V O: XENO DI CASA VERNICE M: ABBA KAMENICKA
CH: VRAGOCANSKI VLADIMIR MAJ: KIEKENS KURT
664. FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015
V O: BAKÍR PÁLAVA BOX M: EVETTE OPTIMA GRATA
CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
665. FELICIA NOKAUT, JR 700063 NB, 21.09.2015
V O: JAZZ MUSIC IPON SAAN M: GOLDEN GIRL IPON SAAN
CH: RACKOV NIKOLA MAJ: DEKANIC NENAD + RACKOV NIKOLA
666. FRENIE HAPPY LIVE BOX, CMKU/BOX/15326/15, 01.07.2015
V O: HAMMER OPTIMA GRATA M: BRIGITTE HAPPY LIVE BOX
CH: BIEGLOVÁ ROMANA MAJ: BIEGLOVÁ ROMANA
667. HONEY ´DELL BOXER MONTE 1991´, MNE 1014/15 NB, 09.09.2015
V 3 O: GELSO DEL COLLE DEL'INFINITO M: GOA DEI CENTURIONI
CH: PROROCIC RAJKO AND MARKO MAJ: PROROCIC RAJKO
668. HOTBOX ONE HOT SWEETHEART, NO48516/15, 20.07.2015
V O: DETERMIN`S ROLF M: HOTBOX LITTLE MISS PERFECT
CH: BAKKER JAN-VIDAR/ MONICA CECILIE MAJ: BAKKER JAN-VIDAR
669. HUBBA BUBBA BABY VON AISNEREN, SLRNB-003192, 19.11.2015
V O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM M: CHANEL VON AISNEREN
CH: POTOČNIK SAMO MAJ: POTOČNIK SAMO
670. ILLUMINATA DE CRISTOBALITO, JR 85225 Nb, 25.07.2015
V 2 O: XENO DI CASA VERNICE M: REINA DE CRISTOBALITO
R.CAC CH: LUČIĆ ALEKSANDAR MAJ: ILIĆ IVANA
671. IZABEL KETTY´S KEY, CMKU/BOX/15639/16, 11.11.2015
V O: GAUDI KETTY´S KEY M: HOPHELIA DELLA GENS CLODIA
CH: PANTA CONCETTINA MAJ: BINTEROVÁ GABRIELA + PRINC JAKUB
672. IZABELA VILLA ROYAL, MPK 50572 GB, 25.07.2015
V O: XENO DI CASA VERNICE M: REINA DE CRISTOBALITO
CH: JANJIC - VILLA ROYAL SLAVE MAJ: JANJIK IVAN
673. KONGREM YUKKA, RKF 4203242, 09.07.2015
V O: IMPULSO DEL COLLE DEL INFINITO M: KONGREM YUTANA
CH: KLIMANOVA OLGA MAJ: GUSEVA SVETLANA + KLIMANOVA OLGA
674. NOISETTE NOSTRUM, PKR.II-123480, 24.11.2015
V O: EASY RIDER NOSTRUM M: GIOCONDA NOSTRUM
CH: BOGUCKA ANNA MAJ: Nõmmemaa Mari
ATIBOX INTERMEDIA CLASS WINNER
675. RUS LA FLER FIRST LADY, Jr700127Nb, 04.08.2015
V 1 O: OROBIANCO DELL COLLE DEL INFINITO M: RUS LA FLER FIRST LADY
CAC CH: ADRIANOVA LUDMILA MAJ: RABIJAC ZORAN
676. SANGREAL BOX PANAMERA, Met.Bo.234/15, 09.10.2015
V 4 O: GELDO DEL COLLE DELL INFINITO M: SANGREAL BOX GWENLIAN
CH: CSIA GABRIELLA KATALIN MAJ: CSIA GABRIELLA
677. SAT`ELIT BOX WHISKEY, FI22093/16, 19.08.2015
V O: VIA AVELING IZ MY TIME M: SAT`ELIT GLORY GAME
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: SEPPÄLÄ TUULA
678. TANTRA YAKUZA-GDY, PKR.II-122401, 12.06.2015
V O: NAPMARY'S AREY MERCURY M: SUSHI YAKUZA-GDY
CH: MODZELEWSKA MAŁGORZATA MAJ: MODZELEWSKA MAŁGORZATA
679. TOYA Z GANGU NIEUSTRASZONYCH, PKR.II-124791, 12.01.2016
V O: BRUTUS PERŁA ROZTOCZA M: AILLA KINCSEN SIGNUM TEMPORIS
CH: BORCZYK-BRYK JOANNA MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA
680. ZHEN'LEE SHADE, RKF 4203166, 28.07.2015
V O: KRAUS DE VAL DE CAYONE M: ARDANTES SIMONA SAMO SOVERSHENSTVO
CH: KIRILLOVA ELENA MAJ: SLEPOVA ANNA + KHRENOVA OLGA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS / OFFENE KLASSE
,
681. AMBER BRILLIANCE STARLIGHT GIRL SELINA, RKF 3846199, 24.12.2013
V O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: RUS ELODSER YOU AND ONLY YOU
CH: TOVBAZ DMITRIY MAJ: ROGACHEVA IULIIA
682. ASTRA DEI ROERI, ROI 14/47418, 01.02.2014
V O: TOMMY DEI ROERI M: TRUDI DEI ROERI
CH: ALLEVAMENTO DEI ROERI MAJ: VERGNANO BRUNO
683. AWINITA IRIS AMORIS, SLRNB-003126, 05.03.2015
V O: GELSO DEL COLLE DELL INFINITO M: CHYNTIA VON AISNEREN
CH: FRANKO ANA IN MARIJA MAJ: HORVAT NATASA
684. E' SISSI DEL CAMPO DEI MIRACOLI, ROI 15/1501, 25.09.2014
V O: PAKO BOXER CALDARELLI M: HASSY DEL CAMPO DEI MIRACOLI
CH: CAMARLINGHI ILARIA MAJ: DE BERARDINIS ALESSANDRO
685. EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA, JR700016Nb, 04.12.2014
V O: ZANCO DE FOFOCAN M: THELMA LOUIS OD DJEVIJA
CH: DANIJEL BOROS DJEVI DANIJEL BOROS DJEVI MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL
686. FAITH DELLA CASA DELL'ACQUARIO, NHSB 2979797, 22.09.2014
V O: KAOS DE TIERA DE BOXER M: BELLA DELLA CASA DELL'ACQUARIO
CH: LINDSEN RIA EN FRED MAJ: LINDSEN FRED + LINDSEN RIA
687. KARPATI-BOX GLAMOUR, MET.Bo.252/14, 21.09.2014
V 2 O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GRASS KAMPFER
R.CAC CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: GÁBOR KOVÁCS
688. KIS-BICS XULA, MET.Bo.94/15, 01.03.2015
-- O: KIS-BICS HUGO M: KIS-BICS QUARTA
CH: CSONTOS ÁRPÁD MAJ: CSONTOS ÁRPÁD
689. LALIQUE NOSTRUM, PKR.II-120762, 23.10.2014
V O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: ZABAIONE NOSTRUM
CH: BOGUCKA A. MAJ: TEISSEYRE JOANNA
690. LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015
V O: BAKÍR PÁLAVA BOX M: AIDA Z DIBOHŮRKY
CH: MAKOVSKÝ TOMÁŠ MAJ: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA
691. LEE-ANN DE LA COLLINE DES BALMES, LOF 2 BOX 147668/25519, 18.05.2015
V 4 O: HENDRIX DES JARDINS DE PASSIFLORE M: HERA DE L'ECLUSE DE PENTHIEVRE
CH: DUBROCQ FATIGUET MAJ: BLANC PATRICIA
ATIBOX OPEN CLASS WINNER
692. LILA DES PARFUMS DE SKANBERGII, VDH DBZB 242769, 13.03.2015
V 1 O: HOMERUN CON TILIA M: GIULIETTA V. D. BURG SINGIDUNUM
CAC CH: HUMBERT ROMUALD MAJ: BIENENGRÄBER MONIKA
693. MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015
V O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: USTINA DI CASA VERNICE
CH: VIKTORIA POGODINA MAJ: KIEŁKIEWICZ ADAM
694. PERFECTA BRISART NORDOM, ROI 15/51068, 21.01.2015
V O: ZENON BRISART NORDOM M: SHARTREZ
CH: TITARENKO I.V. ZHALKO MAJ: MUCCI SARA + FALSAPERLA ANDREA
695. RUS LA FLER SMILE OF ANGEL, LOE 2244204, 13.01.2015
V 3 O: TESEO DEI CENTURIONI M: GEMA DE KILATES
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: NIKOLAOU MICHAIL
696. SVEGO BOX LI-LU DE LUNA, RKF 3977983, 07.05.2014
V O: MAYDAY DI CASA VERNICE M: SVEGO BOX KARAMEL
CH: GUSEVA SVETLANA MAJ: GUSEVA SVETLANA
697. TANGO WARIS GYMNEMA SYLVESTRE, HR 12975 NB, 28.04.2014
V O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: LUXURIA
CH: GORŠIĆ MARGARETA MAJ: GORŠIĆ MARGARETA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS / GEBRAUCHSHUNDKLASSE
698. DELIA DELL'ORCAGNA, ROI 15/44929, 02.01.2015
V 2 O: DANILO DELL'ESPINOSOLO M: SAFFO DELL'ORCAGNA
CH: PAOLINI ROBERTO MAJ: PAOLINI ROBERTO
699. ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015
V O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE M: ANDRA PÁLAVA BOX
CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
700. FANTASTIKA VOM SCHLOß AROLSEN, VDH DBZB 241442, 30.11.2014
VD O: NINOX VOM HAMMERSEE M: CALIFORNIA VOM SCHLOß AROLSEN
CH: LOHMANN INESSA MAJ: LOHMANN INESSA
701. FRENZI VOM RHÖNER BLUT, VDH 239169, 10.08.2013
V O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: BÄRBEL VOM RHÖNER BLUT
CH: STRAUCH THOMAS MAJ: SIOEN INGMAR
702. GEOVARNA VOM SCHLOSS AROLSEN, VDH DBZB 242440, 13.07.2015
V O: ACTION VOM SCHLOSS AROLSEN M: DARIANNA VOM SCHLOSS AROLSEN
CH: LOHMANN INESSA MAJ: LOHMANN INESSA
703. GIULIA ´DELL MONTE BOXER 1991´, MNE 1000/15 NB, 30.03.2015
V O: XENO DI CASA VERNICE M: CLARA ´DEL BOXER MONTE 1991´
CH: PROROCIC RAJKO AND MARKO MAJ: PROROCIC RAJKO
704. HEYDI 'DELL BOXER MONTE 1991', MNE 1015/15 NB, 09.09.2015
V O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: GOA DEI CENTURIONI
CH: 'DELL BOXER MONTE 1991' BREEDER MAJ: DI NEZZA SILVIO
705. HOLLIWOOD'S DREAM DI CASA VERNICE, ROI 16/8802, 01.11.2015
V O: BECKS DEL CABEZO LA JARA M: BARBARA DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
706. JALAH DU VAL D'EUROPE, LOF 2 BOX.145649/25227, 06.05.2014
V O: HECTOR DU VAL D'EUROPE M: GANJA DU VAL D'EUROPE
CH: MEDIONI FRANÇOIS MAJ: BRUNEL ALAIN + BOURDREZ CHRISTIAN
ATIBOX WINNER
ATIBOX WORKING CLASS WINNER
707. JIR-PIA IRINA, 2252410, 14.04.2015
V 1 O: JIR-PÍA WATTS M: FULL EQUIPE DE LA ARENA DEL DESIERTO
CAC CH: PERE Y ANNA BOXER JIRPIA MAJ: DE LA ROSA ALVARO
708. JISKA DE LA CROIX DE CAZENEUVE, LOF 2 BOX.145138/0, 15.02.2014
V O: H'ZACK DES CHETEMIS M: GIOIA DE LA CROIX DE CAZENEUVE
CH: CASAJUST FRANÇOIS ET SIMONE MAJ: CASAJUST FRANÇOIS ET SIMONE
709. LAURIN´S BOXER BIENA, ÖHZB DB 19192, 19.05.2012
V 4 O: THOR DE BORELCAN M: KEIKO VON LUSTIG
CH: ERAT OLIVER & STIFT HARALD MAJ: ERAT OLIVER
710. MONALISA DELL'OTTAVA MERAVIGLIA, ROI 14/140001, 21.09.2014
V O: PRIMO DEL COLLE DELL_FINITO M: TIMBERLAND DI BRIXENTAL
CH: ALLEVAMENTO DELL'OTTAVA METAVIGLIA MAJ: TARDINI ALBERTO + MATTEO ALUSSIO
711. OLGA DEL IUS NATURA, LOE 2169059, 15.06.2013
V 3 O: ROQUE SANTACRUZ VOM GERMAN DREAM M: QUIÉREME DE DAVE
CH: HERNANDEZ RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS / CHAMPIONKLASSE
712. ALSHTADT BOKSERBERG DONNA ROZA, RKF3878993, 13.01.2014
VD O: ALSHTADT BOKSERBERG YANDEX M: ALSHTADT BOKSERBERG ESPIRANTCA FRANCHESKA
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
713. FAARIA CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/14531/13, 18.12.2013
-- O: MITO DO VALE DO LETHES M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS
CH: HIRESOVA LENKA MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA
714. FABERGE NOSTRUM, DK 20579/2012, 20.10.2011
V O: PAGANINI NOSTRUM M: LAVAZZA NOSTRUM
CH: BOGUCKA ANNA MAJ: LUND-JENSEN SUSANNE F.
715. GEKATA BRISART NORDOM, UKU.0152157, 31.12.2012
V O: YBSEN VON BISPUS M: GERMIONA NORDOM
CH: BELORUS TATYANA MAJ: BELORUS TATYANA
716. CHE LINSE OTTAVIA, ROI 14/147871, 05.08.2014
V 2 O: MOJITO DEI QUATTRO CALZINI M: CHE LINSE QUINTA
R.CAC CH: CALDERONE GABRIELLA MAJ: MUCCI SARA + PEDEMONTE GABRIELLA
717. JEDNA NA MILION ISKRA, PKR.II-120759, 28.10.2013
VD O: JEDNA NA MILION HEINEKEN M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE
CH: ZAWISTOWSKI ADAM MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA
718. JESSY DE LA CROIX DE CAZENEUVE, LOF 2 BOX. 145137/25054, 15.02.2014
V 3 O: H'ZACK DES CHETEMIS M: GIOIA DE LA CROIX DE CAZENEUVE
CH: CASAJUST FRANÇOIS ET SIMONE MAJ: ROSSO ALAIN
719. KRONION'S DIXI DARLING, NO54186/14, 12.10.2014
V O: TORRO V RUSTICANA M: KRONION'S X-MAS CANDY
CH: WINGER KERSTI MAJ: WINGER KERSTI
720. LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014
V O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE
CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY
721. MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.01.2015
V O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: USTINA DI CASA VERNICE
CH: POGODINA VICTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV
722. MOET DI FRAGMABOX, BEK-127512, 26.12.2013
V O: DYNAMO V.D FLOYDHOUSE M: DESTINY DI FRAGMABOX
CH: SAVVAS TZEGAS MAJ: MINAS STEFANOS
723. NAPMARY'S ENIGMA, LV-29466/12, 12.07.2012
V O: PERCY OPTIMA GRATA M: HOLA MI SUENO NAPMARY'S DAROQ
CH: STAHANOVA MARIJA MAJ: OSIPENKO ERIKA
724. PLAYBOX'S GOLDEN HOPE, FI41649/13, 24.06.2013
V O: HASHISH VON JESSBOX M: PLAYBOX'S SYRAH
CH: PUHAKKA KRISTA MAJ: PUHAKKA KRISTA
725. POTPOURRI BOX-STAR, PKR.II-113264, 02.12.2012
VD O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE M: VAYA CON DIOS BOX-STAR
CH: DOLINDO DOLINDOWSKA ELŻBIETA MAJ: GRABOWSKA URSZULA
726. PRIZEFIGHTER'S ADORABLE ZOE, SE12886/2014, 06.12.2013
V O: BOSARAWI´S GUNVALD CA M: NEFERTITI AV MIRACULIX
CH: LUNDKVIST JOHANSSON & THOMAS CAMILLA MAJ: LUNDKVIST THOMAS
727. RAJKA VON DER BURG SINGIDUNUM, ROI 15115203, 12.12.2014
V 4 O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: BETTY VON DER BURG SINGIDUNUM
CH: CURCIC ZORAN MAJ: SERRONI ANTONIO
728. REINA DE CRISTOBALITO, JR 84915 Nb, 30.01.2013
VD O: GELSO DEL COLLE DEL INFINITO M: OXENA DE CRISTOBALITO
CH: LUCIC ALEKSANDAR MAJ: JANJIK IVAN
729. RUS LA FLER RAYO DE SOL, LOE 2205576, 04.06.2014
V O: FARAON DEL CUORE GRANDE M: RUS LA FLER MATRESHKA
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: ANDRIANVOA LIUDMILA
730. XAMIRA DEI CENTURIONI, ROI 12/135062, 11.06.2012
V O: TESEO DEI CENTURIONI M: RANIA DEI CENTURIONI
CH: GERARDI CORRADO MAJ: GERARDI CORRADO
731. ZHEN'LEE SOLA, RKF 4204496, 21.03.2015
V 1 O: KRAUS DE VAL DE CAYONE M: ZHEN'LEE MARTINIKA
CAC CH: KIRILLOVA ELENA MAJ: SLEPOVA ANNA + TSURKANENKO NATALIA
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS / EHREKLASSE
732. USTINA DI CASA VERNICE, UKU 0092728 , 20.04.2010
V O: FERRARY DE LAS ARILLAS M: ANGEL DI CASA VERNICE
CH: VERNICE ANNA MAJ: POGODINA VICTORIA + PODHAETSKYY LEV
BOXER ZLATÝ / BOXER GELB / BOXER FAWN
SUKY / FEMALE / HÜNDINEN
TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS / VETERANENKLASSE
ATIBOX VETERAN CLASS WINNER
733. ADELAIDE, LOI 06/94594, 25.04.2006
V 1 O: CALISTO DEL COLLE DELL'INFINITO M: DAGMAR DEI CONTI DI PUGLIA
CH: DE NICOLA GIUSEPPE MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
734. ALLEGRA DELLA ULTIMA ARGILLA, MR 50452 Gb, 17.11.2008
V O: NAVARO DEL CUORE GRANDE M: WOODY BOX ATLANTA
CH: MILACIC DARKO MAJ: MILACIC DARKO
735. BESTBOX BONITA DE LUNA, FIN62452/08, 16.11.2008
V O: LIBERUM AVIS ZENIT M: BESTBOX ANGELFACE
CH: RIKKILÄ ANNE MAJ: KÄTKÄ-RIIHIOJA EIJA + RIIHIOJA HANNU
736. BON DZHORNO POLEMIKA, RKF 2256229, 29.04.2008
V 3 O: MERLIN V. RIESENECK M: BON DZHORNO BETELGEIZE
CH: KOLBASINA OLGA MAJ: KOLBASINA OLGA
737. ENEA VON SCHRECK, UKU.0004457, 03.10.2007
V O: DAKOTA M: BELLISIMA VON SCHRECK
CH: SZREK URSZULA MAJ: FILIPENKOV IGOR
738. FRIDA MEMORANDUM, PKR.II-99786, 12.03.2009
V O: YPSILON DELLA CADORMARE M: CATIA MEMORANDUM
CH: SZYMAŃSKA-MODRZYCKA ANNA MAJ: SZYMAŃSKA-MODRZYCKA ANNA
739. JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006
V 4 O: CALVADOS BOX-STAR M: GABI MADISON`S
CH: CELLARI MARIUSZ MAJ: DYJOR JERZY
740. KEIKO VON LUSTIG, ÖHZB DB 18767, 07.10.2007
V O: EGO DE JOANXICHAN M: LATOYA VOM EISBACHTAL
CH: SONNWEBER INGEBORG MAJ: ERAT OLIVER
741. VON ELLINGHAUS QLINE , DK 15084/2008, 28.06.2008
V O: VADIM DU VAL D'EUROPE M: VON ELLINGHAUS JACQLINE
CH: POPP GERT MAJ: LUND-JENSEN SUSANNE F.
742. ZHEN'LEE MARTINIKA, RKF 2484407, 22.05.2009
V 2 O: QUINTINO DELLA CADORMARE M: RUS ELODSER KUMPARSITA
CH: KIRILLOVA A. MAJ: SLEPOVA ANNA + SLEPOV ALEXEY
Pár psov / Couple competation
BEATE DEL IUS NATURA - NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA
Hernandez Hernando Rafa
ALSHTADT BOKSERBERG ISTORIA POBED - ALSHTADT BOKSERBERG ITORRO
Iakimova Natalia
ZHEN`LEE DIEZMA - HARLEY DAVIDSON NO AKACISA
Rautakorpi-Visakoivu Tuija
ALICE DI SKRINI - BRABUS DEI CENTURIONI
SKRINI MARIA
MILANA VON MEROS - MESSI VON MEROS
TOUMI TRABELSI
Najlepší odchov plemenníka / Best reproductor male
BECKS del Cabezo la Jara
Atzeni Efisio
BRISART Nordom
Belorus Tatyana
MIKE del Colle dell' Infinito
Conway Caroline
EASY RIDER Nostrum
Rogowska Kinga
ACTION VOM KATTERFORST
Luigi de Biase
Najlepší odchov matky / Best reproductor female
USTINA DI CASA VERNICE
Pogodina Victoria + Podhaetskyy Lev
Breeding group / Chovateľská skupina
Di Casa Vernice
Aksenova Anna
RUS LA FLER
Andrianvoa Liudmila
Ius Natura
Hernandez Hernando Rafa
ALSHTADT BOKSERBERG
Iakimova Natalia
VAN KRATO'S HOF
Kiekens Kurt
DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
Orazi Stefano
Sat'Elit
Pryamilova Anna
Playbox's
Puhakka Krista
Porto Village
Sottomayor Ana
SANVITA
Pogodina Victoria + Podhaetskyy Lev
COUNTRY STATISTICS / ŠTATISTIKA KRAJÍN
1. Italy -143 2. Czech republic - 75 3. Slovak republic - 55 4. Spain - 54 5. Poland - 49 6. Russian Federation - 40 7. Germany - 39 8. Hungary - 29 9. Netherlands - 27 10. France - 25 11. Serbia - 22 12. Slovenia - 19 13. Ukraine - 18 14. Finland - 17 15. Belgium - 16 16. Romania - 15 17. Greece - 14
18. Croatia - 12 19. Norway - 9
20. Belarus - 8 21. Austria - 8 22. Portugal - 7 23. Montenegro - 6 24. Latvian - 6 25. Denmark - 6 26. United Kingdom - 5 27. Macedonia - 5 28. Estonia - 4 29. Sweden - 3 30. United States - 2 31. Switzerland -2 32. Reunion - 1 33. Lithuania -1 TOTAL: 742


BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS / BABY KLASSE
ATIBOX MINOR PUPPY CLASS WINNER
1. BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017
VN 1 O: GAMBRINUS CANIS LUDENS M: FAKI Z FRANKOVKY
CH: SVATKOVÁ- KINDLMANNOVÁ IVANA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA
2. HERMES PERŁA ROZTOCZA, PKR., 14.02.2017
-- O: CAMUS VON NIRVALIS M: ARIELLE PERŁA ROZTOCZA
CH: MISIARZ MARLENA MAJ: MISIARZ MARLENA
3. KAIXO DE KAPPABOX, LOE, 28.11.2016
VN O: CH DENVER DE KUKUARRI M: QUEEN DE MIRALL DEL BOX
CH: ALONSO MARTINEZ & JOSE ANTONIO MAJ: ALONSO MARTINEZ JOSE ANTONIO
4. PROKOFIEV NOSTRUM, PKR II-104053, 10.02.2017
VN 3 O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: CAPPUCCINO NOSTRUM
CH: BOGUCKA ANNA MAJ: BOGUCKA ANNA + BOGUCKA ANNA
5. QUOTE FAN OPTICA-STATE, NHSB 3068417, 05.01.2017
VN 2 O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: IRIS FAN OPTICA STATE
CH: VAN DER VEEN ONNO PETER MAJ: VAN DER VEEN ONNO PETER
6. RYAN DELL'ESPINOSOLO, ROI 17/31121, 03.12.2016
VN 4 O: EL MORO M: ALMERA'S BAGHERIA
CH: DE NICOLA GIUSEPPE MAJ: DE NICOLA GIUSEPPE
7. SAT'ELIT BOX HARRY POTTER, BCU 144-001838, 04.01.2017
VN O: PERSIVAL GRAN KAVALIERE M: SAT'ELIT STYLE
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: FABISZEWSKI DARIUSZ
8. SAX SUUM CUIQUE VOM ZLATOLIČNA TEAM, JR 700439 Nb, 26.01.2017
VN O: SIDDHARTA SUUM CUIQUE M: KLEOPATRA ADOBOX
CH: TERZIC VESNA MAJ: VESNA TERZIČ
9. TECHNICOLORBOXERS FRIGO, 990000001125793, 19.01.2017
-- O: TECHNICOLORBOXERS RONI M: ELASTIC IKEA
CH: KONYA CSABA MAJ: KONYA CSABA + WAGNER GABRIELLA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS / / JÜNGSTENKLASSE
10. ALSHTADT BOKSERBERG LUCH SVETA, RKF225/216, 15.11.2016
VN O: TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG ENGEL
CH: NATALIA IAKIMOVA NATALIA IAKIMOVA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
11. BARBAROSSA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15998/16, 16.09.2016
N O: SAT´ELIT GLADIATOR M: OLIVERA MORAVIA BOX
CH: ŽÁRSKÁ ALENA MAJ: ČERMÁKOVÁ ŠÁRKA
12. BELMONDO CANINA ROSA, CMKU/BOX/16011/16, 03.10.2016
-- O: XANDER OPTIMA GRATA M: DANETTE ADUR BOX
CH: HUSÁKOVÁ IVA MAJ: HÁJKOVÁ DANA
ATIBOX PUPPY CLASS WINNER
13. FIRE FIGHTER DI CASA VERNICE, ROI 538812, 18.09.2016
VN 1 O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: HELENA DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: SOTTOMAYOR ANA
14. FIRE FLASH DI CASA VERNICE, PKR.II-127743, 18.09.2016
VN 4 O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: HELENA DI CASA VERNICE
CH: DI CASA VERNICE ALLEVAMENTO MAJ: MODZELEWSKA MAŁGORZATA
15. HUDER DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR, ROI 16/191017, 21.11.2016
VN O: ASK DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR M: KRISTAL J. DELLA LEGGENDA DI EXKALIBUR
CH: ORAZI STEFANO MAJ: ORAZI STEFANO
16. JESS VON TRISKELL, VDH DBZB 244303, 01.10.2016
N O: HOMERUN CON TILIA M: GALETTE VON TRISKELL
CH: BIENENGRÄBER MONIKA MAJ: SLEZAK JAN
17. LEONARDO DEI CAMPISI, LOI 17/4942, 20.10.2016
N O: TESEO DEI CENTURIONI [06/86519] M: IBLEA DEI CAMPISI [15/27861]
CH: LUCA CAMPISI PINTO SIMONA MAJ: SPINOSO ALESSANDRO
18. LUDWICK DEL QUARZO NERO, ROI 16/186974, 18.09.2016
VN O: SKILOS DEL QUARZO NERO M: CASSIOPEA DEL QUARZO NERO
CH: LA GALIA BASILIO MAJ: LA GALIA BASILIO
19. MICHELE DEL ROLANUS, LOE 2334533, 30.08.2016
VN O: IBAN DEL ROLANUS M: ILKA DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: SCHOFIELD CAROL
20. MORGAN OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/16037/16, 15.11.2016
-- O: BONO INDIGO OPTIMA GRATA M: LEÉH-BOX KISSY
CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOUCKÁ KUČEROVÁ VLADIMÍRA
21. NASSO OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/16042/16, 17.11.2016
-- O: BONO INDIGO OPTIMA GRATA M: QIENTINE OPTIMA GRATA
CH: NOVOTNY VACLAV MAJ: BJOERNLI SISSEL
22. ROYAL ANGELS CROBOX BACCHUS JR., NO31474/17, 26.10.2016
N O: KRONION'S BACCHUS M: BISOU OPTIMUS DI ZARA
CH: VUJIC TITOMIR MAJ: WINGER KERSTI
23. UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016
VN 2 O: DUQUE DE LOERMO M: URTICA KARMAPA
CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
24. UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016
VN 3 O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: CELINE DEL CUORE GRANDE
CH: REICHBAUER JAN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN
25. WATSON KRONEBOX, CMKU/BOX/16065/16, 25.11.2016
N O: CHICO KRONEBOX M: LIMEE INDIANSKYBRLOH
CH: NOVAKOVA BLANKA MAJ: KHANDECKA KATERINA
26. WICK KRONEBOX, SPKP 5369, 25.11.2016
N O: CHICO KRONEBOX M: LIMEE INDIÁNSKY BRLOH
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: ADÁMEK MARCEL
27. ZECHIEL FENDER EDDA, SPKP 5306, 22.10.2016
N O: NAADAME FENDER EDDA M: PANCIA FENDER EDDA
CH: ŠUSTER JANA A JOZEF MAJ: KUSÝ PETER
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS / JUGENDKLASSE
28. ALDO DI CASA BARTOLINI, ROI 16/114111, 12.06.2016
V 4 O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: HEATHER DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: CAROLI PAOLA
29. ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016
VD O: JESUS BOXRELAY M: DEUTSCH MIR -FIŠ
CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: MIKULOVÁ DENISA
30. ANDERSON DEL IUS NATURA, LOE2325973, 28.05.2016
V O: UWE DEL IUS NATURA M: LLUE DEL IUS NATURA
CH: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
31. ARGO DEL CASTELLO D'ALPICELLA, ROI 16/154254, 10.07.2016
V O: QUOZ DI GIRSAL M: UVA DEL CASTELLO D'ALPICELLA
CH: DEL CASTELLO D'ALPICELLA ARGO MAJ: ZORGNO CLAUDIO
32. ARONNE DEL CASTELLO DEI CONTI, 16/155478, 18.07.2016
-- O: MARCO POLO VON ZOGOBOX M: ROME ZOGOHOF
CH: PARISI SALVATORE MAJ: PARISI SALVATORE
33. BLACK HAWK DOWN DI GEHARA, ROI 16/130575, 17.06.2016
V 2 O: ACTION VOM KATTERFORST M: GOGO YUBARI DELLA SELLA DEL DIAVOLO
CH: PUTZU CLAUDIA MAJ: PUTZU CLAUDIA
34. CAMERON IL DESTINO DEL PRINCIPE, BEK-149580, 25.06.2016
V O: LAURI'S BOXER ALIM M: ESTELLE KUNINGAS VON KISHKO
CH: XYNADAS DIMITRIOS MAJ: XYNADAS DIMITRIOS
35. CERBERUS IL DESTINO DEL PRINCIPE, DK02238/2017, 25.06.2016
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ESTELLE KUNINGAS VON KISHKO
CH: ZIOGOU VASILIA MAJ: OLESEN-N
36. CORLEONE IL DESTINO DEL PRINCIPE, BEK-149581, 25.06.2016
VD O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ESTELLE KUNINGAS VON KISHKO
CH: ZIOGOU VASSILIA MAJ: TSAKIRIS ATHANASIOS
37. DOMIZIANO DEL GRAN MOGOL, ROI/LOI 16/150278, 03.07.2016
V O: MARCO ANTONIO DEL GRAN MOGOL M: QUASI DEL GRAN MOGOL
CH: GIANCARLO PERROTTA GIANCARLO PERROTTA MAJ: PERROTTA GIANCARLO
38. I-STELLONE DELLA CADORMARE, ROI 16/174839, 23.08.2016
V O: OZZY DELL'ORCAGNA M: ANAIS DELLA CADORMARE
CH: DE AGOSTINI ERNESTO MAJ: DE AGOSTINI ERNESTO + HENRIQUE MARIE CRISTINE
39. LERYS Z DYBOHŮRKY, CMKU/BOX/15916/16, 20.07.2016
V O: SVERIO SIX-ER M: CIMBERLAY Z DYBOHŮRKY
CH: VOZABULE KARBANOVÁ MARKÉTA MAJ: KARBANOVÁ MARKÉTA
40. PRINCE PICOLLO VAN KRATO'S HOF, LOSH 1180864, 21.07.2016
VD O: COSTANZO DEL COLLE DELL'INFINTO M: NINJA VAN DE HAZENBERG
CH: KIEKENS- GEES KURT & EMIEL& KATELINE MAJ: KIEKENS KURT
41. PRINCE PRIMO VAN KRATO'S HOF, LOSH 1180865, 21.07.2016
VD O: COSTANZO DEL COLLE DELL_FINTO M: NINJA VAN DE HAZENBERG
CH: KIEKENS- GEES KURT & EMIEL& KATELINE MAJ: KIEKENS KURT
42. PUMBAA VAN SAPHO'S HOEVE, LOSH 1179361, 06.06.2016
V O: JAKE DE LA FINCA SAPHO M: MALAFIDE VAN SAPHO'S HOEVE
CH: INGMAR SIOEN & POPPE MARIETTE MAJ: ALAIN LE BERRE
43. SLOBI'S JOJ-JO MA, JR 700431 Nb, 11.07.2016
V 3 O: GELSO DEL COLLE DELL INFINITO M: JIR-PIA HIMALAYA
CH: JONČIĆ SLOBODAN MAJ: VRAGOCANSKI VLADIMIR
44. UHLAN V.H. TWENTSE ROS, NHSB 3054480, 18.07.2016
V O: JIVARO VAN HET TWENTSE ROS M: KACHAREL VAN HET TWENTSE ROS
CH: BEHRENS STEPHAN & JANET MAJ: BEHRENS JANET
45. UNNO KRONEBOX, CMKU/BOX/15835/16, 25.06.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: EIMY OPTI PES
CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: FRÁŇA RADIM
ATIBOX JUNIOR CLASS WINNER
46. X MEN VOM HAUSE BRESICKE, VDH DBZB 243751, 07.06.2016
V 1 O: LAOS VON FAUSTO M: TABU VOM HAUSE BRESICKE
CH: BRESICKE JÖRG MAJ: BRESICKE JÖRG + SCHILLER SANDRA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS / JUNGHUNDKLASSE
47. AMBER BRILLIANCE CEDRIC MAGNIFICENT, RKF 4356532, 01.03.2016
V O: FLAGMAN DE BELLATERRA M: RUS ELODSER YOU AND ONLY YOU
CH: TOVBAZ DMITRIY MAJ: ROGACHEVA IULIIA + TOVBAZ DMITRIY
48. AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 05.01.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: ZOEY MIR-FIŠ
CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA
49. APOLLO AITHOR, ROI 16/53511, 21.02.2016
V O: KAOS DEI CENTURIONI M: QUA
CH: GALLINA ELISA MAJ: GALLINA ELISA
50. ATOU DI SKRINI, BEK-147580, 17.03.2016
V O: BRABUS DEI CENTURIONI M: TOSCANA DELLA CADORMARE
CH: SEZENIAS VASILEIOS & SKRINI MARIA MAJ: TSAKIRIS ATHANASIOS
51. BACH DEL COLLE DELL’INFINITO, ROI 16/28592, 28.11.2015
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL’INFINITO M: EDY DEL COLLE DELL’INFINITO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: CROSA ROBERTO + CROSA EDOARDO
52. BEOWULF URSA LIBERA, CMKU/BOX/15644/16, 29.02.2016
V O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: ENOLA GARBEIN
CH: KOUT LUCIE MAJ: KOUT ONDŘEJ
53. BIANCONERO VOM KAISERFELSEN, LOE 2332187, 28.02.2016
V O: BECKS DEL CABEZO LA JARA M: LARA VON KAISERFELSEN
CH: STOBORAN FLORIN MAJ: JOAQUIN MARTIN JIMENEZ
54. BLAUAZZURO VOM KAISERFELSEN, COR A 3939-16/144, 28.02.2016
V 4 O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: LARA VOM KAISERFELSEN
CH: FLORIN STOBORAN MAJ: BANCEA NICOLETA
55. BRYDE LADY Z HÁJE, CMKU/BOX/15618/16, 14.02.2016
V O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: EVITA Z METABOXU
CH: PUTOVÁ TAŤÁNA MAJ: KACHLÍKOVÁ LENKA
56. ENZO CANE SILESIA, CMKU/BOX/15754/16, 28.04.2016
V O: EMPORIO Z METABOXU M: ARCARA CANE SILESIA
CH: KIEDROŇ VÍTĚZSLAV MAJ: ŠANDOROVÁ LENKA
ATIBOX JUNIOR WINNER
ATIBOX YOUTH CLASS WINNER
57. ERACLE DEI CENTURIONI, ROI 16/69316, 13.02.2016
V 1 O: TESEO DEI CENTURIONI M: ROMA DE IUS NATURA
CAJC CH: CORRADO GERARDI MAJ: CATELLA GIORGIA + JURI DI GIACOMO
ATIBOX JUNIOR VICE WINNER
58. FILO DEI MALAVOGLIA, ROI 16/37152, 22.02.2016
V 2 O: ZENO DEI MALAVOGLIA M: BURBERRY DELLA CADORMARE
CH: FABIO PORTELLA MAJ: DI GIORGIO ANDREA
59. HORATIO GARBEIN, CMKU/BOX/15705/16, 13.03.2016
-- O: CAMUS V NIRVALIS M: STARBOARD ELIA
CH: VÁCHOVÁ ALENA MAJ: VESNA TERZIČ
60. CHE LINSE TAZIO, ROI 16/86718, 04.04.2016
V 3 O: MOJITO DEI QUATTRO CALZINI M: CHE LINSE MARTA
CH: CALRDERONE GABRIELLA MAJ: MUCCI SARA + PEDEMONTE GABRIELLA
61. IBSEN D'ANTEIKAN, LOP529596, 06.04.2016
V O: G'M DE BELLEMANIE M: FUTURE D'ANTEIKAN
CH: FERNANDES PAULO MAJ: MENDONÇA MARTA
62. IM A STAR D´ANTEIKAN, LOP 529594, 06.04.2016
V O: G´M DE BELLEMANIE M: FUTURE D´ANTEIKAN
CH: FERNANDES PAULO MAJ: FERNANDES PAULO
63. JAMAL DEL MASCHIO ANGIOINO, 1692785, 01.04.2016
V O: ESAU' DEL MASCHIO ANGIOINO M: AFRODITE
CH: COPPOLA GIUSEPPE MAJ: VIOLA STEFANIA
64. KYOTO DI STELACOSTEA, ROI 16/85516, 25.04.2016
V O: SAT'ELIT VAN HELSING M: ORIANA DELLA RISERVA REALE
CH: FIRRIGNO GIOVANNI MAJ: FIRRIGNO GIOVANNI
65. MARANELLO DEL PARADISO MARINO, LOF 2 BOX 149875/0, 23.02.2016
V O: NEPTUNE DE NAVISSOS M: GIORGIA D4'AMORE DEL PARADISO MARINO
CH: DELHAYE SYLVIE MAJ: DAVID BEUSERIE
66. MERLINO DEL ROLANUS, roi 16/113938, 29.04.2016
-- O: LEONARDO VON DER MUNZENBURG M: ESTHER DEL ROLANUS
CH: CROSA ROBERTO MAJ: MUCCI ARMANDO
67. MIRÓ DES JARDINS DE PASSIFLORE, ÖHZB DB 19613, 05.03.2016
V O: NIKOL DEI CIELI APERTI M: J´ADORE DES JARDINS DE PASSIFLORE
CH: FORET SYLVIE MAJ: HARBICH GABRIELE + HERBERSTEIN DOROTHEA
68. OFF LIMITS DELLA SELLA DEL DIAVOLO, ROI 16/33421, 12.12.2015
V O: LAURIN'S BOXER ALIM M: GRACE
CH: PIERPAOLO PUTZU PIERPAOLO PUTZU MAJ: DAMIA FRANCESCA
69. OLIVIERO DEL COLLE DELL'INFINITO, Roi 16/124208, 25.05.2016
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL’INFINITO M: COSTANZA DELL’ESPINOSOLO
CH: TANONI ALESSANDRO MAJ: ILIĆ IVANA + LUČIĆ MILOŠ
70. PACO DE BOXER'S DE VILLA CECILIA'S, LOE 2299555, 26.02.2016
-- O: JAIN DE KBROJO M: OLINDA DE BOXER'S DE VILLA CECILIA'S
CH: CACERES FRANCISCO MAJ: BOXER DE VILLA ASTUR
71. RUS LA FLER BOB MARLEY, Met.Bo.11/H/17, 20.04.2016
V O: FARAON DEL CUORE GRANDE M: RUS LA FLER ZARINA
CH: ANDRIANOVA LIUDMILA MAJ: SCHÖPHEN SANDOR
72. SANGREAL BOX ROYAL FLUSH, MET.Bo.69/16, 03.05.2016
VD O: SANGREAL BOX NOLAN M: SANGREAL BOX LOU-LOU
CH: CSIA GABRIELLA KATALIN MAJ: CSIA GABRIELLA + SZENTMIHALYI ADAM
73. SAT`ELIT BOX ZORRO, BKS-1211/16, 02.12.2015
V O: IKARO DEL ROLANUS M: ALISHA NAGHTSTAR
CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: SMAGARE LAUMA
74. THOR GOD'S WARRIOR DI CASA VERNICE, ROI 16/95766, 15.05.2016
V O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: THE HEAVEN CAN WAIT DI CASA VERNICE
CH: VERNICE DAVID MAJ: AKSENOVA ANNA
75. TIMUR INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5130, 17.03.2016
V O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH M: XOAR INDIÁNSKY BRLOH
CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KUŽMA LADISLAV
76. ZAC EFRON DI VILLA GIULIA, ROI 16/42977, 22.01.2016
V O: SOCRATE DELL'ORCAGNA M: NABILIA DI VILLA GIULIA
CH: FANTECHI VENUTI RENATO CESIRA MAJ: FANTECHI RENATO
77. ZIDYO-RITMO GLOGOSIA, CMKU/BOX/16009/16, 30.03.2016
V O: RADYO DEI ROERI M: ZIVA GLOGOSIA
CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: ŠTEFKOVÁ LUCIE
78. ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016
V O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: TEODORA MORAVIA BOX
CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: LENGYELOVÁ JANA
79. ZUZZURELLONE DELLA CADORMARE, ROI 16/118380, 06.05.2016
V O: CRONO M: RUTH DELLA CADORMARE
CH: DE AGOSTINI ERNESTO MAJ: DE AGOSTINI ERNESTO + SANDRI CLAUDIA
BOXER PÁSIKAVÝ / BOXER GESTROMT / BOXER BRINDLE
PSY / MALE / RÜDE
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS / MITTELKLASSE
ATIBOX INTERMEDIA CLASS WINNER
80. ALSHTADT BOKSERBERG ITORRO, RKF 4354554, 15.11.2015
V 1, O: TURUKANO DOBLESTNY IZ MIRA ANZHELIKI M: ALSHTADT BOKSERBERG ESKORT
LEDY
CAC CH: YAKIMOVA NATALIA MAJ: IAKIMOVA NATALIA
81. ARKO DE RINCOMAR, COR A 3909-16/144, 25.07.2015
V 2 O: KIMI DE RINCOMAR M: JUMA DE RINCOMAR
R.CAC CH: ZURITA JOSE ANTONIO MADRID MAJ: FLORIN STOBORAN
82. ASH VON ISLE-BOX, SLRNB-003176, 21.10.2015
VD O: ASCAN VON LILIENCRON M: FIONA SIEGER BOHEMIA
CH: CRNIC TAMARA MAJ: CRNIC TAMARA
83. CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015
V 3 O: BANDOLERO Z METABOXU M: AURORA Z METABOXU
CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: KLÍMOVÁ LENKA
84. COOPER IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15305/15, 06.06.2015
VD O: BANDOLERO Z METABOXU M: AURORA Z METABOXU
CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: HRONKOVA LUCIE
85. CROM P-"CASSO", MET.Bo.161/15, 26.07.2015
V O: ATINEZ-BOX JOLLY JOKER M: RÁBAMENTI CECA-BOX CIARA
CH: GALAVICS MIKLÓS MAJ: MIKLÓS GALAVICS
86. D`OLXA OLAF, LOE 2312176, 22.02.2016
V O: MIRCO DE RINCOMAR M: JOLIE DE RINCOMAR
CH: RECIO RIBA , GAVILAN FERRER & JAVIER, OLGA MAJ: TSARENKO OLEKSANDR
87. EGO-TESORO VON DER SCHERENBURG, VDH DBZB 242233, 13.06.2015
VD O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: AVA VOM SCHLOSS BURGAU
CH: SCHWIND ISABEL MAJ: SCHWIND ISABEL
88. FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015
V O: JIR-PIA PHOENIX M: DUFFY FROM LAKE CONROE
CH: GRANDEGGER DANIELA MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA
89. FAUSTO DI CASA VERNICE, BCU 144-001773, 25.08.2015
V O: ULM DELL COLLE DEL'INFINITO M: UN SOGNO DI CASA VERNICE
CH: KENNEL DI CASA VERNICE DENISOVA ELENA MAJ: DENISOVA ELENA
90. FHIGO PORTA TRSATICA, HR 13119 NB, 29.09.2015
V O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: AMADEA PORTA TRSATICA
CH: JAIC-KAUZLARIC KSENIJA MAJ: TROJAK MANUELA MARIJA
91. GALTERO VON AGADEM, VDH DBZB 242530, 16.08.2015
VD O: ANWAR VON AGADEM M: DAWN VON AGADEM
CH: BRANDENBURG KATRIN MAJ: BRESICKE JÖRG + BRANDENBURG KATRIN
92. LAKIFAN RAFAEL O´MACHO, EST-04238/15, 18.10.2015
V O: BRAVEHEART DI CASA VERNICE M: LAKIFAN MAGGY MAI
CH: LATÕSEV VLADISLAV. MAJ: ILVES MARGE
93. LAZZARO DEL PARADISO MARINO, LOF 2.BOX.148451/0, 08.07.2015
D O: CARLINO DIAZ DU MONT DOUX M: ELIANA DEL PARADISO MARINO
CH: DELHAYE BERNARD MAJ: DELHAYE SYLVIE
94. LUFFY DU PITON D'ESTEROS, LOF 2 BOX.148239/0, 29.08.2015
VD O: ITCH DU DOMAINE DES COTEAUX M: IANKA DU QUATRIEME CIRQUE
CH: PAYET JULIEN MAJ: ULRICH RAMPIERE
95. MILO DI CASA BARTOLINI, ROI 16/9035, 12.11.2015
V O: MARDOK DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE
96. MOSE´ DI CASA BARTOLINI, ROI 16/9032, 12.11.2015
-- O: MARDOK DI CASA BARTOLINI M: GILDA DI CASA BARTOLINI
CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: PROIETTO DANIELE + POLI LUCA
97. NIRVANA DEI TRIESTE & VICTORIA, ROI 15/160547, 05.08.2015
V O: KANZO DEI TRIESTE & VICTORIA M: CALLIOPE DEI TRIESTE & VICTORIA
CH: BREGA DESIRE



sangreal@sangreal.hu
+00 36 30 350 5060
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz